Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

  

Forum Margonem > Questy i solucje > Agia Triada - Solucje nowych questów

[Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1] [2] [3] [4] [5]

Ghaven

290108
1003
Quest nr. 1


Quest możemy rozpocząć u Brata Ogrodnika (Klasztor Różanitów - wirydarz 31,25) po osiągnięciu 156 poziomu doświadczenia.

Udajemy się do lokacji Łany Zboża w której kierujemy się do Matzeni (57,14) i po rozmowie z nią dostajemy mieszek z nasionami. Kolejnym przystankiem jest Ithan , a dokładniej Roan. Rozmawiamy z nim i dostajemy fasolki. Kolejnym przystankiem są przedmieścia Karka-han. Właśnie tutaj udajemy się do górnika Szutgara (40.23) i rozpoczynamy z nim dialog. Górnik znika na około 5-10min, po jego powrocie ponownie z nim rozmawiamy. Mamy już komplecik, udajemy się z powrotem do mnicha. Zbieraliśmy nasionka z północy margonem, więc teraz udajemy się na południe. Pierwszym celem jest Port Tuzmer. W porcie udajemy się do pijanego Redda Labela (29.15), tracimy 500 szt. złota i dostajemy mieszek z nasionkami. Po rozmowie z nim powinniśmy się udać do kwiaciarki Orfelii (44.18 - ta sama lokacja). Mamy za zadanie zebrać 2 kwiatki, wiesiołek i barwinek. Kiedy już je zdobędziemy lecimy do Eder. Udajemy się do najemnika (54.19). Opowiada on o swoim znajomym, szemranym gostku. Szemranym gostkiem jest najemnik na koordach (27.75- również Eder). Wracamy do zakonu. Odnosimy to mnichowi, po oddaniu mu nasionek idzie on spać, ale przed tym mówi nam, że mamy wrócić za godzinkę, może dwie. Rozmawiamy z nim ponownie po około 5 minutach. Po zakończeniu dialogu przerzuca nas poza jaskinie, na dół mapki i naszym kolejnym celem jest alchemik Nitrus. Znajduje się on w swojej kamiennicy w Nithal. Alchemik przyrządza miksturę, musimy czekać kwadrans. Po otrzymaniu mikstury pędzimy do Mnicha Ksawerego (ta sama lokacja co Brat Ogrodnik) i wybieramy dialog " Prowadź do brata ogrodnika ". Podchodzimy do roślinki, oblewamy ją miksturą i tym sposobem kończymy questa.

Dostajemy 3,8m expa (mam bonus klanowy +9%, świat zwykły), 250PH i taki oto outficik:

ITEM#332096956.2

Wygląda on tak : http://game2.margonem.pl/obrazki/postacie/spec/mnich-que-1.gif
Quest nr. 2


Quest możemy rozpocząć u Opata Miłobrata po osiągnięciu 163 poziomu doświadczenia, znajduje się on w Klasztorze Różanitów - cela opata.

Rozpoczynamy questa i mamy za zadanie przynieść mu kilka rodzai herbatki. Idziemy do herbaciarza z Tuzmer (20.49) i kupujemy każdy dostępny rodzaj. Wracamy do opata a ten wysyła nas do kucharza Masława (Klasztor Różanitów - refektarz 12,22).
Teraz kolejno musimy nosić herbaty dla Opata.

Pierwsza jest herbara czarna, w dialogu wybieramy 5 minut czekania.
Druga, czerwona herbatka potrzebuje 3 minut.
Trzecia, biała również potrzebuje 3 minuty.
Czwarta, ostatnia z herbat parzy się 3 minuty


Po dostarczeniu ostatniej herbaty lecimy do kucharza. Po rozmowie z nim wracamy do opata po kolejne zadanie. Opat zleca nam poszukiwanie stałego dostawcy herbaty do klasztoru. Doradza aby popytać mnichów czy nie wiedzą nic o takiej osobie. Pędzimy do lokacji Klasztor Różanitów - magazyn ksiąg i rozmawiamy z Bibliotekarzem. Teraz musimy samodzielnie odnaleźć księgę. Regał jest na koordynatach 13.4. Po powtórnej lekturze wracamy do opata. Dostajemy posążek z którym udajemy się do posągu bogini (Klasztor Różanitów - świątynia 26.8) i wybieramy ostatni dialog. Trafiamy do świątyni w Nithal. Teraz pędzimy do Nawigatora Mortimusa (Port Tuzmer - 62.53) i wybieramy dialog w którym zagadujemy nawigatora o żeglowaniu na wschód. Odsyła nas do kapitana Randala Roguta (jest on w swoim domu w Tuzmer). Wracamy do nawigatora. Pojawia się utrudnienie, przecież nie możemy płynąć nie wiedząc dokąd chcemy dopłynąć . Pędem biegniemy do kartografa Erkora (również ma swój dom w Tuzmer). Kartograf nie posiada takiej mapy więc musimy ją wykraść piratom. Z tego co mi wiadomo skrzynia respi się na każdej mapce w Ukrytej Grocie Morskich Diabłów i Korsarskiej Norze. Gdy już ją odnajdziemy lecimy do nawigatora. Kiedy Nawigator studiuje mapy schodzimy pod pokład, gadamy z kubkiem i czekamy. Po pewnym czasie (ok. 5min) ponownie klikamy na kubek i nas przenosi. Po dopłynięciu pod brzeg i rozmowie z pierwszym napotkanym tubylcem wyruszamy na poszukiwania Paii Meii. Jest on na północy mapki. UWAGA! Porozmawiajcie z Mati Erbikos, przed dialogiem z Paii powinniście znać japońskie zwroty grzecznościowe. Po rozmowie wracamy do opata. Opat podpowiada nam abyśmy porozmawiali z mnichami o przedmiotach, które mogą być skierowane na wymianę na herbaciane wyspy. Udajemy się do Szafarza Pigwonia (Klasztor Różanitów - strych p.2). Po rozmowie znika i pojawia się prawdopodobnie w dowolnym miejscu w klasztorze. Teraz udajemy się do kapitana, tym razem nie chce on już robić nic za darmo i mamy do wyboru dwie opcje:

1. Cóż mi zostało... Trudny wybór... Ach, wrócę do opata i mu powiem, że zażądałeś trzydziestu pięciu procent udziału w zyskach z handlu herbatą!
2. Trudno, skoro tak - zapłacę ci milion złotych monet, rzezimieszku! - Wybrałem tą opcje

PS. Przy wyborze drugiej opcji u Kapitana Randala Rotguta i chwilce wysiłku, związanego z bieganiem od Opata do Kapitana nie musimy płacić ani grosza (Opcja dla graczy którzy nie posiadają takich pieniędzy na zbyciu lub po prostu chcą zaoszczędzić). Obie opcje jednak są poprawne! (Informacja otrzymana od Hinicious)

Po wyborze sposobu płatności ponownie wybieramy się pod pokład napić się grogu. Na wyspach udajemy się do Paii, ten prosi nas abyśmy udali się do kucharza i poprosili o zaparzenie herbaty. (stoi kawałeczek w lewo). Po rozmowie z kucharzem czekamy 2 minutki. Paii Meii jest zadowolony, teraz musimy mu przynieść pawie pióro (można zdobyć z 2-go i 3-cio levelowych pawii na wyspie). Po podpisaniu umowy udajemy się do opata aby uczynił on to samo. Przydziela on nam jednego ze swoich ludzi (http://i.imgur.com/H0panYy.png) aby to on w przyszłości nadzorował handel z japończykami. Ponownie udajemy się w odwiedziny na wyspę i kompletny dokument zanosimy Paii Meii, po rozmowie obdarza on nas dwoma unikatowymi przedmiotam. Umowa jest już zawarta więc nie pozostaje nam nic innego jak tylko wrócić do opata i tym samym zakończyć nasze zadanie.

Otrzymano 5.2m punktów doświadczenia
Otrzymano 100 punktów honoru
Otrzymano nowy przedmiot:

ITEM#332148432.2

UWAGA!


W wypadku gdy umowa zostaje skradziona musimy udać się do Herbaciarza Doriana w Tuzmer. Podczas dialogu do rozmowy wtrąca się stojący obok handlarz Jallos. Rozmawiamy z nim, po czym udajemy się do Kupca Mustafy (Znajduje się on w Starym Siole zaraz przy wejściu do Tuzmer) Kupiec mówi że nie ma on nic wspólnego z kradzieżą co nie jest jednak prawdą. Przeszukujemy Wielbłąda stojącego obok (W tym momencie czeka nas mała logiczna gierka) Z odzyskaną umową wracamy do Opata.Ciekawostki dotyczące questa:


1. Na wyspie rozmawiając z tubylcami możemy otrzymać różne herbaty które możemy potem zaparzyć u Kungo Kei zamieniając je w mikstury leczące. Prezentują się one tak:

Herbata czarna => Czarna herbata z owocami głogu [Leczy 25% życia; Ilość:5 (Można dzielić); Maksimum 20 sztuk razem]
Herbata zielona => Zielona herbata z lionką [Leczy 8000 punktów życia; Ilość:5 (Można dzielić); Maksimum 20 sztuk razem]
Herbata czerwona => Czerwona herbata z płatkiami róży [Leczy 6000 punktów życia; Ilość:5 (Można dzielić); Maksimum 20 sztuk razem]
Herbata biała => (tej aktualnie nie posiadam)


2. Herbaciana Wyspa wraz z zaznaczonymi najważniejszymi NPC: http://oi62.tinypic.com/30k3oyu.jpg

3. Po rozpoczęciu questa dostajemy od opata teleport który prowadzi do jego komnaty.

4. Droga do opata: Agia Triada -> Klasztor Różanitów - korytarz wejściowy -> Klasztor Różanitów - wirydarz -> Klasztor Różanitów - świątynia -> Klasztor Różanitów - klatka schodowa -> Klasztor Różanitów - wieża płn.-zach. p.1 -> Klasztor Różanitów - klatka schodowa -> Klasztor Różanitów - wieża płn.-zach. p.2 -> Klasztor Różanitów - klatka schodowa -> Klasztor Różanitów - cela opata

Quest nr. 3


Utknąłeś w skalnej pułapce!

Gdy już się tutaj znajdziemy musimy podejść do drzwi zabitych dechami, rozpocząć questa a następnie skierować się kilka kratek w lewo i porozmawiać z kamiennym rumowiskiem. Teraz pozostaje czekać nam 5 minutek i quest skończony. Nie ma za niego żadnej nagrody, no może tylko wolność.


Tak na prawdę, sam nie wiem jak tutaj trafić. Dziś rano zalogowałem się na mojego wojownika i znalazłem się w tym miejscu. Jeśli ktoś wie, od czego to zależy albo jak tam trafić to proszę o pomoc.
Quest nr. 4


Róża Pamięci - Aby rozpocząć quest musimy mieć na sobie habit, rozdaje je mnich na wejściu do klasztoru.

Questa rozpoczynamy u Januarego. Po rozmowie z nim udajemy się do klazury w której znajdziemy brata Osdo, któremu odpowiadamy na zadawane przez niego pytania. Szukamy wolnego łoża, jest w pokoiku pod nami. W dialogu z łóżkiem znajdujemy zakładkę i teraz musimy odnaleźć książke z której wypadła. Udajemy się do Klasztor Różanitów - wieża pd.-wsch. p.2 i podchodzimy do Księgi Róży (UWAGA! Księga respi się po całej klazurze) Po rozpoczętej interakcji otrzymujemy Skrawek Papieru. Teraz musimy odnaleźć kogoś, z kim będziemy mogli zamienić słówko na temat tej księgi. Tą osobą jest mnich Yonne ( 2 pomieszczenia wyżej ). Musimy dowiedzieć się, dlaczego mnich tak bardzo zdenerwował się po poruszeniu tematu róży. Z powrotem udajemy się do mnicha Osdo. Teraz musimy czekać, aż mnisi pójdą spać. Czekamy około 5-10 minut. Rozmawiamy z księgą. Po chwili pojawiają się nam zawroty głowy, musimy dotrzeć do statuy w prawym górnym rogu pomieszczenia (polecam chodzić myszką). W tym momencie giniemy i musimy czekać, aż odzyskamy siły. Znajdujemy się na skałach za klasztorem. Teraz mamy 2 drogi do wyboru. Ja wybrałem ukryte wejście do klasztoru. Rozpracowywujemy zamek i jesteśmy w świątyni. Wracamy do Osdo. Musimy odnaleźć kogoś kto może się znać na halucynacjach. (szukanie jest całkiem fajne, pobawcie się) Gdy już mamy potrzebny nam przedmiot pędzimy do Osdo. Lecimy na poszukiwania alchemika. (znów poszukajcie sami) Pędzimy do kucharza. Schodzimy do piwniczki i szukamy słoika z czerwoną kapustą. Wracamy do Osdo. Ponownie przeglądamy księgę. Teraz czeka na was BARDZO TRUDNA zagadka, ale nie poddawajcie się i szukajcie we wszystkim podpowiedzi. Teraz czeka na nas kolejne zadanie, właśnie w tym momencie nie można podawać odpowiedzi więc musicie sobie poradzić. Po wykonaniu tego zadania jesteśmy koło Osdo, rozmawiamy z nim. Po rozmowie pędzimy do Januara który prosi nas abyśmy udali się do Mikaela, który to z kolei ma wykonać kilka kopii wiersza. Teraz chwilkę czekamy. Po około pięciu minutach otrzymujemy nasz egzemplarz. Po powrocie do Januara otrzymujemy naszą nagrodę.

Otrzymano 4.9m punktów doświadczenia
Otrzymano 100 punktów honoru
Otrzymano nowy przedmiot/Taguj ssy.
.
Edytowany 18:34:20 15.2.2014 przez Ghaven
Edytowany 18:53:34 15.2.2014 przez Ghaven
Edytowany 14:48:57 27.2.2014 przez Ghaven
Edytowany 16:09:49 27.2.2014 przez Ghaven
Edytowany 21:49:41 25.3.2014 przez Maddox
Edytowany 14:46:15 12.5.2014 przez Ghaven
Edytowany 14:50:33 12.5.2014 przez Ghaven
Edytowany 14:53:04 12.5.2014 przez Ghaven
Edytowany 14:54:55 12.5.2014 przez Ghaven
2014.02.06 11:25:27
Ocena: 2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28395760 |

Landy

2002
2103
Od którego można zacząć questa?
2014.02.06 11:42:07
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28395839 |

Ghaven

290108
1003
Żartowniś:
Tego nie wiem, lecz Salem pisał, że wszystkie questy są powyżej 150 poziomu doświadczenia.
2014.02.06 11:42:39
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28395843 |

Scroppy

263222
4337
Ghaven:
Czy mógłbym go dodać do poradnika w PP? Oczywiście tylko za twoją zgodą
2014.02.06 11:43:24
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28395847 |

Ghaven

290108
1003
Scotti:
Oczywiście, możesz tam wkleić linka i napisać jaki to queścik .

DÓŁ:

Dzięki, na szybko pisałem nawet nie zauważyłem.
Edytowany 12:04:03 6.2.2014 przez Ghaven
2014.02.06 11:47:01
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28395879 |

Namaro

21320
714
Ghaven:

Popraw na "Łany Zboża".
2014.02.06 12:03:06
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28396018 |

The Situation

175101
1954
Utknąłeś w skalnej pułapce!
Spróbuj odnaleźć wyjście z pułapki!
Pomoże ktoś coś.?
2014.02.06 12:38:47
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28396271 |

awimuś

1847
993
The Situation:
Za 10 min wypuści cię.
2014.02.06 14:43:35
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28397690 |

Rantaro

2017
173
Ktoś wie gdzie ta skrzynia do questa z herbatą?

Już ją mam.
Edytowany 20:03:14 6.2.2014 przez Rantaro
2014.02.06 18:58:10
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28401721 |

Pejanek Rico

3139
800
Rantaro:
Gdzie ją znalazłeś?
2014.02.06 20:11:13
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28402764 |

Rantaro

2017
173
Pejanek Rico:
Ukryta grota morskich diabłów-siedziba
2014.02.06 20:21:29
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28402935 |

Pejanek Rico

3139
800
Rantaro:
Tylko w grotach się respi?
2014.02.06 20:27:44
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28403024 |

Aliya

1663264
18266
Ghaven:
O, fajnie, że ktoś robi takie rzeczy.
2014.02.06 21:29:43
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28403804 |

Sepofloti

33826
314
Herbatę zieloną parzymy 3min, popraw żeby nikt nie chodził 3x jak ja
Edytowany 00:37:27 7.2.2014 przez Sepofloti
2014.02.07 00:29:59
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28405085 |

Hellowin

25825
1126
Herbata dla opata
Korsarze i piraci - żeglarskie wyrzutki mogą mieć wskazówki, jak dotrzeć na Wyspy Herbaciane. Spróbuj poszukać w ich skrzyniach.
Ile trzeba czekać czekać czekam już 4 godziny.
2014.02.07 09:02:44
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28405569 |

Emirka

321186
282
Herbata dla opata
Dowiedz się od zakonników, jakie towary w klasztorze mogą zostać przeznaczone na sprzedaż.

Na strychu p.2 go nie widzę...szukałam go wszędzie ale nie widać go nigdzie ;x jestem w kropce za pomoc podziękuję +

nie aktualne

przepraszam za spam
Edytowany 14:42:51 7.2.2014 przez Emirka
2014.02.07 13:44:12
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28407244 |

zyziolol

24910
1145
ile się skrzynia respi i jak ona wygląda proszę o pomoc

kolega mi znalazł respi się w korsarskiej norze też...
Edytowany 17:34:03 7.2.2014 przez Wolcome
2014.02.07 17:17:47
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28409978 |

Moemix

312242
3452
Herbata dla opata
Zgubiłeś umowę! A może ktoś ci ją ukradł? Kto mógł mieć w tym jakiś cel?

Do kogo muszę się udać? Bo w opisie tego nie widzę.
2014.02.07 18:07:13
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28410565 |

Czili

19055
586
Sakumo Hatake:
Do Herbaciarza w Tuzmer
Edytowany 00:35:14 8.2.2014 przez Sheshua ll
2014.02.08 00:34:55
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28415903 |

Dzięgiel Litwor

176150
1704
Quest z nasionkami jest dostępny od 156 poziomu doświadczenia.
Quest od Walentego, z zabijaniem mobów jest dostępny od 157 poziomu.


Mam też pewność, że Herbata dla Opata jest na wyższy. W miarę dłubania poziomu zedytuję niniejszy post.
Edytowany 17:21:00 8.2.2014 przez Dzięgiel Litwor
2014.02.08 15:32:53
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28421252 |

KONTO USUNIĘTE

Mam pytanie od kiedy można normalnie wchodzić ?
Edytowany 04:11:16 12.2.2014 przez Stahursky
2014.02.12 04:10:58
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28458423 |

Genezun

214122
2070
Stahursky:
Bez przepustki? Tydzień po otwarciu dla graczy z przepustkami.
2014.02.12 07:03:00
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28458491 |

Mario Salvatore

20290
993
Od kogo herbaciarz Dorian kupuje swoje towary? Komuś coś wiadomo na ten temat w opisie questa nic takiego nie widzę
2014.02.13 15:14:20
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28469816 |

Freaky Boy

26010
276
Herbata dla opata:

Paii Meii jest łaskawy - możesz z nim porozmawiać o herbacie.

Ile mam czekać? Wie ktoś ?
2014.02.13 16:24:51
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28470806 |

Shake It

31946
975
Znacie repsy skrzynki, z której mamy wziąć mapy?
2014.02.13 18:36:15
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28472589 |

Freaky Boy

26010
276
20,44 Korsarska Nora sala.1
12,26 Korsarska Nora sala.2
Edytowany 20:46:47 13.2.2014 przez Corin
2014.02.13 20:45:11
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28474212 |

Nieopanowany

28584
479
Herbata dla opata
Od kogo herbaciarz Dorian kupuje swoje towary? wie ktoś ?
2014.02.13 22:23:53
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28475246 |

Shake It

31946
975
Wiecie co poradzić, jak nie mogę wrócić na herbacianą wyspę?
2014.02.14 00:50:37
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28475951 |

Seras Fatill

23249
1159
Mnich Walenty
Przykro mi, nie możesz rozpocząć tego zadania.
Dlaczego?
2014.02.14 01:01:04
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28475981 |

Skrobek

200168
2392
Herbata dla opata
Zgubiłeś umowę! A może ktoś ci ją ukradł? Kto mógł mieć w tym jakiś cel?

W opisie wgle nie ma mowy o tej części zadania. Ktoś wie co zrobić?
2014.02.14 09:52:08
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28476695 |

kono

17321
2696
Skrobek:
Do Herbaciarza w Tuzmer idz
2014.02.14 14:54:41
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28479680 |

Ghaven

290108
1003
Potrzebuje opisu kawałka questa w którym umowa zostaje skradziona. Z góry wielkie dzięki. Wrzucę go w opis.
2014.02.14 21:16:14
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28485690 |

KONTO USUNIĘTE

jak dojść na tom evętową mapke?
2014.02.15 14:44:55
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28492749 |

Faktycznie

32423
2075
Dostajemy 3,8m expa (mam bonus klanowy +9%, świat zwykły), 250PH i taki oto outficik:
Dziwne zrobiłem poprawnie questa,a i tak nie dostałem za niego PH...
2014.02.15 15:38:43
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28493463 |

Mario Salvatore

20290
993
Ghaven:
W wypadku gdy umowa zostaje skradziona musimy udać się do Herbaciarza Doriana w Tuzmer. Podczas dialogu do rozmowy wtrąca się stojący obok handlarz Jallos. Rozmawiamy z nim, po czym udajemy się do Kupca Mustafy (Znajduje się on w Starym Siole zaraz przy wejściu do Tuzmer) Kupiec mówi że nie ma on nic wspólnego z kradzieżą co nie jest jednak prawdą. Przeszukujemy Wielbłąda stojącego obok (W tym momencie czeka nas mała logiczna gierka) Z odzyskaną umową wracamy do Opata.
2014.02.15 18:22:51
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28495349 |

Lord darkos

220253
8368
Salem niefortunnie użył sformułowania 'skorzystać z wszystkich dobrodziejstw'. Quest 'Herbata dla opata' przewidziany jest dla graczy 163 levela - dlatego też nie możesz go rozpocząć.
2014.02.15 18:24:45
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28495370 |

Vandeur

17121
142
Rozwiąż problem ogrów zamieszkujących jaskinie pod Klasztorem Różanitów.

Jest to misja w klasztorze różanitów w lewym wirydarzu. Najpierw trzeba zabić po jednym z każdego rodzaju ogrów w tym z e2. Po zabiciu wracamy do mnicha i daje nam 2 część misji.

Rozejrzyj się po wiosce. Zajrzyj do brata Karola ( Coś w tym rodzaju ) ( Grota p3.)

Po czym karol kieruje nas do podgrodzia Nithal;
Zamów dostawę drewna u wieśniaków w Podgrodziu Nithal.

(Dalej, nie doszedłem..)
Edytowany 08:08:44 18.2.2014 przez Wavsus
2014.02.18 08:07:58
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28521494 |

Stumps

2325
153
Pomoże ktoś bo nie umiem rozpocząć questa z zabiciem ogrów?
2014.02.18 16:10:11
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28524014 |

Mario Salvatore

20290
993
Wavsus:
Jest już opisany w rozmówkach ogólnych (Agia Triada - dyskusje, komentarze oraz poradniki)
2014.02.18 17:00:58
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28524639 |

Vandeur

17121
142
Mario Salvatore:
W razie co opisałem go tutaj. Nie zauważyłem innego tematu, może z powodu ze nie szukałem dłużej. : )
2014.02.18 21:07:15
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28527676 |

zoluszko

21516
87
Mam mały problem...
Robiąc questa "Herbata dla opata" miałem się udać do Szafarza Pigwonia (strych p.2) i ... niestety go tam nie ma. On niby znika PO rozmowie, a mi się nawet wcześniej nie pojawił. Ktoś pomoże?

http://zapodaj.net/05cc5747ca527.png.html

@EDIT

nvm... znalazłem go na strychu p.1
Edytowany 09:32:20 20.2.2014 przez zoluszko
2014.02.20 09:31:10
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28538578 |

Zdzislawek ch

210346
5719
Czy ktoś też ma problem ze znalezieniem Szafarza Pigwonia? Przeszukałem chyba cały klasztor...
2014.02.20 21:44:30
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28546422 |

Senseless

28943
1371
Paii Meii
Paii Meii nie wie, jaką korzyść może odnieść jego lud wpuszczając na wyspy barbarzyńców z Zachodu!
My, ludzie Zachodu, mamy do zaoferowania wiele towarów, których nie znajdziecie tutaj, na Wyspach Herbacianych.
Możemy ci sprzedać cukier do słodzenia herbaty albo inne nasze wyroby spożywcze.

Które bo nie chce mi się czekać 30min..
2014.02.22 17:28:13
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28563126 |

Mroczne Szczęście

18318
756
Uwaga ten Szafarza Pigwonia respi się po całym klasztorze , ja znalazłem go w kuchni ..
2014.02.23 00:03:39
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28568981 |

Mściwy Peba

32011
474
Mroczne Szczęście:
A ile go szukałeś? Bo ja szukam od 2 godz i nie mogę go znaleźć.
2014.02.23 13:36:07
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28572834 |

Pawez

280578
4685
Mściwy Peba:
Często jest na strych p.1 i p.2.
2014.02.23 14:07:24
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28573164 |

Waluś

29530
616
Witam!

http://scr.hu/1f9u/5vo5c <-- Ma ktoś info jakieś o tym pierścieniu? Bo nie wiem jak go zdobyć.
2014.02.27 13:43:38
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28610419 |

Mario Salvatore

20290
993
Waluś:
Jest to nagroda z questa "Róża Pamięci" na 159lvl.
2014.02.27 13:45:51
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28610438 |

Waluś

29530
616
Wielkie dzięki.

A mógbłym prosić o link do tego questa?
Edytowany 14:21:07 27.2.2014 przez Waluś
2014.02.27 14:20:23
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28610796 |

Wito Woj

18418
276
Nie mogę zacząć questa Róża pamięci bo mi pisze , że się modli czy coś takiego co trzeba zrobić
2014.02.27 16:08:16
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:28611940 |

Tylko zalogowani gracze mogą pisać posty

Forum Margonem > Questy i solucje > Agia Triada - Solucje nowych questów

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.


* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0