Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

  

Forum Margonem > Tropiciel > [Poradnik] Poradnik dla profesjonalnego Tropka.

[Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6]

Atrophuś

22738
336
Witam. Założyłem ten temat, by pomóc młodym tropicielom w odkrywaniu uroków gry Margonem.
Wiem, że ciężko jest nowym graczom w znalezieniu odpowiedniego miejsca do expienia z ich przedziałem lvl'owym. Więc zapraszam do czytania

Poziom 1-10.


Gdy zaczniemy naszą przygodę z tą profesja to wychodzimy z namiotu i wbijamy 3 lvl na królikach, których jest sporo w naszej wiosce. Gdy osiągniemy 3 poziom idziemy do Kupca Emtiego [27,54] i sprzedajemy wszystko co wydropiliśmy z królików. Gdy sprzedamy mamy około 100 złota więc idziemy dobić 5 lvl na świerszczach. Może się zdarzyć, że świerszcze mogą nam sporo HP zabierać, więc leczymy się u Uzdrowiciela Starego Gregora (23,21). Wszystkie wylotane "śmieci" sprzedajemy u znanego nam handlarza. Kupujemy u niego Łuk, strzały i zbroję. Z takim eq warto udać się do Pieczary Żab, która znajduje się w Obozie Wojaków.
Można tam uzbierać sporo kasy jak na ten lvl, lotając Oczy żab, które można sprzedawać u handlarza Merlunga (52,20), który stoi w Obozie Wojaków, lub można udać się do Zatopionego Szczytu koło Starych Ruin. Też można nieźle zarobić na żabkach, ale jest ich miej niż w obozie .
Załóżmy, że wbiliśmy 8 lvl na żabkach i mamy około 5k kasy. Idziemy do naszej wioski i kupujemy cały ekwipunek : Rękawice, Hełm, Buty, Pierscień i Naszyjnik [Polecam kupić w Torneg u Kapłanki]. Udajemy się do Jaskini w naszyej wiosce i spokojnie wbijamy na Gauntach 10 lvl.


Poziom 10-15.


Kiedy wbijemy nasz 10 lvl opuszczamy naszą wioskę na dobre. Udajemy się do Torneg. Teraz musimy wykonać 4 bardzo ważne questy, które ulepszą nasz ekwipunek.
Teleport do Ithan (10 lvl)
Rozwiąż konflikt pomiędzy zakochaną parą z Torneg (10 lvl)
Wykonaj prace gospodarcze dla Idalii z Torneg (10 lvl)
Jeżeli nie wbijemy na nich 11 lvl to idzicie dobic na wilkach itp.
Mamy 11 lvl i kolejny ważny quest:
Pozbądź się szczurów zza domu Unila (11 lvl)
Tu macie opis tych questów : http://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=134252
Po wykonaniu tych questów mamy nowy hełm, rękawice i pierścień. Warto udać się do Handlarza Huslina z Ithan i zakupić nowy Łuk i strzały. Udajcie się też do Kowala Unila i kupcie zbrojkę na 10 lvl.
Z takim eq idziemy na wilki w Starych Ruinach i dobijamy 15 lvl.


Poziom 15-20.

Gdy mamy 15 poziom warto zrobić quest Teleport do Torneg (13 lvl) opis znajdziecie w linku powyżej. Z 15 poziomem doświadczenia udajemy się do Karka-Han i robimy questa na hełm :
Naucz ucznia Slina wiedzy potrzebnej kartografowi (15 lvl)
Gdy założymy nasz hełm z questa powyżej udajemy się do Ithan i kupujemy nowy łuk i strzały u Huslina i oczywiście nową zbroje u Unila, a i kupujemy nasze pierwsze mikstury u Makatary te co leczą 500hp.
Udajemy się potem do Mistycznego Boru i spokojnie wbijamy tam sobie 20 lvl.


Poziom 20-25.

Po wbiciu 20poziomu doświadczenia udajemy się znowu do Ithan aby uzupełnić eQ i zrobić questy. Jeden z questów zleca strażnik przy ratuszu :
W pobliżu Ithan grasuje groźny wampir. Trzeba go znaleźć i zabić (18 lvl)
Po zrobieniu tego questa udajemy się do Eder aby zakupić rękawice szarego niedźwiedzia oraz buty na 20 lvl. Następnie kupujemy miksturki u Etrefana i expimy na demonach do 25 ale jeśli demony są zajęte jest alternatywa mianowicie Gacki Szare znajdujące się w dolinie rozbójników w jaskini. Mamy już 25 lvl.


Poziom 25-30.

Po wbiciu 25 poziomu udajemy się do miasta Werbin aby wziąć misję u Rozalii:
Legenda o czterech Żywiołach (22 lvl). Nie będę pisał opisu, bo jego opis też znajdziecie w tym linku co podałem wyżej. Po zrobieniu tego questa zakładamy nasz unikat, kompletujemy nasz ekwpiunek i udajemy się do Makatary w Ithan po mixy.
Udajemy się do Tygrysiej Granicy oraz Osady Zulusów. Expimy tam do 30 poziomu doświadczenia(Dobry zarobek można zarobić 300k do 30lvl).


Poziom 30-35.

Na samym początku kompletujemy ekwipunek i rozdajemy umiejętności(Nie będę pisać jak, ponieważ w tym dziale jest o tym doskonały temat).
Od teraz w mikstury będziemy się zaopatrywać w Mythar ,a dokładnie w mikstury 3x850(dają najlepszy efekt). Kiedy kupimy całą torbę mikstur udajemy się do Cienistego Boru.
Exp jest dosyć przeciętny ale chodzi nam o looty. Średnio z lootów można zebrać ok.100k za cały ekwipunek więc zarobek jest świetny, przy tym jest tam elita z której itemy także są drogie na aukcjach. Wbijamy 35 na tollokach.Można także expić na goblinach dla zarobku z unikatów ale tolloki są raczej pewniejsze(mimo wszystko polecam oba expowiska).


Poziom 35-40.

Standardowo zaopatrujemy się w najlepszy ekwipunek na nasz poziom(Jeśli was stać polecam kupić płaszcz unikatowy z goblinów przyda się do późnego lvl). Następnie udajemy się do Fortu Eder(Chyba nie muszę tłumaczyć ,że należy wykonać quest na teleport). Zaopatrujemy się oczywiście w mikstury z Mythar i expimy na zbirach w Starym trakcie kupieckim. Looty są tam drogie i za całą torbę możemy zebrać nawet 300k. Ze zbirów loota tylko jeden unikat (Kominiarka)jest ona bardzo droga i nie opłaca się jej zakładać ,ponieważ zaraz będziecie mieć wyższy poziom i będą lepsze przedmioty. Na zbirach expimy do 40poziomu bądź dla wytrwalszych do 45.

Poziom 40-50.

Moim zdaniem bariera 40-45 jest najnudniejsza ,bo tak naprawdę nie ma jakiś specjalnie cudnych expowisk na ten poziom. Jednak dla zarobku polecam posiedzieć na zbirach bądź na wilczym plemieniu do 45.
Kompletujemy ekwipunek i mikstury i udajemy się do Sosnowego Odludzia i potem do jaskini: Prastara Kopalnia Eroch p.5. Zarobek jest tam zerowy ale można z pszczół zebrać miodki które pozwolą nam wbić więcej przez ten sam czas. Radzę uważać ,ponieważ jest tam czerwona mapa.


Poziom 50-60.

Na tym poziomie standardowo zmieniamy ekwipunek. Udajemy się do Niziny wieśniaków do lazurytowej groty i expimy na koboldach do 55 poziomu. Zaopatrujemy się w mikstury z Thuzal 15x650 u Grimera. Udajemy się do kopalni w sosnowym odludziu : Prastara Kopalnia Eroch p4. i expimy tam cały czas dopóki nie wybijemy respa, kiedy wybijemy wszystkie potworki z mapy udajemy się na Prastara Kopalnia Eroch p4. sala 2 i tam wybijamy resp i wracamy na wcześniejszą mapkę itd. W ten sposób w bardzo szybki sposób wbijamy 60poziom doświadczenia.

Poziom 60-70.

Podstawą jest zaopatrzenie się w ekwipunek z HQ(heros quest). Robimy UM i udajemy się do Tuzmer aby wykonać quest na teleport.. Kupujemy mikstury w Tuzmer u uzdrowiciela Toramidusa 8x2000 i idziemy do Sosnowego Odludzia do Rachminowej jaskini p3. Mijamy tam 2 piętra i dostajemy się do wermontów. Możemy tam expić albo iść dalej na lepsze expowisko czyli demilisze. Moim zdaniem i to i to się opłaca więc to zależy już od waszego kaprysu. Na demiliszach i wermontach często są ludzie więc są także alternatywy. Jedną z najlepszych, najmniej popularnych ,a co za tym idzie wolnych bez ludzi jest Cmentarzysko Szerpów.. Można tam spokojnie wbijać lvl bez ludzi(Mała strata HP,dobre looty itd.). Na tych expowiskach spokojnie wbijemy 70lvl.

Poziom 70-80.

Kiedy wbijemy 70lvl robimy quest u Tuni :
Tunia prosi nas o pomoc z jej długiem.
Po zrobieniu questa to u niej zaopatrujemy się w mikstury. Ulepszamy ekwipunek.. i tu nam się pojawia dylemat z expieniem.
Mamy 2 wybory: Mrówki(Dla ludzi z słabszym eQ)i Minotaury(Dla ludzi z lepszym eQ). Odpowiedź jest prosta.. ludzie z słabszym na mrówkach ,a ludzie z lepszym na minotaurach. I w ten sposób wbijamy spokojnie 80lvl.p


Poziom 80-90.

Tutaj wielkiego dylematu nie ma.. ulepszamy ekwipunek wedle własnego uznania i expimy w tzw. Eremie. Exp jest tam bardzo dobry, niestety jest czerwona mapa i jest wielu dedaczy ale da się to jakoś przeżyć ... Niewątpliwie wielką zaletą tego expowiska jest ilość lootów.. Za całą torbę można zyskać aż 1-1.5m kasy. Jest to baaaardzo wiele. Ponadto można lootnąć heroiczne i unikatowe przedmioty które też tanie nie są. Ogółem expowisko świetne.

Poziom 90-100.

Standardowo ekwipunek zmieniamy, umiejętności także. Zaczynamy od expienia na impach.. Exp jest chwalony przez naprawdę wiele osób i ja także to potwierdzam. Na impach lecą drogie heroiczne przedmioty natomiast unikaty już nie są tak drogie ale nie odstają.. Ogólnie można tam nawet zarobić. Alternatywnym miejscem do expienia są tzw. miśki które znajdują się w skałach mroźnych śpiewów w jaskini. Tam także jest bardzo dobry exp ale looty są dużo gorsze mimo wszystko polecam go dla osób które uważają ,że np. na impach jest dużo ludzi i ciężko expić.

Poziom 100-110.

Po wbiciu 100 poziomu doświadczenia.. Kupujemy miksturki tradycyjnie u Tuni i wyruszamy w okolice Tuzmer mianowicie na Piratów. Są tam bardzo fajne looty, świetne expowisko, potwory w grp, nawet elita z której są bardzo fajne looty. Ogólnie jedno z lepszych expowisk. Alternatywnym expowiskiem są sypkie stworki z mapy : Piachy zniewolonych.

Poziom 110-120.

Po wbiciu 110lvl jak już zawsze zmieniamy ekwipunek!. I pojawia się dylemat.. można zarobić .. idąc do Babiego Wzgórku i expić na góralach z których są dobre looty, a ponadto są tam 2 elity 2. Albo ruszyć na Mumie. Górale cechują się lepszym zarobkiem, natomiast mumie lepszym expem. Wybór należy do was. Mikstury jak zwykle od Tunii. Można już powoli zaczynać expić na Magradit ,ponieważ jest tam dobry exp ale nieco kaska słabsza.

Poziom 120-130.

Wbiliśmy 120 poziom doświadczenia więc czas zmienić ekwipunek ...
Szkielety (Wyspa Wraków)
Skorpiony, Ifryty (Magradit)
Molochy (Grota Heretyków)
Czerwoni Orkowie (Osada Czerwonych Orków)
Szkielety na tym lvl to najlepszy exp, dosyć dobry zarobek.
Skorpiony, Ifryty.. średni exp, zarobek tylko z Ifrytów.
Molochy exp przeciętny/średni, zarobek dobry.
Czerwoni Orkowe exp dobry, zarobek także jest dobry.
Looty opychamy u Tunii. Wybór expa zależy od was.


Poziom 130-140.

Ponownie zmieniamy ekwipunek na co chcemy.. (Na tym lvl już powinniście mieć doświadczenie i wprawę..). Miksturki standardowo od Tuni bądź od alchemika z Thuzal. Looty opychamy u Tunii.
Mamy kilka możliwości expowisk. Możemy zostać na szkieletach, nic nie zyskując..(świetna perspektywa). Możemy iść na berserkery świetne looty, świetny exp, nic dodać nic ująć. Możemy także wybrać Golemy z Kuźni Worundiela .. cechują się one dobrym expem(w sumie podobny exp do berków). Polecam Berserkerów..


Poziom 140-150.

Od tego lvl`a moim zdaniem wkrada się troszeczkę nudy do gry.. ,ponieważ na jednym expowisku sobie trochę posiedzimy. Looty standardowo opychamy u najlepszego sprzedawcy czyli Tunii...(bynajmniej na tym poziomie doświadczenia). Miksturki możemy kupować od Tuni albo od alchemika w Thuzal. Wybór expa wygląda następująco:
-Golemy (Caneum) Praorkowie (Nawiedzone Kazamaty)
-Czarownice i Duchy (Tristam, Sabatowe Góry, Upiorna Droga)
-Duchy (Ruiny Tass Zhil)
-Złe Gobliny (Lokum Goblinów, Lokum Złych Goblinów)
Wszystko się cechuję drogimi lootami i dobrym expem. Polecam gobliny ale inne expowiska nie są dużo gorsze.. w sumie wybór należy do was.


Poziom 150-160.

Looty standardowo u Tunii, mikstury także u Tunii(te najmocniejsze), albo u alchemika w Tuzmer(Dla niekumatych to ten gość nad Grimerem). Zmieniamy eQ jeśli chcemy ... Jest kilka expowisk na tym poziomie doświadczenia...
-Możemy zostać na goblinach
-Zostać na duchach...
-Iść na Furbole
-Iść na Ingotię..
Z tego wszystkiego najbardziej polecam Ingotię ,ponieważ na tym lvl powinniście mieć dosyć dużo kasy,a tam expowisko jest świetne..
Mimo wszystko jednak Ingotia jest nieco uciążliwa ,a wszystko przez perfidne potwory które atakują trutką.


Poziom 160-170.

Looty jak już tradycja podpowiada ; TUNIA. Mikstury można od Tuni choć nie koniecznie.. alchemik z Tuzmer,Thuzal też mają sklep..
Expowisk nadal jest kilka.. :
-Rogogłowi (Wyspa Ingotia)
-Furbole (Zapomniany Las)
-Duchy Pradawnych Orków, Pradawni Orkowie (Nawiedzone Komnaty)
-Driady (Gvar Hamryd, Rozlewisko Kai)
Trzy pierwsze cechują się najlepszym expem..., szczerze mówiąc czwarte się prezentuję tym ,że nic je nie wyróżnia więc może omińmy je z daleka.
Wszystkie expowiska z tych co podałem są dobre. Wybór należy do was.


Poziom 170-180.

Looty u Tunii.. , Mikstury albo Alchemik z Tuzmer,Thuzal albo Tuniaa Fruptouis czy jakos tak.Expowisk jest już coraz mniej:
-Duchy Pradawnych Orków, Pradawni Orkowie (Nawiedzone Komnaty)
-Gwardziści (Komnata Czarnej Perły)
-Furbole (Zapomniany Las)
Polecam expić na Duchach oraz Gwardzistach.. dają lepszy exp niż furbole. Mimo wszystko wybór jest w waszych rękach czy pójdziecie na duchy czy na gwardzistów..


Poziom 180-190.

Looty u najlepszego sprzedawcy (Zgadnijcie kto to może być). Mikstury standardowo u tych samych ludzi..
Expowisk jest kilka ale jedno jest nowe i bardzo fajne moim zdaniem:
-Myszwióry (Kanały Nithal, Szlamowe Kanały)
-Draki (Przysiółek Valmirów, Szczerba Samobójców)
-Patrycjusze (Krypty Bezsennych)
Myszwióry polecam dla ludzi z nieco lepszym eQ, natomiast Draki i Patrycjusze są bardzo fajnym expem dla ludzi z słabszym eQ ,mimo to nie odstępują ilością expa od Myszwiórów.


Poziom 190-205.

Mikstury tak jak zwykle, Looty też tak jak zwykle...
Jedynym expowiskiem tutaj jest Sekta:
Looty są bardzo dobre bowiem jeden przedmiot jest wart:100-300k.
Można bardzo dużo zarobić na tym expie, i do tego pojawia się na nim heros Demonis Pan Nicości(210). Polecam ten exp i uznaję go jako najlepszy ,bo hihi nie ma konkurencji.


Poziom 205-215.

Mikstury wedle tradycji tak jak zwykle, Looty także u Tunii..
UM oczywiście sobie ustawiamy .., expowisko na ten poziom jest tylko jedno:
-Pająki (Rozległa Równina, Pajęczy Las, Arachnitopia)
Ogólnie exp jest przeciętny, looty są OK. Przeciętne expowisko ale jedyne(cieszmy się z tego co mamy).


Poziom 215-235.

Mikstury to już tradycja .. (bez wątpienia ), looty u Tunii.
Um wedle swoich życzeń.. expowisko także jedno.. (już ciężko coś znaleźć )
-Maddoki, Krokodyle (Skryty Azyl, Zawodzące Kaskady, Mglisty Las, Złota Dąbrowa)
Exp jest dosyć dobry, looty także można fajne rzeczy wylootać z e2.
Polecam expowisko ,ponieważ nie ma innego i nie ma jak porównać.


Poziom 235-245.

Mikstury tradycyjnie kupujemy gdzie chcemy + lootamy. Looty u Tunii. Umiejętności według własnego życzenia. Expowisko jedno:
-Nokturni, Bolity, Jeżozwierze, Kapłani(Niecka Xiuh Atl, Dolina Chmur)
Polecam exp..


Poziom 245-265.

Miksy lootamy + kupujemy, Looty tradycja .... Umiejętności wedle własnego życzenia. Expowisko już standardowo jedno:
-Dzikusy, Mahopteki, (Mictlan p.1-p.8, Altepetl Mahoptekan)
Expowisko dobre, looty są po 500k ale rzadko lecą. Polecam ,bo jedyne i nie ma jak porównać.. Czasami zastanawiam się jak można wbić 300lvl przy takich expowiskach.. jak widać można ..


Poziom 265+


Tutaj nie ma co się zbytnio rozpisywać expimy tylko na questach dziennych.

Teleporty do miast :


Ithan - 10 lvl
Torneg - 13 lvl
Karka-Han - 18 lvl
Werbin - 22 lvl
Eder - 35 lvl
Nithal - 50 lvl
Tuzmer - 60 lvl
Thuzal - 70 lvl
Mythar - brak. [są tylko kamienie, zwoje].To by było na tyle.

Edytowany 23:21:36 14.12.2012 przez Revant
Edytowany 00:10:49 15.12.2012 przez Revant
Edytowany 16:17:58 15.12.2012 przez Revant
Edytowany 13:31:28 16.12.2012 przez Revant
Edytowany 13:32:24 16.12.2012 przez Revant
Edytowany 15:24:41 17.12.2012 przez Revant
2012.12.08 13:10:15
MEDAL Ocena: 15
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21643977

KONTO USUNIĘTE

Bardzo fajny pomysł myślę że wiele osób z tego skorzysta .. jutro leci +
2012.12.08 16:15:41
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21648387

KONTO USUNIĘTE

Dlaczego nazywasz exp ekwipunkiem?
2012.12.08 17:11:44
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21649925

KONTO USUNIĘTE

Kilka drobnych błędów estetycznych, typu: "xyz ,abc" przecinki stawiamy ciut inaczej.
W przedziale 70-80lvl stoi niepotrzebne "p" na samym końcu opisu.

Poza tym miło się czyta oraz jest jak najbardziej przydatne.
Pozdrawiam
Edytowany 17:49:17 8.12.2012 przez High On The Sky
2012.12.08 17:49:02
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21650872

KONTO USUNIĘTE

Faktycznie jest kilka literowek, ale jest przejrzyscie i estetycznie zrobione. Ode mnie jak najbardziej +.
Edytowany 18:33:12 8.12.2012 przez Ceave
2012.12.08 18:32:51
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21652117

Atrophuś

22738
336
Przepraszam za wszystkie błedy ortograficzne i interpunkcyjne, ale wiecie robiłem to prawie 2h i trochę tego pisania było, więc proszę o wyrozumiałość.
2012.12.08 18:37:49
Ocena: 2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21652250

KONTO USUNIĘTE

Super
2012.12.09 15:42:11
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21671115

Rokontien

107-8
1152
Jak będę już mógł to dam +.
Edytowany 20:56:19 3.8.2014 przez Rokontien
2012.12.09 16:58:05
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21673015

Fulcik

279199
3315
Revant:
Moim zdaniem NIESAMOWITE!!!

btw.Polecam podkreślić/pogrubić ważniejsze info
2012.12.10 17:08:41
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21687816

Atrophuś

22738
336
Revuś

Bardzo dziękuje troche robiłem ten poradnik, ale cieszy mnie że wielu graczy z niego korzysta.

P.S. A co do tego pogrubienia itp. to zajmę sie tym później. Chwilowo brak czasu.
Edytowany 17:48:28 10.12.2012 przez Revant
2012.12.10 17:47:28
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21688981

Fulcik

279199
3315
Revant:
A i jeszcze jedno możesz zrobić nwiem um/eq pod expa tylko dal ludzi biedniejszych
2012.12.11 15:16:19
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21699948

KONTO USUNIĘTE

Revant:
Jeszcze mam małe zastrzeżenia co do przedziału 50-60, otóż wydaje mi się, że nie warto przechodzić na galarety na 55lvlu i zostać jak najbardziej na koboldach. Jak mamy wolne expowisko to za 3 piętra zgarniamy ~130k expa. Spot się respi około 5-6minut, czyli wychodzi, że te 600-900k expa wbijemy w nie więcej niż godzinę.
Dodam jeszcze, że Tropicielowi z deszczem zdecydowanie łatwiej jest bić grupy koboldów, niż pojedyńcze galarety(chyba, że dobre eq+płonka, ale ciężko na tym lvlu o dobry łuczek z ogniem). Swoją drogą, uważam, że warto bić galarety tylko ze względu na loot.555 post
Edytowany 13:32:32 12.12.2012 przez Ceave
Edytowany 13:36:01 12.12.2012 przez Ceave
2012.12.12 13:29:38
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21712864

Atrophuś

22738
336
Ceave

Napisałem tak, dlatego że większość osób decyduje się własnie na koboldy, gdzie galarety prawie zawsze stoją puste. Na galaretach idzie ładnie zarobic tak jak to pisales wyzej. Ale i tak moim zdaniem lepiej na tym poziomie na galaretach niż na koboldach.

P.S. Zależy też na jakim świecie się gra.
2012.12.12 15:51:25
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21715223

KONTO USUNIĘTE

nwm o co tu chodzi
2012.12.12 16:09:23
Ocena: -1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21715671

KONTO USUNIĘTE

super jutro +
2012.12.12 20:38:27
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21722093

Warlios

313234
2623
Wyślę tu swego kolegę z klasy, który zaczął niedawno grać w margo. Temat przydatny dla początkujących.
2012.12.12 21:28:09
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21723338

Gotore

30036
324
Przyda się.
2012.12.13 19:09:21
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21733494

KONTO USUNIĘTE

dzienks za to mam jeszcze 143 lvl i tak moge wbić dzięki bardzo
2012.12.13 19:22:02
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21733868

KONTO USUNIĘTE

no no leci + napracowałeś się .
2012.12.13 19:31:47
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21734176

KONTO USUNIĘTE

fajnie
2012.12.13 21:53:10
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21737494

sir michał drugi

17321
411
dobry temat, na pewno się przyda początkującym. Ja też gram tropkiem i mi się też b.przyda
2012.12.13 21:55:29
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21737517

KONTO USUNIĘTE

geniusz.
2012.12.13 21:56:45
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21737534

Szatanista

76-8
9
Doskonały Poradnik Gratulacje.
2012.12.13 22:01:46
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21737616

KONTO USUNIĘTE

GRATULJE
2012.12.13 22:09:35
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21737718

Vorgan Moon

93-17
126
Bardzo fajne porady.
2012.12.14 09:46:59
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21739222

Smoczy z Pandory

280-49
63
polecam to
2012.12.14 13:47:27
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21741507

El Duidero

109-11
147
Revant:


Świetnie.Myśle że Tropicielom to się spodoba leci +

sory pomyliłem się po jutrze leci znów + i jutro
Edytowany 14:40:19 14.12.2012 przez Paladyn Duider
2012.12.14 14:11:38
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21741851

Atrophuś

22738
336
Paladyn Duider

Ok, ale następnym razem patrz co robisz.

P.S. Jutro cofne minusa.
2012.12.14 14:41:09
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21742444

KONTO USUNIĘTE

Gratuluję pomysłu, naprawdę przydatny temat
2012.12.14 15:14:47
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21743284

Orginal Name

165-9
32
przyda się
2012.12.14 21:27:17
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21753879

Best Electro

197231
2152
z takim poradnikiem aż zachciało mi się zagrać tropkiem ale to przemyślę

jednak się decyduje zagram tropkiem jeżeli dzisiaj wbije 10 jutro masz u mnie gorącego +
Edytowany 22:10:51 14.12.2012 przez Best Electro
2012.12.14 22:05:18
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21754722

Atrophuś

22738
336
Best Electro

Ciesze się, że poradnik działa i daje innym ludziom powody do grania tą profesją

Pozdrawiam i życzę powodzenia
2012.12.14 22:25:18
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21755250

Miś z Sercem

14474
1094
bardzo fajnie
2012.12.14 22:39:14
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21755469

Best Electro

197231
2152
Revant:
jeszcze taka 1 rada zmień 1-10 lvl zamiast biegania do obozu wojaków na żaby to do zatopionego szczytu bo po co nowym uprzykrzać życie nowym graczom żeby przechodzili pół margo
2012.12.14 23:33:06
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21756080

Cetus Wielki

10227
410
Revant:
Nie ma poziomu 0 wpisz 1-10
Best Electro:
Z pewnego punktu widzenia ma rację bo w zatopionym strasznie mało ich jest i nie ma grup.
Edit: literówka.
Edytowany 16:20:13 15.12.2012 przez Waćpan Ivan Groźny
2012.12.15 16:18:31
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21768706

carna puma

684
51
Niezły poradnik tylko nic nie ma o kotołaku z niego lecą uni na tropa i jedne hero
2012.12.15 19:21:01
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21773796

Kersei

147-14
77
Ładnie opisane , daję plusa , nie tylko dlatego , że jesteś kolegą z klanu
2012.12.15 20:11:13
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21775176

KONTO USUNIĘTE

bardzo fajny poradnik +
2012.12.15 20:41:32
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21775995

Grey Fullbaster

176114
476
Bardzo ładnie przydł mi siędla mojego tropka - noobka leci + ).
2012.12.16 00:36:58
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21780142

KONTO USUNIĘTE

Bardzo dobry poradnik , korzystam - oczywiscie +
2012.12.16 06:48:18
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21780762

Vorgan Moon

93-17
126
najlepsze jakie widziałem.
2012.12.16 10:41:58
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21782934

Dyffryn

228700
5056
Teleport do Tonreg jest od 12 lub 13 poziomu, ale nie 14...
2012.12.16 12:46:52
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21786339

Atrophuś

22738
336
Corondo

Co ty gadasz... Teleport do Torneg jest od 14 lvl.
2012.12.16 13:30:03
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21787559

Dyffryn

228700
5056
Revant:

yy, mam postać na 13 lvlu i teleport do Tonreg ;x
Edytowany 13:31:19 16.12.2012 przez Coronado
2012.12.16 13:31:07
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21787590

Atrophuś

22738
336
Corondo

Ok, jakieś nieporozumienie.
2012.12.16 13:32:50
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21787639

KONTO USUNIĘTE

bardzo przydatny temat
Edytowany 15:15:54 16.12.2012 przez Hysio
2012.12.16 15:02:54
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21789908

KONTO USUNIĘTE

fajny, spoko przyjde
2012.12.16 15:06:13
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21790003

Pro Kox I

128-7
38
sima koksze
2012.12.16 19:39:12
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21797179

Vorgan Moon

93-17
126
fajne
2012.12.16 19:43:53
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21797286

Best Electro

197231
2152
Revant:
zmień początek 15-20lvl

''Gdy mamy 15 poziom warto zrobić quest Teleport do Torneg (14 lvl)''

powinno być 13
2012.12.16 22:37:13
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:21800667

Tylko zalogowani gracze mogą pisać posty

Forum Margonem > Tropiciel > [Poradnik] Poradnik dla profesjonalnego Tropka.

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.


* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0