Stwórz swoją postać
i rozpocznij wielką przygodę

Mandzio
Zwycięzca pojedynku
74757 głosów
Wojownik
Mag
Łowca
Paladyn
Tancerz ostrzy
Tropiciel
Wojownik - charakteryzuje się duża siłą, a co za tym idzie duża ilością punktów życia. Ulubioną bronią wojownika są duże ciężkie miecze dwuręczne, aczkolwiek potrafi również walczyć mieczem jednoręcznym, półtoraręcznym i tarczą.
Łowca - wyróżnia się tym, że posiada najdalszy atak dystansowy - wojownik potrzebuje dwóch tur ruchu by podejść na odległość zadania ciosu. Potrafi być bardzo zabójczy, przebija pancerz przeciwnika albo powoli go zabija trucizną w strzałach.
Tancerz ostrzy - wojownik specjalizujący się w walce z użyciem dwóch broni jednocześnie. Jest bardzo szybki, częściej robi uniki, jednak okupuje to słabszym niż wojownik pancerzem i mniejszym życiem.
Mag - cechuje się największym intelektem spośród wszystkich profesji. Najchętniej walczy dystansowo laskami i różdżkami magicznymi, dzięki którym może zadawać bardzo mocne ciosy magiczne na odległość.
Paladyn - profesja ta to połączenie wojownika władającego mieczem oraz maga rzucającego zaklęcia. Walczy prawie zawsze z tarczą, co czyni go najbardziej defensywną profesją w grze, a dodatkowo zadaje obrażenia i magiczne i fizyczne.
Tropiciel - połączenie maga i łowcy, używa łuków wzmocnionych magią, a nie tradycyjną trucizną jak u łowcy. Dodatkowo może używać magicznych zdolności, które są dla łowcy niedostępne.

Wejdź do gry

  • wybierz jedną z 6 profesji
  • odkrywaj nowe questy
  • zawieraj znajomości
  • bierz udział w eventach
  • walcz z wrogami
Zaczarowana skrzynia* unikat *Typ: Konsumpcyjne
Nieznany stat: lootbox
Kliknij dwukrotnie, aby otworzyć.Związany z właścicielem
Wartość: 11

Chcesz wiedzieć więcej o grze?

wejdź na margonem.pl