Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

  
Witajcie w świecie gry Margonem, największej polskiej graficznej grze MMORPG! Margonem to prężnie rozwijający się świat, pełen groźnych potworów i unikatowych przedmiotów, świat w którym nieustannie czekają na ciebie nowe zadania do wykonania, a gracze z całej Polski chętnie się z tobą zmierzą w pojedynkach grupowych. Na co jeszcze czekasz? Włącz się do gry!

Szybkie niusy:

· 2014-04-15 09:04:47 W centrum Karka-han pojawili się pierwsi npc związani z nadchodzącym eventem Wielkanocnym. /Salem
· 2014-04-12 16:56:01 Introprodar - zielony smok ze Smoczych Gór, otrzymał nową grafikę. /Xentis
· 2014-04-09 07:51:16 Szajka rabusiów okradła skarbiec w Karka-han! Pomóż odzyskać zrabowane złoto! /Salem

Nowości

2014-04-19 10:47:33

WIELKANOC W MARGONEM

Kilka dni temu w Karka-han miała miejsce zuchwała kradzież złota z miejskiego skarbca. Poszukiwania nie wskazały sprawców, choć ciągle są w toku. W międzyczasie, w krainie grasować zaczęła szajka, w skład której wchodzą czterej wyjęci spod prawa bandyci. Rozwiązaniem ich problemu mogą być handlarze, którzy przybyli do Karka-han z dalekiego zachodu. Podobno rozpoznali oni sprawców kradzieży. To Daltonowie! Pojmanie i unieszkodliwienie rabusiów nie będzie proste. W tym celu koniecznie odwiedź rodzinne strony kurczaków - miasteczko Chicken Creek. Tylko rozmowa z jego szeryfem oraz podążającym krok w krok za Daltonami Lucky Duckiem może doprowadzić, do odzyskania całego zrabowanego z Karka-han złota! Niniejszym Event Wielkanocny uważamy za rozpoczęty! Potrwa on aż do 11 maja włącznie!

Salem komentarze (565)

2014-03-17 13:09:05

ODŚWIEŻENIE STROJÓW PALADYNÓW

Margonem cały czas się rozwija, aktualizowane są grafiki potworków, itemków, a nawet całych map. W związku z tym przyszła kolej również na outfity paladynów, które zostały odświeżone przez Lordza. Godziny spędzone na wykuwaniu z pixeli wspaniałych zbroi oraz szat nie poszły na marne. Dziś z dumą możemy zaprezentować ostateczny efekt jego pracy. W przyszłości podobny los spotka również przebrania innych profesji i chociaż nie jesteśmy w stanie określić kiedy to nastąpi, to jedno jest pewne - cierpliwość się opłaca, gdyż poziom nowych grafik jest imponujący. Jeśli komuś nie działają grafiki, wystarczy skorzystać ze skrótu ctrl+R lub ctrl+F5. Wszystkie odświeżone grafiki strojów możecie obejrzeć pod tym adresem.

Salem komentarze (1458)

2014-03-04 10:17:57

MARGONEM W PC FORMAT

Po udanej promocji w CD Action kolejnym magazynem, w którym pojawił się artykuł o Margonem jest PC Format. Oprócz ciekawej publikacji dotyczącej gry, znajdziecie w nim nadrukowany na płycie kod. Po wpisaniu go w odpowiednim miejscu w grze, będziecie mieli do wyboru dwa pakiety składające się ze wspaniałych przedmiotów. Promocja w PC Format potrwa do końca kwietnia 2014 roku, a pismo dostaniecie bez problemu w większości stoisk z prasą. Jeśli ktoś będzie miał jakiekolwiek problemy z wpisaniem kodu, proszę zajrzeć do tego tematu. Znajdziecie w nim porady jak poradzić sobie z najczęściej wyskakującymi komunikatami oraz adresy e-mail do reklamacji kodów. Od 3 marca w Koszalinie i Radomiu macie także okazję przejechania się Margobusem oraz zobaczenia naszych bilbordów. To kolejne kroki podejmowane przez ekipę Margonem, mające na celu spopularyzowanie gry w Polsce. Zapraszamy także na nasz fanpage na Facebooku. Będziemy tam organizować konkursy, w których nagrodami głównymi będą kody do aktualnie trwającej promocji! Przypominamy, że z promocji można skorzystać tylko jeden raz na danym koncie.

Salem komentarze (224)

2014-02-20 09:52:19

OSIEM LAT MARGONEM

Tak, to już osiem lat Margonem cieszy i bawi, wypełnia wolny czas graczom. Jest także pośrednikiem w nawiązywaniu nowych znajomości, zawieraniu przyjaźni. Przez te lata gra zmieniła swoje oblicze. Zarówno interface jak również sam silnik gry zostały zmodernizowane. Projekt, który początkowo miał być podstawą pracy magisterskiej jest teraz miejscem, w którym odpoczywają po ciężkim dniu setki tysięcy graczy. Z tej okazji Mistrzowie Gry przygotowali dla Was aukcje eventowe, które potrwają do 23 lutego, a na których to można wylicytować sobie heroiczny przedmiot. Oprócz tego Laura w Ithan rozdaje każdemu graczowi z minimum 15 poziomem mikstury dodające lub odejmujące wyczerpanie. Teleportuje ona również na mapkę eventową, gdzie znajdziecie sklep z pamiątkami, a nawet herosa! Przez cały okres trwania eventu możecie również skorzystać z promocji tańszych Smoczych Łez. Za zakup metodą SMS przydzielamy ich 30% więcej! Oprócz tego do niedzieli 23 lutego dwukrotnie zwiększone jest doświadczenie otrzymywane za potworki i questy. Chcieliśmy Wam graczom podziękować za ten wspólnie spędzony czas i życzyć dobrej zabawy zarówno podczas eventu, jak również przez cały najbliższy rok! Event potrwa do 23 lutego włącznie.

Salem komentarze (309)

2014-02-13 08:45:48

OTWARCIE AGII TRIADY

Klimat panujący na podmokłych terenach znajdujących się nieopodal Nithal, szczególnie upodobały sobie krwiożercze rośliny, a także przerośnięte ważki. Stwory te, nie są jedyną ciekawostką, którą można napotkać wędrując na południe od miasta. W lokacji Agia Triada, która właśnie została otwarta dla wszystkich graczy, znajduje się tajemniczy klasztor. Zamieszkują go mnisi zwani Różanitami. Wyznają oni kult bogini Sahei i charakteryzują się szczególnym zamiłowaniem do róż. Każdy żądny przygód gracz znajdzie w ich klasztorze ciepłą strawę, uzupełni swoje zapasy mikstur leczących, a zwolennicy mocniejszych trunków mają okazję skosztować klasztornych nalewek i podpiwków. To jednak nie wszystko. Mnisi zlecają kilka zadań, a w salach zakonu spotkać można herosa! Podziemia zaś zamieszkiwane są przez olbrzymie ogry. Znajduje się tam również elita II, a w przeróżnych jaskiniach tej lokacji można trafić na drogocenne złoże klejnotów. Aby skorzystać z wszystkich dobrodziejstw tej lokacji wymagany jest przynajmniej 150 poziom doświadczenia.

Salem komentarze (147)

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -