Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

  
Regulamin Świata Prywatnego Inferno1.Postanowienia ogólne.

1.1 Twórca regulaminu zastrzega sobie prawo do jego kopiowania całkowitego lub częściowego.
1.2 Zarządca świata prywatnego Inferno zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu, informując przez komunikat na czacie min. 14 dni przed wprowadzeniem go w życie.
1.3 Zakładając postać na serwerze Inferno, gracz zobowiązany jest do przestrzegania:
1.3.1 Regulaminu Świata Prywatnego Inferno,
1.3.2 Etykiety Gracza Margonem,
1.3.3 Regulaminu Margonem,
1.3.4 Oficjalnych Zasad Światów Prywatnych,
1.4 Nieznajomość Regulaminu świata Inferno nie zwalnia z jego przestrzegania.
1.5 Gracz zakładający postać na świecie Inferno musi zadbać o klimatyczny nick. Nick musi zaczynać się z wielkiej litery. Jeśli ma więcej niż jeden człon, to każdy z nich zaczynać musi się wielką literą. Nie może być pisany "PoKeMoNeM" ani zawierać żadnych dodatków typu "xD", "XxX" itp. Postać gracza, która zawiera nieodpowiedni nick zostanie zabita na 336h. Jeśli gracz do końca killa nie zmieni nicku, to jego postać zostanie wydalona na Syberię.
1.6 Gracz w pełności odpowiada za czyny swojego Zastępcy.
1.7 Dowody złamania jakiegokolwiek punktu w regulaminie muszą być udokumentowane screenem. Zrzut ekranu nie może być nigdzie obcięty - musi zawierać pełne okno przeglądarki oraz nie może być pod jakimkolwiek względem edytowany.
1.8. Jeśli logi (będące częścią składową dodatku globalnego) utrudniają grę, proszę zgłosić to zarządcy (wtedy jedynym wyjściem będzie ich wyłączenie), dowód może być przedstawiony w postaci zrzutu z ekranu, krótkiego filmiku lub dowolnym innym sposobem.

2.Członkowie rady

2.1 Zakazane jest dokonywanie jakiegokolwiek nadużywania swojej rangi. Jest to równoznaczne z utratą pełnionej funkcji.
2.2 Niedopuszczalne jest używanie komendy "/all” do handlu, jakichkolwiek sprzeczek/prowokacji czy też spamu. Do spamu zaliczają się także pytania typu "Kiedy był bity.." itp.
2.2.1 Każda wiadomość systemowa musi być podpisana nickiem postaci z której jest wysłana wiadomość.
2.2.2 Również zabronione jest używanie tej komendy w celu obrażania innych, czy wysyłania wiadomości pozbawionych jakiegokolwiek sensu.
2.3 Ostateczne prawo do interpretacji spornej ma tylko Zarządca serwera.
2.4 Członek Rady nie ma prawa nałożyć kary bez posiadanych dowodów w postaci screena.
2.5 Do administracji serwera należy:
2.5.1 Zarządca Świata, Super moderator, Moderator czatu, Prowadzący Grupę eventową, Członkowie Grupy eventowej.

3. Regulamin czatu

3.1 Zakazuje się:
3.1.1 Obrażania graczy - drobne obrazy typu "noob" również będą karane. [Kill: 6-144h]
3.1.2 Spamowania na czacie ogólnym, klanowym oraz grupowym. [Mute: 12h]
3.1.3 Ujawniania odpowiedzi do eventów lub zakłócanie ich przebiegu. [Kill: 24-48h]
3.1.4 Wulgarnego słownictwa, dotyczy głównie przekleństw oraz chamskiego zachowania na wszystkich czatach w grze. [Mute: 12-48h]
3.1.5 Cenzurowania wulgaryzmów na wszystkich czatach w grze. [Kill: 12-96h]
3.1.6 Żebrania o przedmioty i/lub złoto - dotyczy wszystkich czatów w grze. Na forum znajduje się temat, w którym można prosić o wsparcie. [Mute: 12h]
3.1.7 Nadmiernego wysyłania linków (czat ogólny). Limit: 3 linki na godzinę w jednej lokalizacji. [Mute: 12h]
3.1.7.1 Wyjątkiem jest „reklamowanie” eventu organizowanego przez Administrację świata.
3.1.8 Wysyłania ofert sprzedaży/kupna przedmiotów. Od takich ogłoszeń jest aukcja, temat na forum.(czat ogólny) [Mute: 12h]
3.1.9 Grożenia dotyczącego świata realnego - groźby zagrażające życiu i zdrowiu drugiego gracza. [Kill: 12-48h]
3.2 Nakazuje się:
3.2.1 Pisania w ojczystym narodowym języku, zwracając uwagę na poprawność zdań, interpunkcję oraz ortografię. [Mute: 12h]
3.2.2 Gracz ma obowiązek do zachowania kultury słownej oraz wyrażania się uprzejmie w stosunku do innych graczy na chacie. Wszelakie, nawet drobne obrazy (w tym „noob”), chamskie odzywki, wulgaryzmy podlegają karze. [Kill: 12-100h]

4.Forum

4.1 Zakazuje się:
4.1.1 Zakładania nowych tematów bez zgody administracji świata. [Kill: 24h]
4.1.2 Pisania obraźliwych postów oraz używania wulgaryzmów. [Kill: 12-96h]
4.1.3 Wywoływania oraz brania udziału w kłótni. [Kill: 12-48h]
4.1.4 Pisania zbędnych postów, niewnoszących nic do tematu. Nie dotyczy "pogawędek" - tematu do luźnych rozmów. [Kill: 12-24h]
4.2 Nakazuje się:
4.2.1 Pisania w ojczystym narodowym języku, zwracając uwagę na poprawność zdań, interpunkcję oraz ortografię. [Kill: 12h]
4.2.2 Przestrzegania zasad pisania postów oraz zasad panujących w poszczególnych tematach (są one opisane w pierwszym poście otwierającym dany temat).
4.2.3 Gracz ma obowiązek do zachowania kultury słownej oraz wyrażania się uprzejmie w stosunku do innych graczy na forum. Wszelakie, nawet drobne obrazy (w tym „noob”), chamskie odzywki, wulgaryzmy podlegają karze. [Kill: 12-100h]

5.Klany

5.1 Aby założyć klan należy uzyskać zgodę od zarządcy świata, a następnie wysłać 50m do skarbnika serwerowego.
5.1.2 Założenie klanu bez zgody zarządcy = kill na 336h + 168h po rozwiązaniu. Jeśli gracz nie rozwiąże klanu do czasu zakończenia killa, to jego postacie zostaną przeniesione na Syberię, a pozostali członkowie klanu otrzymają tydzień na odejście z klanu. Gracze którzy nie odejdą z klanu w ciągu tygodnia, zostaną zesłani na Syberię.
5.2 Nowy klan ma tydzień czasu na zgromadzenie min. 50 członków. W razie niespełniania tego wymogu, założyciel klanu ma obowiązek rozwiązać klan, w przeciwnym wypadku zostanie nałożona kara - kill: 336h + 12h po rozwiązaniu klanu. Jeśli gracz nie rozwiąże klanu do czasu zakończenia killa, jego postacie zostaną przeniesione na Syberię, a pozostali członkowie klanu otrzymają tydzień na odejście z klanu. Gracze którzy nie odejdą z klanu w ciągu tygodnia, zostaną zesłani na Syberię.
5.3 Klan musi zadbać o klimatyczną nazwę i zawartość strony oficjalnej. Jeśli zarządca uzna, że strona oficjalna lub nazwa klanu jest nieodpowiednia, to gracz ma obowiązek zmiany strony oficjalnej, wraz z nazwą klanu. Niedostosowanie się do tego punktu grozi zabiciem postaci na 336h. Jeśli gracz nie rozwiąże klanu do czasu zakończenia killa, to jego postacie zostaną przeniesione na Syberię.
5.4 Założyciel klanu ma obowiązek zadbać o jego aktywność. Klany w których ilość postaci jest mniejsza niż 50 są uznawane przez zarząd jako nieaktywne.
5.4.1 W przypadku gdy ilość postaci w klanie jest mniejsza niż 50, założyciel klanu otrzymuje tydzień aby zgromadzić wymaganą przez regulamin ilość postaci. Zarządca świata ma obowiązek powiadomić o tym graczy na forum.
5.4.2 W przypadku gdy klan nie osiągnie wymaganej ilości postaci w ciągu tygodnia, założyciel klanu ma obowiązek jego rozwiązania w ciągu tygodnia. Jeżeli klan nie zostanie rozwiązany, jego założyciel zostanie zesłany na Syberię, a pozostali członkowie klanu otrzymają tydzień na odejście z klanu. Gracze którzy nie odejdą z klanu w ciągu tygodnia, zostaną zesłani na Syberię.
5.5 Administracja serwera nie ingeruje w wojny klanowe.

6.Elity II

6.1 Zajmowanie elity II jest niedozwolone.
6.2 Dozwolone jest wybijanie elity II.
6.3 Grupowanie na elity II nie jest obowiązkowe i zależy od uzgodnień pomiędzy graczami.
6.4 Gracz nie ma możliwości zarezerwowania przedmiotu z elity II.

7.Herosi

7.1 Herosa zajmuje gracz, który jako pierwszy podejdzie do niego na zasięg 5 kratek. Aby udowodnić pierwszeństwo do zajęcia herosa, należy wykonać pełnego SS z zegarem serwerowym (dodatek globalny), gdzie stoimy sami w zasięgu 5 kratek od herosa.
7.1.1 W przypadku awarii lub wyłączenia dodatku globalnego, należy napisać dowolną wiadomość na czacie i najechać na nią myszką.
7.2 Heros zwalnia się:
- Jeśli gracz się wylogował
- Jeśli gracz odszedł od niego na ponad 5 kratek.
- przeszedł na inną mapkę
- nie zabił go w czasie 15 minut.
7.3 Zakazane jest wybijanie zajętych herosów. Wybicie herosa = [Kill=168h]
7.4 Zakazane jest dedanie graczy w obrębie 5 kratek wokół herosa = [Kill=24h] Jeśli gracz, który zaatakował nie przyzna się do zaatakowania, to zabijana jest cała atakująca grupa. -> Grafika poglądowa
7.5 Grupowanie na herosa nie jest obowiązkowe i zależy od uzgodnień pomiędzy graczami.
7.6 Gracz, który posiada dowództwo w grupie ma prawo zarezerwowania jednego przedmiotu przed walką. Pozostali gracze mają prawo do łapania zarezerwowanego przedmiotu, jeśli nie wiąże od razu po złapaniu. Gracz, który złapie zarezerwowany przedmiot ma 24h na jego oddanie. Jeśli gracz w tym czasie nie odda przedmiotu lub przedmiot będzie wiązał od razu po lotnięciu, to gracz zostanie wyrzucony na Syberię, bez możliwości odwołania.

8.Walki PvP

8.1 Na świecie Inferno obowiązuje zasada Hard PvP.
8.2 Walki 1vs1 - gracz może być zabijany przez graczy z dowolnym lvlem.
8.3 Walki grupowe: gracz może być atakowany przez grupy graczy z dowolnym lvlem, ta sama zasada dotyczy także grup atakowanych przez inne grupy.
8.4 Zarządca ma prawo do nałożenia immunitetu na wybranych graczy na czas stały lub określony, za zasługi dla serwera lub za wygrane w konkursach.
8.4.1 Zakazuje się atakowania wszystkich graczy z rangą "Super Moderator Czatu" - wszyscy SM otrzymują immunitet ze względu na sprawowanie ważnej funkcji.
8.4.2 Zakazuje się atakowania wszystkich graczy z rangą "Moderator Czatu" - na serwerze nie ma i nie będzie pełnoprawnych MC, tę funkcję otrzymują gracze, których zarządca nagrodzi immunitetem.
8.4.2.1 Funkcja MC ma być wyłącznie informacją dla innych graczy o posiadanym immunitecie, używanie komend dostępnych dla rangi MC będzie karane Syberią.
8.4.3 Gracze objęci immunitetem nie mogą być atakowani przez graczy zarówno w walkach 1vs1, jak i przez grupy. W przypadku zaatakowania gracza objętego immunitetem przez grupę, karę otrzymuje tylko atakujący. [Kill: 48h]
8.4.3.1 Immunitet nie chroni gracza, gdy ten znajduje się w grupie.
8.4.4 Zarządca ma prawo do zdjęcia immunitetu z gracza w dowolnym momencie. Zasada ta nie dotyczy jedynie immunitetów zdobytych poprzez wygrane w konkursach.

9.Zasady rekrutacji na świat Inferno

9.1 Rekrutacja na serwer będzie otwierana, jeśli Zarządca uzna, iż liczba graczy na serwerze nie jest wystarczająca.
9.2 Każdy nowy gracz serwera musi zapoznać się z regulaminem świata.
9.3 Zarządca może zaprosić jakąkolwiek osobę na serwer, jeśli spełnia wymagania, lecz nie może żądać od niej żadnej zapłaty.
9.4 Każdy nowy gracz serwera ma podwojone kary za przewinienia przez pierwszy miesiąc od momentu założenia pierwszej postaci.

10.Rekrutacja konkursowa:

10.1 Rekrutacja konkursowa - zarządca zaprasza na świat graczy jedynie na okres trwania konkursu. Gracze biorący udział w konkursie otrzymują punkty za określone zadania. 10% zaproszonych graczy, którzy nazbierają najwięcej punktów za wykonane zadania, otrzyma możliwość gry na ŚP Inferno, pozostali gracze zostaną zesłani na Syberię.
10.1.1 Zarządca ma prawo do zwiększenia ilości zwycięskich miejsc, jeżeli podczas podawania wyników konkursu uzna, że większa ilość graczy zdobyła pokaźną liczbę punktów.
10.1.2 Zarządca ma obowiązek powiadomienia graczy w temacie rekrutacyjnym o czasie trwania konkursu, zadaniach za które będą otrzymywali punkty (łącznie z punktacją), a także o tym, że tylko określona ilość graczy (opisana w powyższych punktach) otrzyma możliwość gry po zakończeniu konkursu.
10.1.3 Graczy biorących udział w rekrutacji konkursowej obowiązuje zaostrzony regulamin - otrzymanie choćby jednego killa jest równoznaczne z zesłaniem na Syberię. Gracze, którzy pozostaną na serwerze w wyniku wygranej w konkursie będą posiadali limit upomnień identyczny jak gracze, którzy otrzymali zaproszenia podczas podstawowych rekrutacji (5U).
10.1.4 Gracze świata prywatnego Inferno mają możliwość polecenia graczy składających podania w temacie rekrutacyjnym. Polecani gracze nie będą zajmowali miejsc w rankingu graczom, którzy otrzymają zaproszenia bez polecania. Dla przykładu: na serwerze zostaje 10% graczy, np. 10 osób, jeżeli 5 z nich to polecani gracze, na serwerze zostaje aż 15 graczy, którzy zdobyli najwięcej punktów.
10.2 Każdy gracz zaproszony w rekrutacji konkursowej ma obowiązek złożenia aplikacji do klanu "Konkurs" przygotowanego specjalnie pod tego typu rekrutacje. Gracz ma na to maksymalnie dwie godziny od momentu założenia postaci na ŚP Inferno, jeżeli tego nie zrobi lub odejdzie z klanu w czasie trwania konkursu, otrzyma killa na 336h, który będzie równoznaczny z otrzymaniem Syberii.
10.3 Gracze z klanu "Konkurs" nie mogą być atakowani zarówno przez graczy z tego samego klanu, jak i wszystkich graczy Inferno. Wyjątkiem od tej zasady są mapy na których respią się elity II. [Kill: 24h]
10.4 Gracze biorący udział w rekrutacji konkursowej nie mogą wykupić kolejnych postaci przez cały okres trwania konkursu.
10.5 Każdy zaproszony gracz biorący udział w rekrutacji konkursowej ma obowiązek zgłaszać wykonane zadania w temacie przeznaczonym do rekrutacji konkursowych.
10.5.1 Dowody wykonania zadań muszą być udokumentowane screenem. Zrzut ekranu nie może być nigdzie obcięty - musi zawierać datę i godzinę, pełne okno przeglądarki oraz nie może być pod jakimkolwiek względem edytowany.
10.6 Wszelkie oszustwa powiązane z rekrutacją konkursową będą karane Syberią.
10.6.1 Zastępcy graczy biorących udział w konkursie mają zakaz logowania się na świat Inferno aż do momentu zakończenia konkursu. Właściciel konta ma obowiązek powiadomienia zastępcy swojego konta o zakazie wchodzenia na świat. Jeżeli zastępca wejdzie na świat Inferno, za pierwszym razem właściciel konta otrzyma ostrzegawczego killa na 72h (bez upomnienia), za drugim razem zostanie zesłany na Syberię.
10.7 Rekrutacja konkursowa jest własnością intelektualną ŚP Inferno. Zakazuje się kopiowania, bądź podrabiania bez zgody zarządcy ŚP Inferno.

11.Nieaktywności i postacie

11.1. Nieaktywności
11.1.1 Gracz ma obowiązek logować się na serwerze przynajmniej raz na 14 dni.
11.1.2 Nieusprawiedliwiona nieobecność (+14 dni) kończy się wylotem na Syberię. Brana pod uwagę jest tylko postać, której nieobecność nie została usprawiedliwiona.
11.1.3 Nieobecność można zgłaszać w przeznaczonym do tego temacie (Nieobecności). Nieobecność można zgłosić maksymalnie 3 razy na rok. Jeśli gracz zgłosi nieobecność więcej niż 3 razy, to jego usprawiedliwienie nie będzie brane pod uwagę.
12.2 Postacie
12.2.1 Cennik postaci:
- Druga postać - 75m.
- Trzecia postać - 150m.
- Czwarta postać - 250m.
- Piąta postać - 300m.
- Szósta postać - 375m.
11.2.2 By otrzymać drugą/trzecią/czwartą/piątą/szóstą postać należy napisać do skarbnika serwera na pocztę w grze i załączyć tam link do profilu.
11.2.3 W wypadku, gdy gracz chce usunąć którąś postać i założyć ją od nowa, należy poinformować o tym skarbnika serwerowego, i zapłacić mu 20m złota za reset postaci.
11.2.4 Skarbnikiem serwera jest gracz Lord Bosper.
Jeżeli gracz jest zainteresowany kupnem 2/3/4/5/6 postaci lub zresetowaniem postaci, musi wysłać na skrzynkę pocztową złoto wraz z linkiem do profilu na który ma być wykonany zakup. Skarbnik serwera po tym wysyła na skrzynkę Zarządcy informacje na temat zakupu przez gracza a Zarządca po otrzymaniu wiadomości realizuje kupno postaci.
11.2.5 Złoto za wykupione zaproszenia na kolejne postacie zostaje przeznaczone na sprawy serwera.
11.3 Gracz, który został wyrzucony ze świata Inferno, nie może logować się na serwerze jako zastępca. Właściciel konta ma obowiązek powiadomienia takowego zastępcy o zakazie wchodzenia na świat. Jeżeli zastępca wejdzie na świat Inferno, za pierwszym razem właściciel konta otrzyma killa na 60h, za drugim razem zostanie zesłany na Syberię.

12.Zgłoszenia

12.1 Wszystkie zgłoszenia graczy są publiczne i odbywają się tylko i wyłącznie na forum.
12.2 Kiedy zgłaszamy gracza należy dostosować się do wzoru zgłoszenia opisanego w punkcie 11.8
12.3 Dowody są przechowywane przez jedną, powołaną do tego osobę.
12.4 Zgłoszenia bez dokładnej daty i godzinny nie są brane pod uwagę, aby zgłosić gracza należy mieć posiadany włączony dodatek serwerowy "zegar".
12.5 W przypadku, gdy nie chcemy korzystać z dodatków globalnych lub jest awaria i dodatki nie działają, należy najechać myszką na jakiś tekst wysłany na chacie i udowodnić to, że jest taka, a nie inna godzina.
12.6 W każdym temacie w głównym poście znajduje się regulamin tematu, którego należy przestrzegać.
12.7 Wszystkie zgłoszenia mają być napisane według wzoru i zgłoszone w temacie "Piekielny Sąd" na forum.
12.8 Zgłoszenie powinno zawierać:
- nick wszystkich postaci gracza zgłaszanego,
- link do jego profilu,
- punkty z regulaminu, które złamał,
- dowód w postaci jednego lub wielu screenów, jeśli jest to wymagane. -> Poradnik jak zrobić screen'a.
12.9 Złamanie regulaminu musi zostać zgłoszone w ciągu 24 godzin. W innym wypadku dowody przepadają.
12.10 Odwoływać się i komentować zgłoszenia można w temacie "Czyściec".
12.11 Każdy MC/SM, który nałożył karę, ma obowiązek zgłosić to w temacie "Piekielny Sąd".
12.12 Dowód w postaci zrzutu ekranu (screen) nie może być edytowany.
12.12.1 Screen musi obejmować okno gry. Na okno gry składa się pełen czat, mapa, oraz uzbrojenie. (panel prawy, środkowy i lewy).
12.12.2 Jeżeli pełen czat (otworzony na lewo od mapy) nie mieści się w oknie gry, należy oddalić obraz przytrzymując "ctrl" i klikając "-".
12.13 Każdy kill jest równoznaczny z otrzymaniem 1 upomnienia.
12.14 Każde mute jest równoznaczne z otrzymaniem 1M. 3M=1U (upomnienie).
12.15 Upomnienia można zredukować wygrywając utratę jednego upomnienia w licytacji magmowych kamyków.
12.16 Decyzję Zarządcy może podważyć tylko Administracja Margonem, a spieranie się skutkuje killem 30h.
12.17 Zgłoszenia pisane na siłę są zabronione. Zgłoszenia za złamanie tego punktu mogą być zgłaszane i rozpatrywane jedynie przez zarządcę. [Kill: 12-48h] 2

13.Syberia

13.1 Nieusprawiedliwiona nieobecność ponad 14 dni.
13.1.1 Brak „odnowienia” zgłoszenia nieobecności jeśli trwa ona ponad 30 dni i nie została podana dokładna data powrotu.
13.2 Nagminne psucie klimatu na serwerze - gracz najpierw otrzymuje ostrzegawczego killa, a jeśli to nie pomaga, to zarządca ma prawo zrobić głosowanie na temat wyrzucenia gracza, w którym brać udział musi ponad 30% graczy serwera.
13.3 Stała blokada konta.
13.4 Obraza zarządu (ZŚP/SM/MC) - obrazy typu: "idiota", "kretyn", "śmieć" zaliczają się do tego punktu.
13.5 Posiadanie więcej, niż 4 upomnień.
13.6 Gdy gracz nagminnie obraża serwer, bądź nieustannie (bezpodstawnie) krytykuje rzeczy jakie dzieją się na serwerze lub wpływa nagannie na klimat świata - Zarządca ma prawo usunąć takiego delikwenta. Informacja o tym, wraz z podstawą usunięcia (dowodami takiego zachowania) powinna znaleźć się na Forum.
13.7 Gdy gracz posiada postać tylko do oglądania co dzieje się na serwerze, nie gra na nim aktywnie, przebywa tylko na forum, wyśmiewając i szukając powodu, by pozbyć się innych osób, wszyscy członkowie Rady muszą się zgodzić na wywalenie delikwenta.
13.8 Gdy gracz posiada reputację poniżej "+10" i zostanie zgłoszony do Zarządu, otrzymuje 2 tygodnie na nadrobienie brakujących punktów reputacji. Do momentu nadrobienia otrzymuje killa. Jeśli nie nadrobi jej w ustalonym terminie, zostanie usunięty ze świata Inferno.
13.9 Każdy nowy gracz przez pierwszy miesiąc gry na serwerze przechodzi okres próbny, jeśli źle wpływa na klimat świata (ciągle prowokuje kłótnie, często otrzymuje kary za nieprzestrzeganie regulaminu, bezpodstawnie krytykuje zarząd serwera), to zarządca ma prawo do wyrzucenia takiego gracza na Syberię.
13.10 Gdy konto gracza zmieni właściciela, to wszystkie postacie z Inferno zostaną przeniesione na Syberię. Jeżeli gracz nie umieści wpisu na profilu o zmianie właściciela konta, to zgodnie z regulaminem Margonem jego konto zostanie zablokowane na stałe.
13.11 Gra na Inferno zastępcy, który w przeszłości został wyrzucony z ów świata.

14.Odwołania

14.1 Gracz ma 10 dni na odwołanie się od decyzji Zarządcy świata prywatnego o przeniesieniu go na Syberię. Odwołanie należy złożyć na ręce Zarządcy Świata Prywatnego.
14.2 Jeśli decyzja zarządcy jest niezgodna z regulaminem, to gracz ma prawo odwołać się od tej decyzji u administracji Margonem.
14.3 Gracz ma 5 dni, by odwołać się od kar w temacie "Czyściec".
14.4 Podczas złamania Regulaminu Margonem, Etykiety gracza Margonem, gracz ma prawo poprosić innego gracza świata Inferno, aby usprawiedliwił jego ponad 14 dniową nieobecność w temacie "Nieobecności".

Kontakt z Zarządcą:
E-mail - zarzadca.inferno@o2.pl
Pozdrawiam!

Data
Akcja
Obowiązuje od:
2014-11-26
publikacja nowej wersji Regulaminu.
11/12/2014
2015-02-03
Poprawka punktu 12.5 - wyrzucanie od pięciu upomnień.
---
2015-06-23
Zmiany w punkcie 10.2.
---
2016-03-09
Zmiana punktów: 1.5, 3.1.5, 4.1.2, 4.1.3, 5.1.2, 7.1, 7.1.1, 7.2, 7.3, 7.4, 7.6, 10.2.4, 12.10, 12.2; Dodanie punktów: 11.17, 11.18, 12.11.
---
2017-03-28
Dodanie punktów: 10.3; 12.12
11/04/2017.
2018-03-06
Zmiana punktu 8, 8.1, 8.2, 8.3
20/03/2018
2018-07-06
Publikacja nowego regulaminu świata
20/07/2018
2018-07-30
Publikacja nowego regulaminu świata
13/08/2018
2018-12-10
Publikacja nowego regulaminu świata
24/12/2018
2019-01-07
Publikacja nowego regulaminu świata
21/01/2019
2020-12-21
Publikacja nowego regulaminu świata
04/01/2021
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -