Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

  

Zasady działu Pierwsza pomoc

Zasady zakładania tematów:
ZANIM ZAŁOŻYSZ JAKIKOLWIEK WĄTEK, PRZECZYTAJ!
Poradniki dotyczące dużych Eventów umieszczamy tylko w temacie przybitym poświęconym organizowanym eventom w grze. Tworzenie solucji w dziale PP jest zabronione, od tego jest dział Questy i solucje, a konkretniej ten temat:
Link do tematu: http://www.margonem.pl/?task=forum&show=topics&id=8

* Najważniejsze informacje na temat karania graczy, usuwania i zamykania tematów, i inne, znajdują się w Regulaminie działu PP: http://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=452578
* Zabrania się usuwania nazwy lub treści tematu, autor który będzie dokonywał czegoś takiego zostanie odpowiednio ukarany!
* Używaj opcji szukaj, by sprawdzić, czy dany temat już nie istnieje gdzieś na forum!
* Zakładanie tematu o nazwie „+++”, „dam plusa” lub tematu o charakterze propozycji, apelu, skargi itp. jest zabronione!
* Przedwczesne zakładanie tematów przybitych jest karane kneblem. Założenie tematu kontynuacyjnego WPW lub tematu czasowego wymaga zgody MF. Po zgodę należy udać się do tematu Regulamin PP.
* Absolutny zakaz zakładania tematów, które mają na celu zarobek, zdobycie przedmiotów. Żebranie zarówno w grze jak i na forum jest zabronione.
* Nie wolno zakładać tematów za kogoś. Jeśli gracz nie posiada odpowiedniej reputacji, by zakładać tematy, to musi ją odrobić.
* Handel na forum jest zabroniony.
* Zakazane jest udzielanie informacji na temat odpowiedzi do Goplany, Dyktanda, jak zdobyć srebro w queście Teleport do Tuzmer, zagadek do questa "Róża Pamięci" oraz odpowiedzi/podpowiedzi na zagadki z labiryntu w zadaniu "Krok przed Ametystowym Bractwem", a także zakładanie tematów mających na celu dowiedzenie się tych informacji.

Za nieprzestrzeganie powyższych punktów autor tematu zostanie odpowiednio ukarany.

*Głównym moderatorem działu jest Milie. Podstawową formą kontaktu ze mną jest mail: milie@margonem.pl W moderowaniu działu pomaga mi również Naabe.
Zasady pisania postów:
* Używanie wulgaryzmów na forum jest zabronione! Ocenzurowany wulgaryzm to nadal wulgaryzm.
* Zachowaj pełną kulturę na forum! Obrażanie graczy jest niedopuszczalne i karane odpowiednio.
* Nie karm trolli! Popieranie tematów autora, który trolluje lub łamie regulamin jest zabronione.
* Nie spamuj na forum! Jeśli widzisz temat o charakterze spamu, po prostu go zgłoś, pisanie w nim nie ma sensu, dodatkowo może spowodować nałożenie kary przez MF.
* Wszelkie kłótnie wśród graczy będą karane, nie odpowiadaj obelgą na obelgę, bo konsekwencje dosięgną także Ciebie.
* Podpuszczanie graczy pod autoknebla.
* Staraj się pomagać bezinteresownie graczom. Nie proś o plusy, bo dostaniesz knebla. Nie rozdawaj ich także za bzdurne posty, błędne, czy łamiące zasady danego działu/forum.
* Bezwzględny zakaz pytań "w ile wbiję xx reputacji?", "ile czasu zajmie mi wbicie xx reputacji?" itp. Gracze zadający takie pytania będą odpowiednio karani.
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0