Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

  

Forum Margonem > Dyskusje techniczne > Umiejętności - dyskusje

[Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]

Samyoo

300276
1136
Cotesitte:
Jeżeli chcesz cokolwiek porównywać w PVP, to po pierwsze musisz pokazać EQ 2 graczy oraz przebieg walki.
Biorąc pod uwage, że nie chowasz eq, to chyba żartujesz, że mag w full secie z 2 legendami z tytana ma być osłabiany, bo nie dajesz rady zabić go swoim tropem w 2 legendach.

@
Nie sądze, żeby balans klas polegał na walkach ludzi z unikatami i heroikami, ale niech będzie. Odwołam się do walk osoby do której dałeś link.
Są klasy silniejsze w heroicznych eq i słabsze, balans skupiał się głownie na legendarnych przedmiotach, więc są przedziały gdzie jedna z profesji jest silniejsza w eq z heroików vs ktoś z 1/2 legendami.
Dlaczego nie możesz się przebić przez super tanky maga? Ponieważ używasz zimna na tropie nie mając nawet klątwy, oczywistym jest, że zimno nie ma dużego dmg, ale to dlatego, że jest szybsze od innych żywiołów. A jeżeli miałbyś już klątwe, PO, oślepke, wszystko co da Ci więcej tur, musisz mieć coś co pozwoli Ci uzyskać efekt kuli śnieżnej. Niszczenie 63 pancerza lub 11 many nie wystarczy. Tropiciele na przedziale 83 niszczą po 50 pancerza.

Ponadto walki zakończyły się wynikiem 3 do 3. Więc w czym problem.

@Evil Dead
Jeżeli klasa oznacza rzadkość przedmiotu, to tak, nie polega na tym balans. Wyobrażasz sobie żeby Garmory osłabiało jedną z umiejętności, bo ludzie w secie z zwykłych przedmiotów dominują nad drugimi w zwykłych przedmiotach?
Edytowany 21:14:54 28.5.2019 przez Magic Ghost
2019.05.28 16:56:53
Ocena: 2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42936479

Shoterd

189129
552
Magic Ghost:
Mimo wszystko się nie zgadzam.
Sugerujesz, że zimno wymaga klątwy, po, oślepki - czyli zasadniczo perfekcyjnie dobranego eq pod maga. W ten sposób zwykła losowość zakryłaby właściwie problem słabości zimna u tropiciela. Nie mniej jednak balans nie może się opierać na legendach, a jeden bonus nie może przesądzać o wyniku całej walki. Większość graczy w tej grze gra raczej na światach publicznych, gdzie sytuacja z zdobyciem mocnego eq wiąże się raczej z wieloletnim biciem e2 i tytanów, wobec czego biega w heroicznym eq.
Co do wyniku walki - uważam, że Geerim nie wykorzystał w pełni swojego potencjału tzn. prawdopodobnie ubrał eq z małą ilością sa, nie używał magicznej bariery oraz dał zbyt duży poziom lodowego ciosu w um. Zauważ, że nawet aż czterokrotnie przywracał manę. Co więcej tropicielowi dużą przewagę dała szybka strzała, która zostanie osłabiona w najbliższej zmianie um. Użyłbym własnych walk, byłyby wiarygodniejsze, ale muszę poczekać na otchłań. Co najwyżej to - z łaźni (wyłączona przewaga), ale 163t vs 177m może nie być ciekawą walką, przeciwnik nie miał tarczy https://grooove.pl/battle/id,19155706 więc sam rozumiem, że nie jest do końca wiarygodna.
Masz jednak rację - są klasy silniejsze i są klasy słabsze, nie tylko w hero eq. Wydaje mi się, że tak już pozostanie, bo ciężko jest zbalansować aż 6 profesji na wielu różniących się od siebie przedziałach. Właściwie to rozwiązanie jednego problemu tworzy często inny problem.
2019.05.28 20:33:56
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42937333

Samyoo

300276
1136
Cotesitte:

Sugerujesz, że zimno wymaga klątwy, po, oślepki - czyli zasadniczo perfekcyjnie dobranego eq pod maga. W ten sposób zwykła losowość zakryłaby właściwie problem słabości zimna u tropiciela.

Profesje dystansowe bazują na prędkości, skoro tak bardzo zimno Ci przeszkadza to użyj innego żywiołu, ale wtedy stracisz na ilości ciosów. Nie ukrywajmy tropiciel w walce z magiem bazuje na szybkiej strzale, klątwie i spamowaniu lodowej na zmianę z podwójnym. Robi to wszystko, żeby mieć jak najwięcej tur. Skoro wybrałeś sobie taką profesje to musisz się pogodzić, że tropiciel nie będzie wytrzymałą profesją. (raczej, nigdy nie wiadomo z Garmory)

Większość graczy w tej grze gra raczej na światach publicznych, gdzie sytuacja z zdobyciem mocnego eq wiąże się raczej z wieloletnim biciem e2 i tytanów, wobec czego biega w heroicznym eq.

Wiesz jak świat publiczny działa i grasz na nim, więc musisz pogodzić się z zasadami jakie tam panują, a nie próbować zmienić resztę, żeby pasowało pod twój styl gry. Nie podoba Ci się taka rozgrywka to przenieś się na świat prywatny.

Co najwyżej to - z łaźni (wyłączona przewaga), ale 163t vs 177m może nie być ciekawą walką, przeciwnik nie miał tarczy https://grooove.pl/battle/id,19155706 więc sam rozumiem, że nie jest do końca wiarygodna.

Ta walka kompletnie niczego nie dowodzi, ani nie wnosi do rozmowy. To, że przewaga lvl jest wyłaczona nie zmienia tego że przeciwnik ma przewagę 14 poziomów, co za tym idzie lepsze przedmioty oraz więcej punktów umiejętności. Ktoś Ci powiedział, że zimno jest najlepsze na magów i tak rzeczywiście jest. Tylko trzebo potrafić go używać, na twoim profilu w eq twojego 163 tropiciela posiadasz 2x CBK, OR, FO, klątwe. FO kontra mag nie robi nic, tak samo CBK, szczególnie, że mag z którym walczyłeś w podanej walce ma FO i KO. Można więc stwierdzić, że jedyne bonusy które posiadasz w walce z nim to 1x DA (zgaduje że błogo), 1x klątwa, 1x OR. OR nie zadziałało ponieważ Ci je ominął, więc tak naprawde miałeś na sobie w tej walce 1 legende z klątwą + prawdopodobnie błogo z DA.
Edytowany 20:59:17 28.5.2019 przez Magic Ghost
2019.05.28 20:57:17
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42937435

Shoterd

189129
552
Magic Ghost:
Więc musisz mi ułożyć poprawne eq z ogólnodostępnych przedmiotów, tak aby zaproponowany przez Ciebie schemat gry tropem umożliwił mi pokonanie maga na moim poziomie. Ja niestety mam jakiś dziwny problem z doborem eq. Porównywanie mojej sytuacji z poziomem 83 i to jeszcze na privie, gdzie potrzebne bonusy dla tropa (głównie 2x klątwa i 2x da) są na wyciągnięcie ręki i zarzucenie mi, że nie potrafię używać zimna, jest chyba trochę nie na miejscu. Założę się, że większość tropicieli z Twojego przedziału stosuje ten oklepany "magobójczy" schemat przeciwko każdej profesji. To, że na 85 poziomie Magiczna bariera spowalniająca o 25% i zadająca 6-14% obrażeń zwrotnych przez 7 tur nie występuje, nie robi Tobie żadnej różnicy, jest dość śmieszne. Czy wiesz, że jeszcze rok czy dwa lata temu liczyło się sa i nic więcej? Nawet jeśli planowana itemizacja zapełni pewną lukę, to jaką mam gwarancję, że ktoś za rok nie obierze nowego kursu w tworzeniu balansu? Jak można w ogóle sądzić, że balans może występować tylko w eq legendarnej klasy? Przecież tutaj pierwsze skrzypce grają losowe bonusy - a nie własny rozum i umiejętności.

@Distroyed
Używałem jej kiedyś, ale wydaje mi się, że na moim poziomie nie sprawdza się ona tak samo jak na Twoim. Mam mniej many i o ile pamiętam zrezygnowałem z aury, kiedy trafił się mag z wyjątkowo upierdliwym niszczeniem.
Swoją drogą skok o te 10% sa nie był dla mnie jakoś bardzo odczuwalny, wolałem spamować gwałtownym i lodowym. Zastanawiało, mnie ile taki skok sa może dodać tur, kiedy właściwie 1 turę tracę na rzucenie czaru. Muszę to kiedyś sprawdzić w walce bez użycia umiejętności i itemów spowalniających i porównać wariant z aurą i bez.
Edytowany 23:33:35 28.5.2019 przez Cotesitte
2019.05.28 22:59:15
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42937839

Samyoo

300276
1136
Cotesitte:
Nie mam zamiaru składać dla Ciebie eq, bo nie widze powodu. I nie rozumiem dlaczego mają być ogólnodostępne na świecie publicznym.
Ponadto, fakt, że brakuje przedmiotów aby walczyc w wyrównany sposób oznacza tylko tyle, że potrzebne jest wiecej przedmiotów, a nie potrzeba nerfa.
Dodatkowo piszesz takie posty wiedząc, że kolejny przedział do uzupełnienia legend to 101-200.
2019.05.28 23:21:06
Ocena: 2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42937903

Distro

305326
660
Cotesitte:
Tak jak pisze Magic Ghost twoje eq fatalnie wypada vs mag, same legi ogólne żadna na magiczne, brak bonów defensywnych więc or też średnio działa.
Tak jak sam piszesz to publik ciężko o zamienniki(pomijając że nie ma z czego wybierać na tym przedziale) a Tobie tak się trafiło że twoje eq nie nadaje się do walki z magami.
2019.05.29 00:27:33
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42938074

Czekam na Nick

34549
888
1. Odwrócenie niszczarki dosłownie odwróci sytuację, gdzie to profesje wolne będą wiodły prym nad szybkimi i nie tylko.
1a. Teraz tropiciel z niszczeniem kosi paladyna, łowca z niszczeniami kosi tropiciela (ten drugi przykład znam akurat z autopsji) dla przykładu, cała walka może iść dobrze, a tu wejdzie jedna szybka strzała i zabraknie 2 many (częsty przypadek!), na płonkę lub uleczenie ran,i masz miasto. A zatem jeżeli odwrócimy niszczarkę, to pal jako defensywna profesja z ubranymi 2-3 przedmiotami z niszczeniem eny/many, będzie robił TO SAMO tropicielowi, co trop mu z teraźniejszym systemem niszczeń. Wydaje mi się, że na zasadach "nowego systemu niszczeń" walki trop vs pal, będą przebiegać mniej więcej tak:
Trop ślę salwę strzał w paladyna (niszcząc sobie 2-3x manę/enę za każdy cios),
paladyn da sobie porażającą (żeby zmniejszyć lek turowy tropiciela zanim w ogóle podejdzie), potem Kula światłości (kolejne niszczenie eny/many),po czym zależnie od ilości kontr, zrobi krok lub będąc już bezpośrednio pod tropicielem przystąpi do ataku na tropiciela któremu zostało 0-15% zasobów eny/many. Brzmi znajomo?
2a. Taki system niszczeń będzie często wywoływał frustrację na "ustawkach" (mam tu na myśli oczywiście gracze vs gracze) na zamkniętych e2 których coraz więcej.
Już tłumaczę, kiedyś jak stałem na goplanie, to zazwyczaj w walkach 10 vs 10, było 2-3 wyzywów (p/w dający prowokujący/wyzywajacy okrzyk na całą drużynę przeciwną), i pewnie wiele się w tej kwestii nie zmieniło. Jeżeli wejdzie nowy system niszczeń, to prędzej czy później będą "niszczycielskie wyzywy", czyli p/w z 4-8 przedmiotami z niszczeniem eny/many (xD), którzy będą grać pierwsze skrzypce. Podczas trwania wyzywa jak wiadomo można, albo oddać atak/umiejętność aktywną na gracza który wyzywa, albo rzucić na siebie umiejętność defensywną. Co za tym idzie nie każda profesja ma swego rodzaju "przeczekanie tury", jakim jest umiejętność przywracająca ene/manę, a niektóre profesje mają ją bardzo późno. Dodając do tego jeszcze cooldowny umiejętności, to będą takie abstrakcyjno-frustrujące sytuacje, jak np tropicielowi będzie brakować 1 turę do cooldownu emanującej strzały, many będzie miał na to jak znalazł, ale podczas swojej tury będzie musiał albo uderzyć "niszczycielskiego wyzywa", albo rzucić inny czar defensywny na siebie przez co cała "ustawka" dla tej drużyny może się posypać efektem domina. Oczywiście zamiast tropiciela można sobie podstawić inną dowolną profesję, a za emanującą strzałę praktycznie każdą inną umiejętność taktyczną. W margonem nie ma czegoś takiego jak opuszczenie/przeczekanie/oddanie tury, co byłoby bardziej opcją dodatkową aniżeli rozwiązaniem problemu.
3a. Jednak rzeczą której najbardziej się obawiam (i która w moich oczach jest praktycznie nierealna), byłoby dodanie przez administrację do kolosów/tytanów odwróconego niszczenia. 99% graczy bije ich albo dla itemków, albo jakby za karę (ale zazwyczaj jedno i drugie), aniżeli do przyjemności. Jeden z szybkich scenariuszy, jedyny paladyn się zagapił i zaatakował, w następnej turze nie ma na aurę SA, tytan się przyspiesza/spowalnia drużynę, ładowanie mocnego speca, wój ma tylko 1 turę na 3 tury ładowania speca, ogłuch nie wchodzi, potem większość ma 20-30% hp, magowie, albo nie mają many, albo ruchów, słaby spec bez zapowiedzi zbijający właśnie te 20-30% i grupa leci do piachu, tak jak 20 minut bicia.

Reasumując moim zdaniem odwrócenie niszczeń byłoby dosłownie odwróceniem koła, między innymi trop zamieniłbym się miejscem z paladynem, i on by tracił podczas swoich ataków (patrz pkt 1a). Tu trzeba byłoby wprowadzić coś na zasadzie klątwy i oślepienia, tak aby wolne profesje, nie traciły, tyle na atakach szybkich, oraz żeby szybkie profesje nie traciły na swoich atakach. Tylko co i jak to zrobić?
Świetnym rozwiązaniem tymczasowym byłoby zwiększenie u tropiciela i paladyna % w trwałości mocy 4-40% lub 5-50% (może nawet i więcej), zanim polecą minusy proszę przeczytać uważnie dlaczego:
a)Są to profesje na których niszczenie zarówno eny jak i many świetnie działa, ponieważ nie mają ani dużo many,ani dużo eny na tle innych profesji (np full lega tanc 350-400+eny, trop full lega 130-160 eny na 300 poziomie)
b)Profesje są zróżnicowane i dążymy wszyscy razem (mam nadzieję) do równego balansu między nimi (pochwalcie się łowcy i wojownicy ile macie redukcji spowolnień i obezwładnień, ja jako trop mam 0%/0%)
c)tropiciel dostał 3 nerfy z rzędu (głównie płonąca i unik) i coraz bardziej zaczyna odstawać od tego "maratonu" profesji, i wydaje mi się, że tutaj jest ten sam problem co z umiejętnością u wojownika jaka była pierwsza wersja "Osłona tarczą", gdzie ktoś kiedyś napisał, iż (nie będzie kreska w kreskę, ale postaram się znaleźć tą wypowiedź) "jest za dobra w walkach uni/hero, a praktycznie bezużyteczna w walkach ludzi z legendarnym ekwipunkiem"
Przykłady zmian uniku poniżej:
Walki z perspektywy tropiciela (obaj full legi/legi eventowe, EQ na profilach + bronie/tarcze/strzały z licytacji 2017/2018/2019)
Z panelu walk https://grooove.pl/battle/?pid=2848348&page=17
Lód (test):
https://grooove.pl/battle/id,19017132
https://grooove.pl/battle/id,19017389
Błyskawice:
https://grooove.pl/battle/id,19017546
https://grooove.pl/battle/id,19017666
https://grooove.pl/battle/id,19018040
https://grooove.pl/battle/id,19018210
https://grooove.pl/battle/id,19018335
https://grooove.pl/battle/id,19018537
https://grooove.pl/battle/id,19018697
Małe podsumowanie:
2 uniki tropiciela na 270 ataków paladyna, a więc stosunek 1:135
Tak więc czy poniższe stwierdzenie odnosi się do realnego stanu rzeczy?
(I żeby nie było "hurr durr walki podstawiane", to proszę sobie zobaczyć na daty walk oraz na datę posta Człowieka w klapkach)

Człowiek w Klapkach napisał(a):
Kiedyś tropiciel miał uniku za dużo i chyba każdy się z tym zgadza.


Co do płonącej strzały trwa ona za krótko jak na swoje koszta + podwójny koszt jeżeli chce się użyć jej dwa razy z rzędu, w szczególności jeżeli przeciwnik ma Płomnienne Oczyszczenie, tak więc więc jest to umiejętność która powinna zostać wzmocniona lub niezmieniona od 30/07/2018.

2.Mana-freeze na 300 lvl'u, czyli po wbiciu 300 lvl nie rosną już koszta umiejętności.
Chodzi o to, że m/t/p po 300 lvl nadal rosną koszta na niektóre umiejętności magiczne, przykładowo, u tropiciela koszt spaczenia 10/10 na 300 lvl wynosi praktycznie równe 500 many, na 350 lvl ~700 many, na 400 lvl ~900 many (tak więc jego koszt rośnie o 2, co każdy poziom) , jak sami widzicie są to ogromne koszta, gdy wejdzie klątwa/oślepienie na takiej umiejętności na 330+lvl to walka jest raczej z góry przesądzona. Co dwa lvl dostaję 1 many (o ile pakuję wszystko w intelekt, na dzień dzisiejszy mam prawie 900 many), a więc co 2 lvl "tracę" 3 many (1:4).
2019.05.29 02:11:06
Ocena: -3
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42938175

Finnegan Camous

2901027
906
Czekam na Nick:
Marshin wyraził się trochę niefortunnie z tym "odwróceniem". Nie bierz tego tak dobitnie. W naszych daleko idących przemyśleniach chodziło o działanie niszczeń na zasadzie leczenia turowego, ale przykładowo już od startu walki. Wtedy sytuacja nie ma prawa się odwrócić, bo ilości niszczeń będą podobne, ich lepsze działanie nie będzie sprzężone z wyższym SA. Do tego dochodzą wszelakie wywody na temat stopniowego osłabienia destów wraz z rosnącą liczbą przedmiotów z ekwipunku. O jedno możesz być spokojny, z pewnością będzie to dobrze przetestowany manewr, bo trzeba w końcu zamknąć temat tych rodzących problemy bonusów.
Wszelkie ograniczniki, redukcje z umiejętności to sztuczne twory, które nie powinny być rozwijane, zresztą podobnie powinno być z bonusem przeklętym kontrującym te statystykę(większa trudność w zbalansowaniu tego ze względu na przedziały z 2x redukcją i takie z zerową). To wszystko jest w fazie rozważań, więc nie nakręcajcie się zbytnio.
Teraz odniosę się do niższej części postu. Jak możesz brać pod uwagę sytuację uników na 350lvlu? Zdajesz sobie sprawę, że twój unik procentowy nie zatrzymał się na 300, a przedmioty z lvlami niższymi z każdym poziomem dają ci jeszcze mniej uniku? Jak w ogóle możesz to porównywać. Twój ekwipunek w ogóle nie jest rozwijany pod względem uniku, masz go w postaci 7 bonusów, a paladyn obniżki posiada 8, no wybacz, ale co tu nie gra? Alarmujesz, że nie robisz uniku z paladynem, ale czemu miałbyś go robić, skoro nie zbudowałeś ani ekwipunku, ani nie masz profy bazującej na uniku. Z paladynem unik może ci się nie przydaje, ale już z innym tropicielem czy łowcą jak najbardziej, więc nie jest to statystyka do śmieci, jest pomocnicza, nie bazowa. Dokładnie było to niejednokrotnie określone, że tropiciel posługuję się równocennie trzema atutami obronnymi, mianowicie leczeniem, absą i unikiem(czasami jeszcze odpornosciami). Skończmy już te wspominki tropiciela z pięćdziesięcioprocentowym unikiem, bo to był błąd, od podstaw tej gry w założeniu miał z uniku korzystać, a nie na tym polegać.
Spaczenie ma takie koszta bo nie za bardzo chcieliśmy promować tę umiejętność do walk pvp-rodzi zbyt wiele paranoi i nie powinno jej być w ogóle, albo powinna wrócić z niższymi kosztami i dużo bardziej zachowawczym działaniem.
2019.05.29 03:02:18
Ocena: 5
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42938191

Ravalli

300847
1417
Witam. Szybkie i krótkie pytanie - czy tropicielowi oraz paladynowi zostanie zabrana 'dota' na unikniętym ciosie? Rozumiem, że miało to wspomóc tropiciela w walkach przeciwko tancerzowi i tak dalej ale to bardzo uciążliwe, kiedy w walkach z łowcą od początku walki dostaje się obrażenia i to nie małe (:
2019.06.10 21:09:09
Ocena: 2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42971694

Quavosh

341285
2211
Dzień dobry, kiedy zostanie znerfiony tropiciel? bo z tymi płonkami to przesadza
tu taka walka na przykładzie https://grooove.pl/battle/id,19357124? czy jeśli tropiciel płonką wziął 39% przebiciem bez ck, to rozumiem ze na cbka bym spadł? a na ck wziął 60-70%HP? i nie piszcie mi o doborze eq tak jak dostałem informację

Na tym 200-213 poziomie to wygląda tak,jeśli wejdzie ci gr z początku jesteś w stanie wygrać z tropem, ale jak już nie wbije to nie masz szans mu wziąć nawet 30% bo sam tropiciel potrafi wziąć 40% z samej płonki z przebiciem bez ck..

Łączna siła wykonanych ataków ---84802 przeciwnik ----44144 moje wykonane ataki
Łączne zadane obrażenia --- 45504 przeciwnik we mnie --- 12337 moje obrazenia w przeciwnika
Łączne otrzymane obrażenia --- 12337 przeciwnik dostał tyle dmg ode mnie ----- 45504 a ja tyle od przeciwnika


@- Gdzie ty widzisz FIZYK? na dole masz ze chciała wejść GR, ale nie wbiła bo unik i padłem????
Edytowany 14:03:39 11.6.2019 przez Quavosh
2019.06.11 13:46:05
Ocena: 1
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42973087

Afkque

2653313
10892
Quavosh:
Spróbuj z trucizną.
A po za tym uważam, że Płonąca strzała powinna zostać zniszczona.

@down co nie zmienia faktu, że trucizna jest lepsza przeciwko tropicielom.
Edytowany 14:52:51 11.6.2019 przez Falque
2019.06.11 14:36:03
Ocena: 2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42973165

Quavosh

341285
2211
Falque:
Truta, fizyk czy gr tez padne

Daszek co ma gr i tak bym padl? chyba ze fartem bym wygral
Oraz ja nie mowie ze lowca słaby czy gr nie wbiła, ale ta płonąca to wgl jakas powalona


https://grooove.pl/battle/id,19371774? masz tu walke truta ledwo co z fartem
jeszcze zrobił unik więcej a mam 53% uniku
Edytowany 15:54:31 11.6.2019 przez Quavosh
2019.06.11 14:39:25
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42973172

Evil Dead

3581279
3726
Nie wiem kiedy to zmieniliście, bo nie gram aktywnie, ale wcześniej obniżała 5% po krytyku, a obecnie wbrew temu co mówi opis(brak wzmianki po krytyku) nadal obniża odporność po krytyku, jednak 1%

https://imgur.com/a/54SVdjd

Błąd czy celowo działanie? Nie ma opcji zbić odporności na truciznę o sensowną ilość nawet wojownikowi, z którym walka jest dość długa, a co dopiero innym profesjom, gdzie dużo mniej tych ciosów idzie.

@Człowiek w klapkach
Poważnie? To ja więcej pytań nie mam
Edytowany 00:22:49 12.6.2019 przez Evil Dead
2019.06.11 23:45:03
Ocena: 2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42974861

wodzo

394301
2888
Quavosh:
Tak ciężko grając łowcą używać rozpraszajki ? Wyeliminujesz przebicie i krytyk prawie do zera. Przez co wydłużysz walkę.
2019.06.12 11:50:17
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42975376

Athru

31058
128
Aktualnie mag na przedziale 100-160 to jest absolutny maskarator redów. Otchłań nie ma sensu jak zostanie zdominowana przez jedną-dwie profesje

Słyszę jak to niby pal jest kozak, a w secie full hero (w tym licyty i eq z tytana) magowie potrafią mnie zjeść z uni w eq. Z tropami też są problemy, ale nie jest to taki absolutny i skończony stomp gdzie u maga ledwo dam radę zbić absorpcję - mimo mieczyka z zimnem i niszczeniem abso, a zwykle nawet nie dojdę magowi do jednego leka. Z racji na spamowanie lodowego pocisku ma po 5 zamrożeń na walkę, mi z kolei wchodzą zwykle z 1-2.

Z innymi profami te walki są w jakiś sposób równe, dochodzimy sobie wzajemnie do niskich ilości HP, woj jest silny, ale TEŻ nie jest to mag który swoim spamowaniem zimna składa mnie jak leżak. No i ponoć nie tylko ja ze swoim palkiem mam taki problem, ta profka jest po prostu srogo unbalanced

Mój pomysł jest taki, żeby:
a) obniżyć wartość spowolnienia/SA magowi z UM, bo potrafi mieć 3x więcej tur
b) tak jak w przypadku innych żywiołów, podwyższyć koszt kolejnego użycia lodowego o 100% - tak żeby nie mógł bezkarnie spamować

Walki:
1) https://grooove.pl/battle/id,19150884 z klanowiczem, 100-0
2) https://grooove.pl/battle/id,19103456 100-0
3) https://grooove.pl/battle/id,19232663 tu próbowałem z tarczą słońca zamiast aury, ale to jest jeszcze gorszy efekt
4) https://grooove.pl/battle/id,19318363 mag z oślepką z aty, bez szans
5) https://grooove.pl/battle/id,19332286 różnica 8 lvli, i wtedy miał jeszcze 3 uni w eq - ledwo wygrane

@minus mówię "100-160" bo nie znam się na innych przedziałach, zresztą mag jest daleki od bycia szmatką http://prntscr.com/o0xzds
Edytowany 17:36:07 12.6.2019 przez Athruandil
2019.06.12 16:27:10
Ocena: 3
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42976187

xdarek

300241
914
Athruandil:
Po pierwsze, gdzie masz redukcje spowolnień, po drugie, gdzie świetlista?


@- https://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=461642&ps=81#post42547382 Polecam


Uważam że główną kontrą na moją profesję jest dużo odporności na zimno, niszczenie many, i posiadanie dużej ilości s.a pozwalające przeniknąć przez spowolnienie. Osobiście na 120 jest bardzo trudno mi ubić pala z sensownym EQ. Ale to może dlatego, że do walki wchodzą legendy.
Nie gram palem, cytuje co osoba grająca palem napisała... Mogę tylko stwierdzić, że jako mag bardzo nie przyjemnie się gra na pala.


Pokombinuj z EQ, masz dużo obniżania uniku, w 1 walce miałeś tylko niszczenie many, zobacz czy coś Ci da odporności.
Edytowany 18:43:41 12.6.2019 przez Mag and X
2019.06.12 18:02:10
Ocena: -2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42976462

Athru

31058
128
Redukcja spowolnień 8/10
z tym że palek niestety w um nie ma pasywnej redukcji obezwładnień (ogłuch/zamro), tylko właśnie samych spowolnień

Rzucanie świetlistej na maga to strata tur i punktów um
Jak tam ktoś w podanym linku napisał, na moim poziomie nie leczy 8%, a 6%

Możliwe że dodanie pasywnej redukcji ogłuszeń pomogłaby paladynom, ale to raczej mag po prostu jest za mocny

EDIT: jeśli widzisz dużo obniżanie uniku to pewnie w eq pod ogień albo błysk, na zimnie mam inne przedmioty
Edytowany 18:48:11 12.6.2019 przez Athruandil
2019.06.12 18:23:55
Ocena: 2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42976514

Distro

305326
660
Jakaś zmiana w um przed otchłanią? Czy raczej nie?
Edytowany 19:52:13 13.6.2019 przez Distroyed
2019.06.13 19:51:50
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42979714

Obłąkany

31782
79
Czy ktoś jeszcze oprócz mnie zauważył, że piętno jakoś dziwnie szybko znika? W opisie wyraźnie napisano, że czas odnowienia wynosi 4 tury, czyli łowca z racji wysokiego sa powinien rzucać piętno niemal bez przerwy. Tymczasem bijąc mamlambo zauważyłem, że pomiędzy zniknięciem piętna a jego ponownym rzuceniem przez łowcę z grupy mija sporo czasu. Przeanalizowałem kilka walk, z których wynikło, że piętno działało w nich przez jakieś około 20 ataków (aury, szadzie też liczyłem jako atak) - czyli 2 razy za mało. To błąd, czy tylko jakaś dziwna mechanika wynikająca z rzucania aur itp.?

A to logi walk, jakby ktoś chciał przejrzeć. http://wklejto.pl/748801
2019.06.13 20:00:21
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42979743

Redzisław

293122
1338
Obłąkany:
Piętno bestii trwa 4 tury i odnawia się 4 tury.
Czas trwania odnosi się do tur przeciwnika, natomiast odnawianie do tur rzucającego.
W podanym przez Ciebie logu wygląda mi na to, że piętno działa prawidłowo, bo znika po czterech turach Mamlambo.
2019.06.13 20:11:03
Ocena: 2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42979767

Quavosh

341285
2211
Tropiciel 2k19 https://grooove.pl/battle/id,19417624? https://grooove.pl/battle/id,19417640 vs łowca 2k19 , kto te umki dla tropiciela składał?
Chyba ktoś był pijany i robił tropicielowi umki, tropiciel takiego buffa z płonki ma ze mała bania
Edytowany 09:44:21 16.6.2019 przez Quavosh
2019.06.16 09:33:05
Ocena: 0
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42986262

California Boy

19615
24
Quavosh:
patrząc w twój log walki mogę powiedzieć to samo
Chyba ktoś był pijany

popełniasz podstawowe błędy i tak głośno krzyczysz, m.in zainteresuj się tym jak ogromny bost sa możesz zyskać klikając błyskawiczny strzał (1 na 14 tur) na którym wejdzie ci szybka, pondro
2019.06.16 10:01:06
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42986300

Mordragon

246210
857
Quavosh:
Jesteś jednym z słabszych łowców na sekcie mimo EQ więc proszę nie udzielaj się o umkach tropa bo dostał ostatnio tak samo mocnego nerfa jak łowca
2019.06.16 10:08:22
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42986317

Quavosh

341285
2211
California Boy:
Ze co słucham ? Jak miałem się rozpędzić z błyskawicznym atakiem skoro po zatrutej strzale miałem po or 4%? ja nie mówię o tym ze źle biłem , ale ta pierwsza walka co oddałem ture i miałem po or 4% u mnie pomimo ze wyciągam 27+ SA i tak jest kiepska sytuacja gdyż tropiciel paroma ciosami mnie zbije do or lub 30% może mi się sfarci ubić ale to rzadkość, już wszystkiego próbowałem Truta/Fizyk/Gr ale bez skutku, poczekam aż będzie licytacja broni to może pójdzie mi z innymi brońmi niż z mulher, uni z przyzy fizyk i z przyzy gr fakt ze z przyzywacza dobra gr, ale to nie zmienia faktu gdy tropiciel potrafi za pierwszym ciosem wziąć 40%

@- łowca może i dostał nerfa, ale nie zeby po paru uzyciach podwojnego itd nie mieć energi, każda jedna umiejętność bierze 40 energii
No ale cóż ja nie będę się udzielać , może coś źle robię może nie, ale tropiciel moim zdaniem nie powinien brać jednym strzałem 30-40% z płonącej gdy mam odporności na ogien 19 z eq z błogiem 31
Edytowany 10:28:41 16.6.2019 przez Quavosh
2019.06.16 10:17:41
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42986344

Draverin

156104
540
Quavosh:
Na 70lvl jest podobna sytuacja jak cbk na płonce tropowi wejdzie to od razu na low hp jestem, i co z tego, że dubluję go w turach jak on i tak bije z jednego ciosu tyle ile łowca z 2-3 nawet bez cbk.
Gościu nie ma SA, wolny jak ślimak jest a sobie rzuci płonkę i zbija i tak więcej hp. 16% odp nic nie daje...
A jeszcze trop ma absorpcję i ogrom leczenia, możliwość używania zarówno many jak i energii na przemian. jak ma 2 bonusy w eq do niszczenia energii i nie będzie wchodzić mi przebicie na łowcy to po kilku turach zostają mi jedynie autoataki o ile taka walka będzie trwała wgl dłużej niż te kilka tur...
Powinni dać chociaż możliwość uniku podpalenia z płonki bo czasami to już jest po walce jak dobry pierwszy strzał odda.

W ogóle łowca pod gr na niskich poziomach to śmieszna rzecz bo cała walka wygląda tak, że podwójny strzał w pierwszej turze a potem mogę co trzecią powtórzyć ten manewr a w między czasie tylko patrzeć jak zeruje mi się energia bo przeciwnik ma trochę niszczenia i jestem całkowicie zdany na przebicie. Przydałaby się jakakolwiek umiejętność do rzucania co turę w takich szybkich walkach z magami i tropami, bo diamentowa strzała to niewypał.
Edytowany 11:21:56 16.6.2019 przez Ranven
2019.06.16 11:13:55
Ocena: -1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42986564

Księżniczka Sissi

30042
1404
Ranven:
Tak troszkę nie wiem o jakich walkach mówisz, skoro u Ciebie na profilu widzę full heroicznego 70 łowcę. Skoro narzekasz, że przeciwnik ogarnął sobie 2x niszczenie energii, to dlaczego ty nie możesz niszczyć zasobów tropowi? Przecież płonka to minimalnie 70 many, a ty zakładając przedmiot z niszczeniami niszczysz mu od razu oba zasoby. Generalnie mechanika niszczeń będzie zmieniana na redukcję przywracania, a nie niszczenie zasobu, ale tak doraźnie to mogę Ci polecić właśnie to. No i przebiórki, np. szukaj leczenia turowego w itemkach, a nie na każdą profkę jeden build, bo dużo uniku i SA.
2019.06.16 11:43:06
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42986646

Jaskrovvy

220320
1121
Ranven:
To co napisałeś to jakiś absurd. Ogólnie testowałem trochę łowcę na 70 i pod trute jest chory. Moje eq widoczne na profilu a tak naprawdę potrafi zrobić masakrę z przeciwników. Niestety nie miałem okazji zmierzyć się z tropem tym bardziej z tropem posiadającym sensowny ogień (licyta lub kic) ale myślę, że pvp z łowca posiadającym ponad 50% odpy na trute jest wystarczającym dowodem.

Tierek(40 lub 50% odpy):
https://grooove.pl/battle/id,19409887
https://grooove.pl/battle/id,19406522
https://grooove.pl/battle/id,19403961

Overdose(50% odpy+):
https://grooove.pl/battle/id,19404103
https://grooove.pl/battle/id,19409898

Dodatkowo no nie najlepsze pale na przedziale ale widać jak wygląda pvp i ilość tur:
https://grooove.pl/battle/id,19408918
https://grooove.pl/battle/id,19408416

Walka z magiem, który nie ma legend to śmiech na sali(podobno mag kontruje łowce):
https://grooove.pl/battle/id,19403949

Walka z magiem full lega:
https://grooove.pl/battle/id,19404093 Win
https://grooove.pl/battle/id,19403971 Lost(po or praktycznie jakbym wytrzymał tego hita to bym ugrał)

No i na koniec zabawne 2v1 gdzie zabiłem maga a wojowi zostało 7%:
https://grooove.pl/battle/id,19406542

Szczerze miałem łowce tylko pod ustawki, nie mam nawet broni z licyty ale teraz poważnie się zastanawiam nad zrobieniem go pod pvp. Z legend posiadam KO z variego i kl z 60 eve oraz oż z gobbosa. Czasem zakładam przeklęte hełmy z 63-ki. Myślę, że z tropem bez większych problemów też bym sobie poradził, tym bardziej takim w legach, który nie posiada odpy na trute. Jak dla mnie są potrzebne zmiany na łowcy na małym lvlu ale nie koniecznie w strone buffu .

@Edit
Mam 9+ SA a dodatkowo sporą obniżkę co też widać w eq na profilu .

@Edit2
Jak nie masz tyle obniżania musisz mieć więcej SA i tyle. Dodam, że ja w ustawkowych umach i eq posiadam 11,8 SA .
Edytowany 15:45:56 16.6.2019 przez Zikki
Edytowany 18:36:17 16.6.2019 przez Zikki
2019.06.16 11:48:11
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42986649

Draverin

156104
540
Irian Dragonfly:
Mam 3 różne zestawy i po kilka par butów, dwie zbroje, dwie bronie różne łapy i 3 naszyje oraz 3 rodzaje strzał. W każdej kombinacji tropiciel ma po prostu za silną pierwszą turę, która przesądza o przebiegu walki.
Zikki
Jestem ciekaw twoich umek, jak masz tyle SA z tym zestawem?
Ja mam 9.22 SA w regularnych umkach a w ustawkowych ponad 10.45
Czy to jest twoim zdaniem wystarczająco dużo?

Chociaż w sumie to macie rację. Samo KO mi już dużo da w takich walkach.
Edytowany 15:51:26 16.6.2019 przez Ranven
Edytowany 15:52:57 16.6.2019 przez Ranven
2019.06.16 14:58:27
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42987324

Zgryzu

319103
510
Zikki:
Co do walki z magiem, wstawiasz walkę z magiem, który nie używa tarczy na dysta? To jest dopiero smiech na sali, ubralby 1x niszczenie, nie siadłyby ci 2 zatrute to byś poczuł dopiero co to jest brak eny na łowcy. To słaby przykład, ale z reszta się zgodzę.
2019.06.17 09:28:54
Ocena: 5
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42989986

Floydek

300119
251
Na tancu 2x gr bardziej opłaca się maksować krytyczne przyśpieszenie, celny cios czy adrenalinę? A może jest sens to jakoś wymieszać? Mam naciągane 13 umek aczkolwiek wolałbym się zmieścić w 10.
Edytowany 02:41:36 22.6.2019 przez Floydek
2019.06.22 02:37:52
Ocena: 0
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43007677

Afkque

2653313
10892
Czy tarcza na magu nie jest zbyt silna? Zablokował mi 4x z rzędu zatrute strzały, nic nie mogłem zrobić, to chyba nie tak powinno wyglądać?
@+ nawet paladyn nie robi takich combo, przynajmniej mi. Łowca dostał ostatnio nerf na SA.
@- Jutro po Otchłani podrzucę, jak będą jacyś magowie.
Edytowany 10:26:19 24.6.2019 przez Falque
2019.06.23 22:48:07
Ocena: 7
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43013853

Draverin

156104
540
Zikki:
Masz jakąś walkę z wojkiem, który ma tarczę i gr?
2019.06.24 21:36:29
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43017487

Ewron

293386
810
Cześć, nie wiem czy piszę w odpowiednim temacie, ale zauważyłem właśnie, że umiejętność maga "Przebicie ochrony" nie działa. Nie obniża odporności od żadnego z żywiołów. Jeśli będzie trzeba mogę podesłać screeny. Dziękuję, dobranoc.
2019.06.25 22:45:38
Ocena: -1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43020931

Varl

302925
5580
Ewron:
Cześć.
https://i.imgur.com/kXCHsPM.png
Sprawdziłem i umiejętność działa poprawnie. W przypadku braku odporności na ten żywioł nie wyświetla się informacja o działaniu umki, tj. obniżeniu odporności na dany żywioł. Dobranoc.
2019.06.25 23:39:16
Ocena: 2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43021076

Mekeaitte

300136
227
Ewron:
Nie działa na kolosach i tytanach z tego co zauważyłem...
2019.06.26 10:16:59
Ocena: 0
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43021487

Ravalli

300847
1417
No Man Sky:

Bo jest zbyt mocna. Tak jak obezwładniający na 3 pkt kombinacji, uderzenie zza tarczy, wyniszczające i umka tancerza która ma %.
2019.06.26 11:49:31
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43021672

Satiel

321652
2174
No Man Sky:
Ravalli:
Przebicie ochrony działa na kolosach i tytanach.

http://prntscr.com/o6wvem
2019.06.26 14:05:01
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43022165

Afkque

2653313
10892
https://grooove.pl/battle/id,19605638
https://grooove.pl/battle/id,19604904
https://grooove.pl/battle/id,19604325
https://grooove.pl/battle/id,19603644
https://grooove.pl/battle/id,19601171
https://grooove.pl/battle/id,19595093
https://grooove.pl/battle/id,19607800?

Co robię źle?
@Wulf, gra się dobrze, tylko wiedziałem, że po licytacjach będzie ciężko z magami, no ale ¯\_(ツ)_/¯
@Quz już teraz mi ciężko wbić zatrutą strzałę, jakby magowi mieliby jeszcze PO... cóż, zmieniłbym chyba profesję.
@California, to jedyna UM, która odnawia mi energię, wolę poczekać, aż się nastackuje, zwłaszcza, jak pechowo nie uda mi się kilka razy pod rząd wbić zatrutej. Nie sądzę, zresztą, żeby używanie błyskawicznego częściej (5 tur CD) zmieniło losy walki.
Edytowany 09:53:27 27.6.2019 przez Falque
2019.06.26 20:14:45
Ocena: 9
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43023362

Distro

305326
660
https://grooove.pl/battle/id,19602519
https://grooove.pl/battle/id,19599159

Ktoś ma pomysły?
Na tą chwile proponuje zmniejszyć redukcje slowa bo magiem tak samo problem z wojkiem bo tur ma więcej niż mag.

@- Ogólnie myślałem nad tym ale mam problemy z energią
@- Sprawdzimy jutro, wątpię że coś się zmieni, bo jak bije 2h to padam w 6 hitów.

edit: tak średnio bym powiedział https://grooove.pl/battle/id,19661856? ogólnie fajnie się walczy z wojem jak ma więcej tur niż tanc.
https://grooove.pl/battle/id,19675232 fajny ten wojek taki nie za słaby.
Edytowany 19:26:28 28.6.2019 przez Distroyed
2019.06.26 20:24:56
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43023390

Draverin

156104
540
Nie dało się silniejszego wojka z tarczą zrobić?
Ta głęboka rana wojownika chyba wymaga subtelnego osłabienia nie sądzicie?

Osobiście uważam takie nadanie większej ilości możliwości w umkach uważam za
wspaniałe, jednak chyba trochę za mało testów było w tym przypadku. Otchłań nie
powinna być miejscem dla eksperymentów...
Edytowany 19:32:19 2.7.2019 przez Ranven
2019.07.02 19:28:41
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43043420

Parówczak

31737
529
Ranven:
Z tego co wiem walczysz na moich towarzyszy z Hiszpańskiej Inkwizycji, którzy grają z legami. Spójrz na swój ekwipunek i odpowiedz sobie na pytanie dlaczego przegrywasz.
2019.07.02 19:32:25
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43043428

Draverin

156104
540
Slayder:
Chyba źle wiesz, bo jest problem nawet z wojownikami w unikatach.
Jak mi później wejdzie gr to nie wiem czy wojownik w zwyklakach nie miałby szans jeszcze przypadkiem.
Trochę za silna ta umka i tyle.
Odpowiedz mi czy ktoś jeszcze używa 1.5h na naszym przedziale wojownikiem?
Często unikatowy mieczyk gr z eventu za złoto sprawdza się lepiej od najlepszych 1.5h...
Nie łudzę się nawet, że pokonam kogoś wspieranego przez kilka legbonów.
Edytowany 19:39:13 2.7.2019 przez Ranven
Edytowany 19:40:58 2.7.2019 przez Ranven
2019.07.02 19:35:54
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43043438

Jaskrovvy

220320
1121
Ranven:
Ja używam na 70 1,5h z licyty , KO vari, oślep, buty cbk i ko tarka ewentualnie oż z gobbosa i jestem w stanie położyć większość łowców/tropów czy full lege maga .

Ale co fakt to fakt bijąc na otchłani 79 pal vs 83w, który posiada 2x oślep, dote i ogólnodostępne legi nie byłem w stanie nic mu zrobić przez GR .
2019.07.02 19:45:44
Ocena: -1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43043461

Draverin

156104
540
Zikki:
No jak dostajesz takiego wojka na przeciwnika z kilkoma levelami wyżej to łowcą dobre kilka tur trzeba zmarnować, żeby go w ogóle drasnąć a sam tym gr wbija czasami większe obrażenia niż mag jak dobrze mu siądzie.
Slayder
Jakbyś był dobrze doinformowany na temat moich walk z twoimi ,,kompanami,, to wiedział byś, że najwięcej walk przegrałem z magami.
I nie mam problemu o to, że przegrywam bo patrzę i widzę mają dużo niszczenia energii, dobre eq jakieś legbony też no i normalne, że za wiele nie zrobię w full hero seciku.

Ale miałem też styczność z wojownikami w pospolitych uni/hero mieszanych gdzie nie byli wcale mniejszą przeszkodą od nich. I z tym już mam problem, bo gr w przypadku takich mniej zaawansowanych graczy chyba już całkowicie wyparł 1.5h, który miał być znakiem rozpoznawczym wojowników z tarczą i trochę za dużo im daje w 1vs1.
Edytowany 20:12:07 2.7.2019 przez Ranven
2019.07.02 20:07:49
Ocena: 0
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43043519

gaara

323239
3336
Mam dwa pytania po co niszczenie własnego panca dla tanca w umkach? I po co broń 2h z gr dla pala?
2019.07.06 16:45:32
Ocena: -1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43053972

Ximi

24040
254
Witam!

Miałem zamiar założyć osobny temat, ale myślę, że to jest dobre miejsce i nie ma takiej potrzeby. Piszę w sprawie tropiciela. Osobiście gram Tancerzem na 120 levlu, jak każdy wie teraz jest otchłań. Bijemy się w klanie (dużo osób wraz ze mną ma full lege z zamiennikami) i powiem, że szanse są wyrównane. Tanc - mag? Wiadomo, zazwyczaj wygrywam, ale często zdarza się tak że dostanę cbk z błysku i leżę.. Tanc - łowca? Też różnie bywa, Tanc - pal, woj., tanc.. czasem wygram, czasem przegram, zależy dużo od um no nie ukrywajmy tego..

Problemem jest jednak Tanc - Tropiciel.. I to nie tylko tanc ma z nim problem.
Próbowałem bić go na różne sposoby, ubierałem się pod SA, pod obniżanie, mieszałem bony, mieszałem bronie, umki zmieniałem z 20 razy.. Aktualnie jestem na takim poziomie że wygram jedną na 10-15 walk i to fartem. Ma ktoś jakiś sposób?
Taki tropiciel (obaj jesteśmy w full ledze ogólnodostępnej) ma tyle uniku co ja, ma więcej SA, na płonce z przebiciem zabiera mi 25% HP czasem, na szybkiej robi mi dodatkowe 3-4 tury gdzie ja jestem na przyspieszeniu..

To jest jedna z wygranych walk, gdzie po prostu przyfarciłem z bonami.. weszły 3cbk (co prawda zrobił 2 uniki), ale cbk miałem pojedyncze z błoga: https://imgur.com/a/MZr4xjF

Tutaj dam walkę przegraną, ale na przeklętych (hełm, łapy i pier) więc można nie brać za bardzo tego pod uwagę: https://imgur.com/a/J0sgebT

Tutaj walka, gdzie weszła tylko jedna klątwa pod koniec tropowi i nic więcej.. oczywiście przegrana: https://imgur.com/a/BKlG78G

Tutaj przegrana walka, gdzie wszedł tylko jeden dotyk po mojej stronie i nic więcej: https://imgur.com/a/ZupMAPl

Bardziej ciekawa, gdzie po otrzymaniu 2x OR, nagle mam 27%: https://imgur.com/a/rR8Tc0X

Walk było bardzo bardzo dużo, próbowałem też trute, ale gdy on ma 50% odpo to bez sensu

Jak bić się z czymś takim? Jeszcze raz.. ma tyle uniku co ja, ponad 40%, unikiem nie nadrabiam, ma więcej SA, bije z daleka i czasem serio wchodzą mocne hity, bo szybkiej robi mi 3 tury, nawet GR go czasem nie nadrabiam, bo wchodzi płomienne.. Pomoże ktoś?

Przepraszam za walki na imgurze, ale były poblokowane, wystarczy kliknąć na ss i się powiększy

Tutaj dodaje eq, jakie ubieram ostatnio: https://margohelp.pl/zestaw/itemki/1905,1274,1268,39527,45218,38092,48621,1273
Czasem zamieniam heł KTW na KO, lub broń główną na fizyk, różnie bywa, mam też FO z żelka, FO z królowej, CBK z kochy, KO z krzyża.. (zamieniam w zależności od błoga)

@- A walki tak jak napisałem wyżej są na imgurze, wystarczy kliknąć i zobaczyć. Po prostu walki na groove miałem ukryte i nie da rady ich tam pokazać
@- A czym Ty chcesz bić tropa full lege? Trutą na którą ma 50% odporności?
Edytowany 06:33:45 7.7.2019 przez Ximi
Edytowany 12:31:42 7.7.2019 przez Ximi
2019.07.06 21:26:03
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43054575

Distro

305326
660
Ximi:
W większości się zgodzę, kiedyś tanc miał za dużo uniku teraz ma za mało.

Tutaj kilka walk z otchłani:
https://grooove.pl/battle/id,19824400
https://grooove.pl/battle/id,19769319
https://grooove.pl/battle/id,19770292
2019.07.07 09:48:57
Ocena: -1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43055234

Jaskrovvy

220320
1121
Distroyed:
Za mało?
https://grooove.pl/battle/id,19785000
13 uników, ten tanc zabił mnie na otchłani 2 razy na około 7-9 pojedynków tylko i wyłącznie z powodu ilości uników .
Normalnie ma 6+
https://grooove.pl/battle/id,19746993
https://grooove.pl/battle/id,19747593
https://grooove.pl/battle/id,19711846

Żeby nie było, że otchłań bonusowe staty to znalazłem takie coś:
https://grooove.pl/battle/id,19590312
https://grooove.pl/battle/id,19352648
https://grooove.pl/battle/id,19349381
https://grooove.pl/battle/id,19349239

Mam 156 tanca ale nie mam pojęcia jak tam to wygląda, ponieważ się tam nie biję. Za to tak jak pokazałem wyżej wygląda to na przedziale 70-79. Nie wygląda to jakby tanc miał za mało uniku a raczej wybór czy pod ten unik chce iść, plus oczywiście kwestia czy mu powchodzi. Jak dla mnie przydałyby się zmiany, które zmniejszyłyby losowość tego atrybutu bo czasem serio można się zdziwić .

@Edit
Ponownie stwierdziłem, że odpowiem na minus. Mam sporo eq i zamienników których nie pokazuje, magik nie zdradza wszystkich swoich sztuczek. Fakty są tylko takie, że na pala mam lepsze eq niż ty na woju i tancu na 85 . Skończ wyciągać wojenkę na forum a zacznij wojować na margo bo strasznie słabo Ci to idzie .
Edytowany 23:35:32 9.7.2019 przez Zikki
2019.07.07 10:08:50
Ocena: -1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43055274

Distro

305326
660
Zikki:
Widzisz dużo zależy od przedziału i ilości zamienników, na wyższym nie ma z czego wybierać i 40% uniku to prawie górna granica. (Tyle wyciągam na 204 w sensowym eq)
@+ Możliwe nie mam tanca na 300, piszę o 200.
Edytowany 10:49:31 7.7.2019 przez Distroyed
2019.07.07 10:30:07
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43055312

Ximi

24040
254
Zikki:
Słuchaj, jesteś Paladynem jak widzę.. wygrał z Tobą 2 na 7-9 pojedynków.. Jaka jest różnica w eq? Jeśli obaj macie full lege to nie sądzisz że powinien wygrać ich więcej? Tanc na tym uniku właśnie polega, a co ja mogę zrobić gdy taki trop ma tyle uniku co ja? Nawet tą przewagę mi zabiera.. Po drugie bijesz go błyskiem, z tego co wiem to chyba ogień obniża unik a nie błysk.
2019.07.07 12:34:45
Ocena: 4
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43055574

Tylko zalogowani gracze mogą pisać posty

Forum Margonem > Dyskusje techniczne > Umiejętności - dyskusje

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.


* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0