Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

  
Promocje z Facebooka dostępne są tylko dla zalogowanych użytkowników.
Witajcie w świecie gry Margonem, największej polskiej graficznej grze MMORPG! Margonem to prężnie rozwijający się świat, pełen groźnych potworów i unikatowych przedmiotów, świat w którym nieustannie czekają na ciebie nowe zadania do wykonania, a gracze z całej Polski chętnie się z tobą zmierzą w pojedynkach grupowych. Na co jeszcze czekasz? Włącz się do gry!

Szybkie niusy:

· 2014-07-18 11:09:38 Graczy mających problem z mapkami zapraszam do zapoznania się z tematem na forum. /Złoty
· 2014-07-16 12:29:22 Na portalu dogry.pl dostępna jest kolejna promocja z kodami do Margonem. /Salem
· 2014-07-15 08:48:19 Od dziś do 28 lipca w krainie grasować będzie czterech nowych herosów. /Salem

Nowości

2014-07-15 12:38:49

SOBÓTKOWE SZALEŃSTWO

Nadchodzi czas nocnych hulanek! Czas beztroskich zabaw, wygrzewania się w cieple płonącego ogniska. Od dziś do 28 lipca aura ciepłych letnich nocy sprzyja nie tylko podziwianiu miliardów błyszczących na nieboskłonie gwiazd. Również tytanom okres ten przysłuży do tego stopnia, że czas ich odrodzenia się po walce ulegnie skróceniu o połowę. Każdy gracz ma szansę wziąć udział w poszukiwaniach kwiatu paproci, rozwiązywaniu zagadek miłosnych, a także poskramianiu groźnych zjaw, które wypełzły z nocnych koszmarów. W krainie grasują Północnice, które spędzają sen z powiek mieszkańcom Margonem. Dzielni śmiałkowie, nie pozwólcie by poczwary te panoszyły się na szlakach, niszcząc beztroską atmosferę. Dziewczęta, plećcie wianki, załóżcie ja na głowy, tańcząc wokół ognisk! Chłopcy, dokładajcie drwa, by ognień nie zgasł. Niech ciepłe letnie noce będą tym, co roznieci płomień radości w Waszych sercach i utrzyma go przez najbliższy rok!

Salem komentarze (257)

2014-05-23 10:14:38

OTWARCIE ŚWIATA PANDORA

Dziś została udostępniona graczom możliwość założenia postaci na pierwszym, oficjalnym, płatnym serwerze o nazwie Pandora. Świat cechuje się zwiększonymi współczynnikami zdobywanego doświadczenia ze stworów oraz questów, a także częstszym respawnem stworów! To nie jedyne elementy, które upodobniają Pandorę do światów prywatnych. Szczegółów na temat specyfiki serwera dowiecie z tego tematu. Aby móc założyć postać na tym świecie, należy zakupić dla niej slot w zakładce "Moje postacie". Znajduje się ona w konfiguracji Waszego konta. Dla odważnych śmiałków, ktorzy zdecydują się grać na tym serwerze, przygotowaliśmy kilka konkursów z cennymi nagrodami! Informacje o nich znajdziecie na forum w dziale eventów. Do zobaczenia na Pandorze!

Salem komentarze (721)

2014-04-19 10:47:33

WIELKANOC W MARGONEM

Kilka dni temu w Karka-han miała miejsce zuchwała kradzież złota z miejskiego skarbca. Poszukiwania nie wskazały sprawców, choć ciągle są w toku. W międzyczasie, w krainie grasować zaczęła szajka, w skład której wchodzą czterej wyjęci spod prawa bandyci. Rozwiązaniem ich problemu mogą być handlarze, którzy przybyli do Karka-han z dalekiego zachodu. Podobno rozpoznali oni sprawców kradzieży. To Daltonowie! Pojmanie i unieszkodliwienie rabusiów nie będzie proste. W tym celu koniecznie odwiedź rodzinne strony kurczaków - miasteczko Chicken Creek. Tylko rozmowa z jego szeryfem oraz podążającym krok w krok za Daltonami Lucky Duckiem może doprowadzić, do odzyskania całego zrabowanego z Karka-han złota! Niniejszym Event Wielkanocny uważamy za rozpoczęty! Potrwa on aż do 19 maja włącznie! Z dniem końca eventu rozpoczną się licytacje, w których do wygrania będą atrakcyjne przedmioty.

Salem komentarze (1257)

2014-03-17 13:09:05

ODŚWIEŻENIE STROJÓW PALADYNÓW

Margonem cały czas się rozwija, aktualizowane są grafiki potworków, itemków, a nawet całych map. W związku z tym przyszła kolej również na outfity paladynów, które zostały odświeżone przez Lordza. Godziny spędzone na wykuwaniu z pixeli wspaniałych zbroi oraz szat nie poszły na marne. Dziś z dumą możemy zaprezentować ostateczny efekt jego pracy. W przyszłości podobny los spotka również przebrania innych profesji i chociaż nie jesteśmy w stanie określić kiedy to nastąpi, to jedno jest pewne - cierpliwość się opłaca, gdyż poziom nowych grafik jest imponujący. Jeśli komuś nie działają grafiki, wystarczy skorzystać ze skrótu ctrl+R lub ctrl+F5. Wszystkie odświeżone grafiki strojów możecie obejrzeć pod tym adresem.

Salem komentarze (1694)

2014-03-04 10:17:57

MARGONEM W PC FORMAT

Po udanej promocji w CD Action kolejnym magazynem, w którym pojawił się artykuł o Margonem jest PC Format. Oprócz ciekawej publikacji dotyczącej gry, znajdziecie w nim nadrukowany na płycie kod. Po wpisaniu go w odpowiednim miejscu w grze, będziecie mieli do wyboru dwa pakiety składające się ze wspaniałych przedmiotów. Promocja w PC Format potrwa do końca kwietnia 2014 roku, a pismo dostaniecie bez problemu w większości stoisk z prasą. Jeśli ktoś będzie miał jakiekolwiek problemy z wpisaniem kodu, proszę zajrzeć do tego tematu. Znajdziecie w nim porady jak poradzić sobie z najczęściej wyskakującymi komunikatami oraz adresy e-mail do reklamacji kodów. Od 3 marca w Koszalinie i Radomiu macie także okazję przejechania się Margobusem oraz zobaczenia naszych bilbordów. To kolejne kroki podejmowane przez ekipę Margonem, mające na celu spopularyzowanie gry w Polsce. Zapraszamy także na nasz fanpage na Facebooku. Będziemy tam organizować konkursy, w których nagrodami głównymi będą kody do aktualnie trwającej promocji! Przypominamy, że z promocji można skorzystać tylko jeden raz na danym koncie.

Salem komentarze (258)

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -