Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

  

Szybkie niusy:

· 2015-03-24 09:17:13 Drodzy gracze! Przypominamy, że na panelu kontaktowym przyjmujemy tylko poprawnie wykonane screeny! /Agawa
· 2015-03-20 17:18:46 Przypominamy o zasadach bezpieczeństwa. Nikt nie da Wam za darmo SŁ/złota czy przedmiotów! /Achaja
· 2015-03-17 10:34:55 Jak co roku, 17 marca, Święty Zły Patryk pojawił się w Ithan! /Zły Patryk
· 2015-03-16 07:51:54 Marcowy mini event został zakończony. /Salem
· 2015-03-11 14:50:20 Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Margonemowa Marzanna. /Agawa
· 2015-03-11 09:25:40 Świat Paradise został wczoraj przyłączony do świata Unia. /Zły Patryk
· 2015-03-10 09:25:39 Dziś w krainie pojawił się nowy heros, który zostanie z nami na stałe. :) /Achaja
· 2015-03-06 09:35:34 Sklep ze strojami u Tafii z Werbin został zaktualizowany /littlesunshine
· 2015-03-05 14:12:17 Zostały zmienione zasady przydzielania reputacji na forum. /Thinker
· 2015-02-25 15:14:16 Świat prywatny Hermes został przyłączony do świata Unia. /Zły Patryk
· 2015-02-22 20:04:12 Mini event związany z Punktami Honoru został wyłączony. /Salem
· 2015-02-20 23:08:42 Na forum dostępne są już wyniki rekrutacji nowych moderatorów. /Salem
2015-03-30 08:48:01

WIELKANOC Z PIRATAMI

Ahoj! Pospieszcie się żeglarze, piraci i przemytnicy! Czas na przygodę, więc ładujcie rum, rozwijajcie żagle i ruszajcie z wiatrem. Dokąd, pytacie? Na Tortugę, kamraci! Wyspa oferuje niezapomniane chwile dla prawdziwych wilków morskich. To okazja do wykonania niezwykłych zadań oraz uzupełnienia zapasów! W niebezpieczny rejs wyruszycie z Portu Tuzmer i to pod wodzą Jacka the Bunny oraz Szczerbatego Tymka. Graczy z mniejszym poziomem doświadczenia będzie wspierał pomocnik Tymka w Torneg. Komunikat specjalny! Na szlakach zachowajcie szczególną ostrożność, bo w krainie można spotkać niezwykle groźnych przeciwników, którym przewodzi sam Edward Czarnomordy Tracz. Osoby preferujące konkursy, mogą wysłać nam pocztówkę z piracką papugą, upiec margonemowe ciacho albo stworzyć swojego Kapitana Jacka the Bunny!
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach!
Oczekujcie kolejnych informacji!
Event zakończy się 29.04.2015 r. w godzinach porannych.
Miłej zabawy! :)

Achaja komentarze (30)

2015-02-23 09:02:32

WESOŁE MIASTECZKO

Za oknami lutowy chłód, zima okrywa rumieńcem nasze policzki, a w Margonem czeka rozgrzewająca i emocjonująca niespodzianka!
Czy istnieje miejsce, gdzie chłopak i dziewczyna, mały i duży mogą się poczuć swobodnie? Gdzie powagę zastępuje dobry humor i szaleństwo? Mamy dowody na to, że takie miejsce istnieje! Zdradzimy Wam ten sekret! To Wesołe Miasteczko, a jedyną drogę do niego wskaże Czesio, którego znajdziecie w Ithan. Przygotujcie się na ogromną dawkę pozytywnej energii, którą możecie wykorzystać do walki z lękiem przed klaunami, albo... zamienić ją w odwagę, by zwiedzić najprawdziwszy Dom Strachów i Dziwów! To okazja, aby skorzystać z kolejki górskiej i wziąć udział w wyścigu! Jeśli to dla Was mało, to niedowiarków przekona Gabinet Luster, strzelnica i plansze do robienia zdjęć pamiątkowych! Żądnych krwi wysyłamy na poszukiwanie Żabistracha, który ma zestaw praktycznych pamiątek. Tak pozytywne i pełne niespodzianek miejsce przygotowali dla Was: Achaja, Noys, Maddox, Lordz, Salem oraz Deedo i Piętaszek. :)
Serdecznie zapraszamy i życzymy miłej zabawy!
Wesołe Miasteczko zamknie swe bramy 09.03.2015 r. w godzinach porannych.
Event został zakończony! ;)

Achaja komentarze (475)

2015-01-08 09:48:56

MARGONEM WSPIERA WOŚP

Choć w domach czuć jeszcze zapach choinek i pierników, a świeży śnieg, który przykrył pola i łąki, pozwala poczuć choć odrobinę dłużej wspaniały klimat świąt, niechybnie zbliża się moment, w którym świąteczne ozdoby i dekoracje trzeba będzie schować do pudełek, jednocześnie żegnając święta. Nie trzeba się jednak tym smucić. Przed nami nowe, ciekawe wydarzenia. Jak co roku, na początku stycznia, swoją działalność rozpoczyna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Po raz drugi inicjatywę tę poprze Garmory wystawiając na aukcje gadżety związane z Margonem. Na licytacjach znajdziecie przypinki, podkładki pod kubki, kubeczki a także wspaniałe koszulki. To doskonała okazja, aby zdobyć niepowtarzalny gadżet związany z grą, a jednocześnie zrobić dobry uczynek, wspierając WOŚP. Wierzymy, że dzięki Wam, uda się zebrać i przekazać na konto Organizacji równie dużo pieniążków, co w zeszłym roku. W tym miejscu informujemy, że całkowity dochód z aukcji jest przekazywany na konto WOŚP, a same aukcje możecie znaleźć pod tym adresem.
Aukcje zostały zakończone. Dzięki Wam udało się zebrać i przekazać na WOŚP aż 914zł! Dziękujemy!

Salem komentarze (306)

2014-12-17 10:12:52

GWIAZDKA

Tegoroczny event łamie znane Wam schematy. Czy istnieje prawdziwe świąteczne ZŁO, które chce zepsuć święta? Święty Mikołaj wyjedzie na wakacje w towarzystwie... Grincha? Co na to Morfeusz? Twarda waluta w postaci płatków śniegu? Kim jest Melwin?! Tu nic nie jest oczywiste! Pierwsze zadanie możecie rozpocząć w Ithan, albo w Werbin u Rozalii - jak kto woli. Sztygar Kuntar jest tak miły, że udostępnia sekretne przejście do Zimnej Krainy. Event jest dostępny od dziś do 18.01.2015 r. włącznie. Czeka na Was masa atrakcji! Dostępna jest loteria fantowa, gdzie do zdobycia są całkiem nowe i niespotykane dotąd przedmioty! Licytacje oraz przedmioty za walutę eventową, a do tego wyzwania! Jakby tego było mało... już w najbliższy piątek 19 grudnia (ok. 11:00) zostanie włączone zadanie licznikowe - najwytrwalsi mogą walczyć przez cały weekend o pierwsze miejsce i wspaniałe nagrody! Szczegóły znajdziecie tutaj! Event potrwa do 22.12.2014, do godziny 11:00. Nie zapominajmy o tym, co najbardziej lubicie - po krainie grasuje aż sześciu herosów! Kubek z gorącym kakao w dłoń i do boju, kochani! ;)
UWAGA! Niektóre zadania można ukończyć dopiero po evencie licznikowym - proszę czytać dialogi.
Przedmioty z herosów zwiążą na stałe 25.01.2015. r!
Na bieżąco śledźcie blog techniczny, będą tam zamieszczane najważniejsze informacje!
Prace nad eventem były bardzo intensywnie, a efekt końcowy to zasługa Cahir, Noys, Salema, Lordza, Maddoxa oraz Achai. Swój udział miał również Patryk, Xentis i Piętaszek. Agawa trzyma pieczę nad forumowymi konkursami. Magda dzielnie rozpakowuje ozdoby choinkowe, które tak chętnie wysyłacie na konkurs.
Event został wyłączony. Pamiętajcie o wiązaniu przedmiotów z herosów w dniu 25.01.2015 r.! Skrzaty z Zimnej Krainy można spotkać w Karka-han, będą tam do końca tygodnia(25.01.). Również w Karka-han znajdziecie słoik pierniczków, który przygotowała Noys dla wytrwałych Graczy, którzy dzielnie wykonywali zadania dzienne!
Skrzaty wróciły do Zimnej Krainy!

Achaja komentarze (396)

2014-12-04 12:41:26

POWRÓT STAREGO MARGONEM

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak kilka lat temu wyglądało Margonem? Już dziś masz niepowtarzalną okazję to sprawdzić. Jakiś czas temu, udało nam się uruchomić świat oparty na starym silniku gry. Dzięki temu macie możliwość zobaczenia, jak rozwinięta była gra około 2009 roku. W Margonem Retro znajdziecie stare mapki, dawne grafiki wyglądów potworków oraz outfitów postaci. Co prawda na próżno będzie szukać niektórych herosów, elit II czy tytanów a nawet expowiska z Maddokami, jednakże na własnej skórze możecie przetestować ile zmian od tego czasu weszło do gry. Jeśli ktoś tęsknił za dawnym klimatem czy sposobem poruszania się postaci, ma teraz doskonałą okazję przenieść się w czasie. Musicie jednak wiedzieć, że oldmargonem nie będzie równolegle rozwijane razem z margonem.pl. Świat Retro jest serwerem pokazowym, na którym nie będzie prowadzony support. Nie będziemy również poprawiać na nim żadnych błędów. Chcieliśmy wyjść na przeciw prośbom graczy, którzy tęsknili za starym silnikiem. Mamy nadzieję, że gra na oldmargonem.pl przyniesie Wam wiele radości!

Salem komentarze (347)

2014-10-31 11:43:05

WRÓŻKOWE HALLOWEEN

Jesienne mgły i chłody sprzyjają tajemniczym wydarzeniom. Nieliczni dobrze wiedzą, co czai się w mroku, inni tylko o tym czytali. Przewodnik Lantis przekazuje wędrowcom sensacyjne wieści z Ithan. Za sprawą złej wróżki wszystkie dzieci w krainie są zagrożone! Barbarossa Ursula Klaudyna Astylla chce zawładnąć Margonem! Czy jesteś wystarczająco odważny i sprytny, by podołać wyzwaniu i uratować znany nam świat? Wróżkowa zawierucha potrwa do 16.11.2014 r. włącznie. Najodważniejsi z najodważniejszych niech udadzą się do Mythar.
Strzeżcie się, bo to nie wszystko! Po krainie grasuje szajka oszalałych zombie - lalek!
Event zakończony!

Achaja komentarze (670)

2014-10-22 09:41:33

NOWE ITHAN

Od dziś, wszyscy gracze mają okazję obejrzeć nową wersję serca Margonem, którym niewątpliwie jest miasto Ithan. Przez 8 lat funkcjonowania gry, mapa ta przechodziła kolejne metamorfozy. Czy zmieniała się na lepsze? To pozostawiamy Waszej ocenie. Na pewno po dzisiejszej aktualizacji każdy znajdzie tu coś dla siebie. Więcej przestrzeni pozwoli graczom swobodniej poruszać się po mieście, a zręcznie rozlokowane ławeczki spełnią oczekiwania tych, którzy uwielbiają wieczorne pogaduszki, a także tych, którzy po prostu potrzebują odpocząć po całym dniu walk z przerażającymi bestiami. W dniu dzisiejszym rozpoczyna się nowa historia tego miasta. Jej autorami będziemy my wszyscy. W jaki sposób będziemy wspominać dzisiejsze Ithan za kilka lat? To zależy tylko od nas, ponieważ to my - gracze tworzymy niepowtarzalny klimat tego miejsca. Twórcą nowego wyglądu Ithan jest Maddox, a także Cahir, która nadzorowała postęp, stworzyła wnętrza oraz dopracowała każdy szczegół tej lokacji oraz Noys, która wniosła wiele swoich pomysłów. Tylko ona mogła wpaść na pomysł zrobienia w centrum pręgierza dla niegrzecznych graczy! :)

Salem komentarze (1167)

2014-09-04 15:23:02

NOWE STROJE TANCERZY OSTRZY

Po stworzeniu outfitów paladynów, graficy Garmory nie zwalniają tempa! Dziś w grze zaktualizowane zostały stroje tancerzy ostrzy. Lekkie zbroje pozwolą mężczyznom na jeszcze większą swobodę ruchów podczas walki, natomiast kobiety otrzymały wspaniałe suknie, które zostały przystosowane nie tylko do wykonywania zręcznych piruetów, w celu uniknięcia groźnych ciosów, lecz mogą także posłużyć do kuszenia panów swoimi wdziękami, doskonale podkreślając urodę naszych pięknych tancerek ostrzy! Nowe outfity są już dostępne w konfiguracji konta. Wszyscy gracze, którzy mają problemy z ich wyświetlaniem, powinni skorzystać ze skrótów klawiszowych: CTRL+R lub CTRL+F5. W ostateczności zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej swojej przeglądarki. Pełną listę grafik możecie obejrzeć w blogu technicznym Margonem lub pod tym adresem.

Salem komentarze (718)

2014-08-08 15:19:52

HAKUNA MATATA!

Choć od miesiąca wakacyjne promienie słońca ogrzewają roześmiane twarze zarówno tych młodszych jak i starszych adeptów szkół różnego szczebla, dopiero dziś nadchodzi czas prawdziwej przygody! Udzielając pomocy profesorowi Eugeniuszowi możecie odbyć niesamowity rejs potężnym okrętem w poszukiwaniu niezbadanych jak dotąd terenów! Egzotyczne rośliny i dzikie zwierzęta skryte w nieprzebytym przez nikogo gąszczu czekają na odkrycie! Oprócz tego przyjdzie Wam znaleźć rozwiązanie niejednej zagadki. Wyprawa na poszukiwanie skarbu? Walka z potężnymi potworami? A może poznanie kultury i języka dzikiego plemienia? Dlaczego nie?! Hakuna matata i nie martw się niczym! Niech te wakacje będą okresem wolnym od zmartwień, czasem niezwykłych przeżyć oraz wspaniałych przygód. Uwaga na małpy - gryzą! Event potrwa do 7 września włącznie.

Salem komentarze (667)

2014-07-15 12:38:49

SOBÓTKOWE SZALEŃSTWO

Nadchodzi czas nocnych hulanek! Czas beztroskich zabaw, wygrzewania się w cieple płonącego ogniska. Od dziś do 28 lipca aura ciepłych letnich nocy sprzyja nie tylko podziwianiu miliardów błyszczących na nieboskłonie gwiazd. Również tytanom okres ten przysłuży do tego stopnia, że czas ich odrodzenia się po walce ulegnie skróceniu o połowę. Każdy gracz ma szansę wziąć udział w poszukiwaniach kwiatu paproci, rozwiązywaniu zagadek miłosnych, a także poskramianiu groźnych zjaw, które wypełzły z nocnych koszmarów. W krainie grasują Północnice, które spędzają sen z powiek mieszkańcom Margonem. Dzielni śmiałkowie, nie pozwólcie by poczwary te panoszyły się na szlakach, niszcząc beztroską atmosferę. Dziewczęta, plećcie wianki, załóżcie ja na głowy, tańcząc wokół ognisk! Chłopcy, dokładajcie drwa, by ogień nie zgasł. Niech ciepłe letnie noce będą tym, co roznieci płomień radości w Waszych sercach i utrzyma go przez najbliższy rok!

Salem komentarze (371)

2014-05-23 10:14:38

OTWARCIE ŚWIATA PANDORA

Dziś została udostępniona graczom możliwość założenia postaci na pierwszym, oficjalnym, płatnym serwerze o nazwie Pandora. Świat cechuje się zwiększonymi współczynnikami zdobywanego doświadczenia ze stworów oraz questów, a także częstszym respawnem stworów! To nie jedyne elementy, które upodobniają Pandorę do światów prywatnych. Szczegółów na temat specyfiki serwera dowiecie z tego tematu. Aby móc założyć postać na tym świecie, należy zakupić dla niej slot w zakładce "Moje postacie". Znajduje się ona w konfiguracji Waszego konta. Dla odważnych śmiałków, ktorzy zdecydują się grać na tym serwerze, przygotowaliśmy kilka konkursów z cennymi nagrodami! Informacje o nich znajdziecie na forum w dziale eventów. Do zobaczenia na Pandorze!

Salem komentarze (777)

2014-04-19 10:47:33

WIELKANOC W MARGONEM

Kilka dni temu w Karka-han miała miejsce zuchwała kradzież złota z miejskiego skarbca. Poszukiwania nie wskazały sprawców, choć ciągle są w toku. W międzyczasie, w krainie grasować zaczęła szajka, w skład której wchodzą czterej wyjęci spod prawa bandyci. Rozwiązaniem ich problemu mogą być handlarze, którzy przybyli do Karka-han z dalekiego zachodu. Podobno rozpoznali oni sprawców kradzieży. To Daltonowie! Pojmanie i unieszkodliwienie rabusiów nie będzie proste. W tym celu koniecznie odwiedź rodzinne strony kurczaków - miasteczko Chicken Creek. Tylko rozmowa z jego szeryfem oraz podążającym krok w krok za Daltonami Lucky Duckiem może doprowadzić, do odzyskania całego zrabowanego z Karka-han złota! Niniejszym Event Wielkanocny uważamy za rozpoczęty! Potrwa on aż do 19 maja włącznie! Z dniem końca eventu rozpoczną się licytacje, w których do wygrania będą atrakcyjne przedmioty.

Salem komentarze (1308)

2014-03-17 13:09:05

ODŚWIEŻENIE STROJÓW PALADYNÓW

Margonem cały czas się rozwija, aktualizowane są grafiki potworków, itemków, a nawet całych map. W związku z tym przyszła kolej również na outfity paladynów, które zostały odświeżone przez Lordza. Godziny spędzone na wykuwaniu z pixeli wspaniałych zbroi oraz szat nie poszły na marne. Dziś z dumą możemy zaprezentować ostateczny efekt jego pracy. W przyszłości podobny los spotka również przebrania innych profesji i chociaż nie jesteśmy w stanie określić kiedy to nastąpi, to jedno jest pewne - cierpliwość się opłaca, gdyż poziom nowych grafik jest imponujący. Jeśli komuś nie działają grafiki, wystarczy skorzystać ze skrótu ctrl+R lub ctrl+F5. Wszystkie odświeżone grafiki strojów możecie obejrzeć pod tym adresem.

Salem komentarze (1797)

2014-03-04 10:17:57

MARGONEM W PC FORMAT

Po udanej promocji w CD Action kolejnym magazynem, w którym pojawił się artykuł o Margonem jest PC Format. Oprócz ciekawej publikacji dotyczącej gry, znajdziecie w nim nadrukowany na płycie kod. Po wpisaniu go w odpowiednim miejscu w grze, będziecie mieli do wyboru dwa pakiety składające się ze wspaniałych przedmiotów. Promocja w PC Format potrwa do końca kwietnia 2014 roku, a pismo dostaniecie bez problemu w większości stoisk z prasą. Jeśli ktoś będzie miał jakiekolwiek problemy z wpisaniem kodu, proszę zajrzeć do tego tematu. Znajdziecie w nim porady jak poradzić sobie z najczęściej wyskakującymi komunikatami oraz adresy e-mail do reklamacji kodów. Od 3 marca w Koszalinie i Radomiu macie także okazję przejechania się Margobusem oraz zobaczenia naszych bilbordów. To kolejne kroki podejmowane przez ekipę Margonem, mające na celu spopularyzowanie gry w Polsce. Zapraszamy także na nasz fanpage na Facebooku. Będziemy tam organizować konkursy, w których nagrodami głównymi będą kody do aktualnie trwającej promocji! Przypominamy, że z promocji można skorzystać tylko jeden raz na danym koncie.

Salem komentarze (270)

2014-02-20 09:52:19

OSIEM LAT MARGONEM

Tak, to już osiem lat Margonem cieszy i bawi, wypełnia wolny czas graczom. Jest także pośrednikiem w nawiązywaniu nowych znajomości, zawieraniu przyjaźni. Przez te lata gra zmieniła swoje oblicze. Zarówno interface jak również sam silnik gry zostały zmodernizowane. Projekt, który początkowo miał być podstawą pracy magisterskiej jest teraz miejscem, w którym odpoczywają po ciężkim dniu setki tysięcy graczy. Z tej okazji Mistrzowie Gry przygotowali dla Was aukcje eventowe, które potrwają do 23 lutego, a na których to można wylicytować sobie heroiczny przedmiot. Oprócz tego Laura w Ithan rozdaje każdemu graczowi z minimum 15 poziomem mikstury dodające lub odejmujące wyczerpanie. Teleportuje ona również na mapkę eventową, gdzie znajdziecie sklep z pamiątkami, a nawet herosa! Przez cały okres trwania eventu możecie również skorzystać z promocji tańszych Smoczych Łez. Za zakup metodą SMS przydzielamy ich 30% więcej! Oprócz tego do niedzieli 23 lutego dwukrotnie zwiększone jest doświadczenie otrzymywane za potworki i questy. Chcieliśmy Wam graczom podziękować za ten wspólnie spędzony czas i życzyć dobrej zabawy zarówno podczas eventu, jak również przez cały najbliższy rok! Event potrwa do 23 lutego włącznie.

Salem komentarze (383)

2014-02-13 08:45:48

OTWARCIE AGII TRIADY

Klimat panujący na podmokłych terenach znajdujących się nieopodal Nithal, szczególnie upodobały sobie krwiożercze rośliny, a także przerośnięte ważki. Stwory te, nie są jedyną ciekawostką, którą można napotkać wędrując na południe od miasta. W lokacji Agia Triada, która właśnie została otwarta dla wszystkich graczy, znajduje się tajemniczy klasztor. Zamieszkują go mnisi zwani Różanitami. Wyznają oni kult bogini Sahei i charakteryzują się szczególnym zamiłowaniem do róż. Każdy żądny przygód gracz znajdzie w ich klasztorze ciepłą strawę, uzupełni swoje zapasy mikstur leczących, a zwolennicy mocniejszych trunków mają okazję skosztować klasztornych nalewek i podpiwków. To jednak nie wszystko. Mnisi zlecają kilka zadań, a w salach zakonu spotkać można herosa! Podziemia zaś zamieszkiwane są przez olbrzymie ogry. Znajduje się tam również elita II, a w przeróżnych jaskiniach tej lokacji można trafić na drogocenne złoże klejnotów. Aby skorzystać z wszystkich dobrodziejstw tej lokacji wymagany jest przynajmniej 150 poziom doświadczenia.

Salem komentarze (177)

2014-01-20 07:11:38

ŻEGNAMY ŚWIĘTA Z WOŚP

Święta, święta i po świętach... Czas pożegnać Mikołaja, rozebrać choinkę i schować ozdoby do szafy. Event świąteczny w Margonem został zakończony. Ci gracze, którzy nie zdążyli dokonać zakupów za bombki, wykorzystać wyzwań lub zużyć losu na loterii mogą to jeszcze zrobić w Werbin, gdyż przez najbliższy tydzień do 27 stycznia 2014 przebywać tam będzie Skrzatka Gwiazdeczka, Skrzat Marudek oraz Skrzat Gladiator.
W minioną niedzielę zakończyły się też nasze aukcje, z których całkowity dochód przekazaliśmy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Razem uzbieraliśmy blisko 4000 złotych, co jest świetnym wynikiem! Większość pieniążków została już wpłacona i przekazana na konto WOŚP. Dziękujemy za tak ogromne zainteresowanie i udział w aukcjach.
 • 2014-01-21
 • - Dotarła do nas informacja, że wszyscy zwycięzcy aukcji wpłacili już wylicytowane kwoty na konto WOŚP.

  Salem komentarze (365)

  2013-12-24 07:34:00

  NOSIŁ GRINCH RAZY KILKA!

  A cóż to za zamieszanie w Krainie Wiecznego Lodu? Nasi zwiadowcy donoszą o setkach potworów, które opuszczają swój dom! Podobno na czele dezerterów stoi dwóch tajniaków Grincha - Miki Wielkouch oraz Zielony Gwiazdunio! To nie są zwykłe potwory, to są prawdziwi herosi! Ale zaraz, zaraz... Coś tu nie gra! Dlaczego ukradli skradzione prezenty Grincha? To kolejna tajemnica, ale może kolacja wigilijna u Mikołaja przyniesie rozwiązanie.
 • 2013-12-24
 • - Na kolację wigilijną zabierze Was z Zimnej Krainy Skrzat Kometek. Oczekujcie z nim pierwszej gwiazdki! (16:00)
  - Od dzisiaj możecie wykonać również dwa questy. Jeden rozpoczyna się u Skrzata Magika, drugi u babci Rozali. Ich autorami są Maddox i Achaja. To ich świąteczny debiut. :)

  P.S. Życzymy wesołych Świąt! :)

  Cahir komentarze (463)

  2013-12-16 08:58:13

  SPRAWCA WYKRYTY!

  Specjalna jednostka skrzatów schwytała zwiadowców zielonych sługusów! Aresztanci zostali bezlitośnie przesłuchani, piórka i gołe stopy poszły w ruch! Wśród śmiechów i chichów potwory wydusiły z siebie tylko jedno słowo: „Grinch!”. Teraz już wszystko jest jasne! Jednak to nie koniec. Ktoś musi przeniknąć do sił Grincha, oczywiście w przebraniu, i powstrzymać go! To będzie wasze zadanie!
 • 2013-12-16
 • - Od dzisiaj jest dostępny kolejny quest świąteczny, którego możecie rozpocząć u Skrzata Mortka w Choinkowym Lesie.
 • 2013-12-18
 • - Skrzat Mortek ma ogromny problem! Akcja "Porwanie" jest zaplanowana na dzisiaj na godzinę 12, a on do tej pory nie obmyślił jeszcze żadnego planu. Koniecznie musicie mu pomóc! Nowy quest jest dostępny dla graczy, którzy ukończyli już poprzednie.
 • 2013-12-20
 • - W końcu skrzatom udało się naprawić linię lotniczą relacji Choinkowy Las - Zimna Kraina! Od dzisiaj możecie podróżować do krainy Świętego Mikołaja, gdzie czekają już na Was nowe questy, sklepy, loteria i możliwość realizacji wyzwań.
  - Cały event zostanie zakończony 19.01.2014 roku.

  Cahir komentarze (362)

  2013-11-30 11:45:55

  CAŁA MASA GRUDNIOWYCH EVENTÓW

  Nie możecie doczekać się Mikołajek i Gwiazdki? My też! W szafach stroje mikołajów już wiszą odkurzone i wyprane, czekają tylko żeby je zarzucić na siebie i ruszyć na trakty Margonem! Jednak nie tak prędko, nie możemy brać świąt za pewne! Nasi zwiadowcy zauważyli kilka zielonych stworów knujących coś po lasach, wraz ze zbliżaniem się świąt otrzymujemy raporty o coraz większej ilości tych incydentów. Teraz nie mamy już złudzeń - chcą zniszczyć święta! Czy pomożecie skrzatom Świętego Mikołaja odeprzeć atak? Być może wspólnymi siłami uratujecie tegoroczną Gwiazdkę! Odśwież grę i spróbuj raz jeszcze. W międzyczasie zapraszamy wszystkie grzeczne, i niegrzeczne, dzieci do Makiny z Ithan. Pamiętajcie tylko, żeby wcześniej dobrze wypucować swoje buty!
  Od 1 grudnia zaczynamy z kalendarzem adwentowym. Grajcie codziennie, żeby odbierać nagrody, a kto odkryje wszystkie okienka, na pewno dostanie coś ekstra na koniec! Pamiętajcie, że musicie mieć minimum 15 poziom doświadczenia, a prezent możecie odebrać tylko jednego, konkretnego dnia. Od dzisiaj (6.12.2013) możecie też cieszyć się eventowymi aukcjami, które powoli stają się naszą tradycją. Na pewno warto wylicytować jakiś fajny przedmiot, by jeszcze lepiej poczuć atmosferę świąt! Możecie też już wziąć udział w naszym pierwszym konkursie plastycznym na forum. Zostańcie z nami i oczekujcie kolejnych nowości!
 • 2013-12-06
 • - Na pierwsze śnieżne mapki wpuści Was Sztygar Kuntar z Werbin.
  - Aukcje eventowe będą trwały do 24 grudnia, nowe przedmioty pojawiają się co drugi dzień.
  - Zabawa licznikowa zakończy się 9.12.2013 o godzinie 8.00 (+/- kilka minut), a dla wszystkich graczy z rankingu czekają niespodzianki.
  - Od dzisiaj jest również dostępny quest, który rozpoczyna Makina.
 • 2013-12-09
 • - Wspólnymi siłami udało Wam się odeprzeć pierwszy atak potworów i część skrzatów wróciła już do Zimnej Krainy (również i Link Włóczykij), ale to tylko cisza przed burzą. Potwory nadal gromadzą się wokół Zimnej Krainy i tylko kwestią czasu jest kolejny atak! Dlatego też Tajne Służby Świętego Mikołaja, wysłały do Choinkowego Lasu skrzata Mortka. Pomożecie mu w rozwikłaniu zagadki ataków?
  - Dla najlepszych graczy, którzy brali udział w evencie licznikowym, czekają już nagrody do odebrania u Kapitana Bombki z Choinkowego Lasu.

  Cahir komentarze (684)

  -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -