Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

  

Szybkie niusy:

· 2020-09-25 10:07:26 Czas rozpocząć minievent wrześniowy! /Ekipa Garmory
· 2020-09-11 11:06:23 Sprzedawca Roan przygotował dla Was specjalną ofertę. /Ekipa Garmory
· 2020-09-04 10:01:24 Polowanie na herosów czas zacząć! /Ekipa Garmory
· 2020-09-04 10:00:49 Wkrótce pojawi się coroczna licytacja broni głównych! /Ekipa Garmory
· 2020-08-31 10:45:10 Sprawdź jakie korzyści przynosi Aura przychylności Alchemika! /Ekipa Garmory
· 2020-08-28 10:00:40 Rozpoczął się minievent sierpniowy! /Ekipa Garmory
· 2020-07-24 10:02:52 Przygotujcie się na wzmożoną aktywność tytanów. Rozpoczął się minievent lipcowy! /Ekipa Garmory
· 2020-07-17 12:02:40 Tropiciele Herosów potrzebują znów Waszej pomocy! /Ekipa Garmory
· 2020-07-16 10:04:01 W związku z awarią Yukkar Umkki przygotował dla was zestaw pocieszenia. /Ekipa Garmory
· 2020-07-13 10:05:43 Nocny Marek powrócił! /Ekipa Garmory
· 2020-07-10 12:03:58 Nadchodzi lipcowa licytacja przedmiotów! /Ekipa Garmory
· 2020-07-08 10:09:54 Nowe zadania na 186 i 187 poziom doświadczenia. /Ekipa Garmory

Nowości

2020-07-30 11:04:55

Wakacje 2020!

Tego lata, jak jeszcze nigdy indziej, porty nie tylko w Margonem, ale również w dalekiej Elancji czy Hironii rozbrzmiewają pogłoskami. Wśród marynarzy jak zaraza szerzą się opowieści o statku kupców, którzy z niewiadomych przyczyn postanowili zmienić swe zajęcie i siać postrach zarówno na Wernoradzie, jak i Morzu Dratońskim czy Czerańskim, a nawet na wodach dalekiej północy. Ponoć to właśnie tam udało im się zająć odludną wyspę Mygaard i obrać ją za swą siedzibę. Pytanie jednak, co z jej mieszkańcami? Czy rzeczywiście świeżo upieczeni piraci zastali te ziemie opuszczone, czy też by je zdobyć kamraci Roberta Culliforda dopuścili się czynów, o których lepiej nie myśleć? Oby cena za zdobycie morskiego złota, wydartego z rąk złowrogich córek Aegira - władczyń morskich fal, nie okazała się zbyt straszliwa.


Więcej informacji w Blogu Technicznym oraz na YouTube.

Ekipa Garmorykomentarze (25)

2020-07-20 10:00:43

Sezon XIV Smoczych kuferków

Potężny klejnot został zrabowany z siedziby tajemnej sekty przez szajkę złodziejaszków. Jego moc potrafi wzywać wiele stworzeń, a także obdarzać niezwykłymi umiejętnościami. Złodzieje przekazywali sobie klejnot i w kilka sekund stali się równi legendarnym herosom! Sekta jednak nie pozwoli im zatrzymać tego skarbu. Kultyści wyruszyli w pościg za rabusiami, wysyłając do walki najwredniejsze istoty, które udało im się przywołać do pomocy...


Którą stronę wybierzesz?


Ekipa Garmorykomentarze (20)

2020-06-18 10:27:15

Sabat Czarownic 2020!

Gdy nad domami zaczynają latać magiczne miotły, przeciętni mieszczanie są pełni obaw. Nie dotyczy to jednak mieszkańców małej wioski Wygwizdowo, gdzieś na krańcu krainy, do której regularnie przybywają czarownice na swoje sabatowe obrzędy. Dlaczego tak upodobały sobie Górę Pięciu Kotłów? Tego nie wiadomo, pewnym jednak jest, że setki lat temu pierwsza triada czarownic przybyła na samotną górę, wokół której powietrze aż wibrowało od magii. Postawiły nań pięć kotłów i rozpoczęły świętowanie, oddając się najmroczniejszym rytuałom i czynnościom, o których mieszkańcy pobliskiej wioski Wygwizdowo do dziś boją się mówić.

Więcej informacji w Blogu Technicznym.

Ekipa Garmorykomentarze (18)

2020-05-07 12:15:06

Poszukiwanie Eliksiru Smoczej Krwi

Starożytny lud Shaiharrud został pobłogosławiony przez Hebrehotha, Ojca Smoków. Wysocy kapłani umieli przemieniać się w smoki, a rytuał przemiany od wieków budził zazdrość alchemicznych mędrców. Głowili się oni dziesiątkami lat, jak stworzyć potrzebne składniki i posiąść boski sekret przemiany w tak potężną istotę. Podobno w krainie Margonem znów pojawili się alchemicy, którzy są w stanie sprostać temu wyzwaniu. Czy podejmiesz się eksperymentów i zaryzykujesz wypicie eliksiru? Czy Hebrehoth nie przeklnie pogan uzurpujących sobie ten boski przywilej? Zdecydowanie, praca nad tym projektem to tytaniczna praca dla najwytrwalszych i najodważniejszych!

Pomyślnych eksperymentów, alchemicy!

Po więcej informacji zapraszamy do Blogu Technicznego gry oraz do filmu na naszym kanale na YouTube.

Ekipa Garmorykomentarze (16)

2020-05-06 09:00:45

Sezon XIII Smoczych kuferków

Mieszkańcy Eder obchodzą w dniu dzisiejszym szczególny dzień. Dawno temu, urzędujący magin otworzył niebezpieczny portal, wpuszczając latające paskudy, demony planu astralnego, których ugryzienia przemieniały ludzi w takie same, paskudne stwory. Zaraza rozprzestrzeniała się w zatrważającym tempie, a pierwsi uzdrowiciele sami padli ofiarą choroby. Wtedy przybyli doktorzy plagi, specjalizujący się w beznadziejnych przypadkach - i dokonali niemożliwego. Eder zostało uratowane, a nawet największy złoczyńca okazuje szacunek tym bohaterskim lekarzom. Czarodzieje zamknęli demony w rezydencji maga, strzeżcie się ich paskudnych zębów! Inaczej doktorzy będą musieli powrócić...Sezon XIII Smoczych kuferków już w grze!
Ekipa Garmorykomentarze (26)

2020-04-02 10:10:01

Wielkanoc 2020!

W trudnych czasach, gdy za oknem zimno i pusto, myśli człowieka zaczynają ulatywać ku dalekim, prawie zapomnianym już krainom. Zamyka oczy i nagle na twarzy czuje ciepły blask słońca, jego skóra kurczy się, smagana gorącym pustynnym wiatrem, zaś w uszach zaczynają dudnić odgłosy strzałów i rytmy ceremonialnych bębnów. Szara rzeczywistość nie napawa optymizmem, może więc warto zanurzyć się na chwilę w barwny świat czerwonoskórych oraz kowbojów?

Poszukiwacze przygód na wagę złota!
Wieść niesie, że do małego, zabitego deskami miasteczka Redrock na zachodzie jakiś czas temu przybył znany i ceniony konstruktor Tom Thumb, który podjął się pracy nad budową kolei. By jednak sfinansować taką inwestycję potrzebne są fundusze. Jakże ich zatem nie zaczerpnąć z pobliskiej kopalni, gdzie grudki połyskliwego metalu tylko czekają, aż ktoś je wydobędzie? Niestety, gdy w okolicy więcej naliczyć można rewolwerowców niż kopaczy, sprawy się komplikują. Jakby tego było mało, mieszkającemu nieopodal plemieniu Banok zdecydowanie nie podoba się, gdy w pogoni za zyskiem blade twarze zaczynają łakomym wzrokiem spoglądać na ich ziemię. Jak to wszystko się skończy? Przekonać możesz się jedynie, gdy sam zjawisz się na miejscu!


Więcej informacji w Blogu Technicznym oraz na naszym kanale na YouTube.

Życzymy udanej zabawy, a nade wszystko dużo zdrowia w te niecodzienne dni!

Ekipa Garmorykomentarze (13)

2020-02-20 11:04:45

14 Urodziny Margonem!

Kolejny rok minął bardzo szybko i znów przyszła pora na zorganizowanie przyjęcia urodzinowego. Każdy następny rok jest coraz bardziej wyjątkowy i stawia coraz wyższą poprzeczkę. Pracownicy biura doskonale o tym wiedzieli, dlatego postanowili przygotować imprezę w pięknej, ale tajemniczej posiadłości, w której zaczynają dziać się dziwne rzeczy...


Po więcej informacji zapraszamy do Blogu Technicznego gry oraz do filmu na naszym kanale na YouTube.

Udanej zabawy!

Ekipa Garmorykomentarze (43)

2020-01-24 10:02:00

Wielka aktualizacja przedziału 235-271!

...z jego mimiki nie dało się odczytać, czy był to podstęp, czy po prostu miły podarek. Skryte oczodoły także nie zdradzały za wiele. Były puste, głębokie, jakby wewnątrz stojącej przed nami istoty nie było krzty życia, ni odrobiny człowieczeństwa. Zupełnie, jakbym podziwiała posąg. Posąg ten jednak oferował mi nową broń, a czuć od niej było niebywałą potęgę. Jeszcze chwilę zastanowiłam się, czy aby nie spoczywa na niej jakaś klątwa, czy ta przedziwna postać to aby na pewno nie jest nasz wróg... Chwyciłam niepewnie za rękojeść. Ostrze było ciężkie, jednak niepokojący dreszcz przeszywający ciało spowodował, że momentalnie przystosowało się ono do nowego, lśniącego miecza. Mrugnęłam - wtem postać kapłana rozpłynęła się w powietrzu, zostawiając za sobą chmurę drażniącego drogi oddechowe pyłu. W dłoniach nadal trzymałam jednak ostrze, które otrzymałam chwilę temu...

A oto wyłoniła się z cienia prawieku sylwetka, niemająca jeszcze formy właściwej, formująca się z kłębiącego dymu w cielesną materię. Z nią zaś rozpadły się w pył stalowe golemy - strażnicy dziewiczej niemal puszczy, gdzie los swój od lat wiedzie lud dziki. Niosąc za sobą zapach krwi i złowrogie intencje, nowo narodzone wcielenie Tezcatlipocy skryło się w jednej z mahopteckich piramid, przywłaszczając przy tym najwspanialsze z trybutów plemienia. Czy to boska kara? Czy podstęp z kukłą tym razem się nie powiódł? Święte narzędzia kapłanów, choć aktualnie strzeżone przez bolity i używane wyłącznie podczas ceremonii, stworzone zostały jednak mimo wszystko z myślą o boju... Czyżby nadeszła już pora, aby pokorny lud Mahopteków zwrócił się przeciwko woli swego krwawego bóstwa i wygnał jego złowieszczą hipostazę z krainy?
Wielka aktualizacja przedziału 235-271 jest już dostępna!Szczegóły w Blogu Technicznym.

Ekipa Garmorykomentarze (11)

2020-01-17 10:00:55

Sezon XII Smoczych kuferków

W podziemiach klasztoru dzieją się złe rzeczy. Ciemna moc rośnie w siłę, karmiona wyrwanymi sercami. Wyznawcy malują ciała, tatuują magiczne wzorce i zaklinają swe ogniste miecze w oczekiwaniu na przyjście dziecięcia mroku wezwanego za pomocą czarnej runy. Czy siła którą budzą wyznawcy to ta sama, która przeklęła wspaniałego Markusa Vinta? Gdy lód i szkarłat pochłonęły jego serce, przepadł ostatni wielki paladyn. Margonem zdecydowanie potrzebuje nowego herosa, doświadczonego łowcę potworów, który rozprawiłby się ze stworami cienia i jego wyznawcami. A to znaczy że...Sezon XII Smoczych kuferków już w grze!
Ekipa Garmorykomentarze (9)

2019-12-13 11:20:55

Gwiazdka 2019!

Inicjatywa lorda Tussala zakończyła się sukcesem! Dzięki staraniom Gildii Magów, udało się stworzyć portal do Gwiazdkowego Miasteczka, w którym można zapomnieć o troskach dnia codziennego i w pełni oddać się świątecznej atmosferze. Handlarze z miasta Thuzal zwęszyli interes i rozstawili tam swoje stragany. W Gwiazdkowym Miasteczku pojawił się również Mikołaj wraz ze swoją żoną i całą gromadą pracowitych skrzatów. Jego obecność ściągnęła mieszkańców wszystkich margonemskich miast... Choć może to zasługa atrakcji? W Gwiazdkowym Miasteczku dzieje się wiele! Można wziąć udział w zaprzęgach psów, porzucać się śnieżkami, bądź pojeździć na łyżwach. Krążą również pogłoski, że Monticolo szykuje tam świąteczny spektakl!
Zapowiadają się pierwsze spokojne święta w krainie Margonem, czyż nie?
Do czasu...
Szczegóły w Blogu Technicznym.


_

Ekipa Garmorykomentarze (28)

2019-10-23 11:06:57

Halloween 2019!

Kiedy niepokój bierze górę nad spokojnym, swobodnym życiem, nic nie jest już takim, jakim zdawało się być na początku. Zło czai się wszędzie, ale nigdy nie panoszyło się po krainie tak bardzo. Kiedy bierzesz sprawy w swoje ręce, nie wszyscy Ci wierzą, nie wszyscy chcą Ci pomóc. Ty jednak nie poddajesz się i dzielnie przemierzasz ulice Nithal, które w lustrzanym odbiciu wygląda niecodziennie, niepokojąco… Czy uda Ci się uratować to cudowne miasto przed nadchodzącą apokalipsą? Czy poradzisz sobie w roli detektywa? Nie obędzie się bez ofiar, dlatego strzeż się, bo śmierć depcze Ci po piętach...Szczegóły w Blogu Technicznym.

Ekipa Garmorykomentarze (32)

2019-10-17 10:06:19

Sezon XI Smoczych Kuferków

Październikowe morze staje się bardzo niespokojne. Czy to kwestia chłodów, wichrów czy może sztormów? Nie. Oto nadchodzi czas zmarłych, więc i stare okręty, demony i zjawy powstają z dna. Jakież strachy mogą czyhać w głębinach? Roztrzęsieni marynarze mówią o gromach, które sypały się z nieba, ryczących ogniach i ogromnych rekinach pływających wśród chmur.
Strzeżcie się Latającego Hirończyka oraz... podniebnych piratów!
Dowiedzcie się więcej w Blogu Technicznym.

Sezon XI Smoczych Kuferków jest już w grze!
Odkryj Sezon XI na naszym kanale na YouTube!

Ekipa Garmorykomentarze (13)

2019-07-29 10:30:02

Wakacje 2019!

Marynarze mówią, że w Porcie Tuzmer pojawiła się nowa twarz. Nieznany nikomu cudzoziemiec opowiada wszystkim historię o odległej wyspie, z której pochodzi. Yashima, bo tak ją nazywa, jest samowystarczalną ostoją na wielkim morzu... Bez kontaktu z dalekim Margonem... Aż do teraz. Czy odważysz się ją odwiedzić? Czy jesteś gotów poznać obcą kulturę, zwyczaje i tradycje? Jeśli tak, to miej się na baczności!
Przybysz ostrzega przed burzami, które szaleją nad wyspą. Niszczycielski żywioł, czy może klątwa, która ciąży nad mieszkańcami Yashimy?
Słyszysz? To dźwięk srebrnego gongu... Zerwał się zimny wiatr. Nadchodzą ciemne chmury... Czy tegoroczny Festiwal Latarni nie będzie ostatnim? Decyzja należy do Ciebie!
Szczegóły w Blogu technicznym.

Zapraszam do materiału wideo, który znajduje się na naszym kanale na YouTube.Udanej zabawy!

Ekipa Garmorykomentarze (96)

2019-07-18 10:04:57

Sezon X Smoczych Kuferków

Baśniowe smoki wyposażyły Hajcobrodych w kuferki pełne czarodziejskiego uroku wróżek! Którakolwiek dama miała takie marzenie, teraz może przywdziać zieloną kieckę i odlecieć na motylich skrzydełkach, by śpiewać w ptasim chórze i tańczyć z puchatymi trzmielami. Z lasu wyszedł jednak czarodziej mykonidów i ostrzega: magia wróżek może przywołać burzę! A wraz z deszczem zjawi się zły mag piorunów...
Dowiedzcie się więcej w Blogu Technicznym.

Sezon X Smoczych Kuferków jest już w grze!

Ekipa Garmorykomentarze (32)

2019-06-25 10:01:40

Otchłań sezon IV

Dzisiaj o godzinie 19:00 Otchłań zostanie otwarta! IV sezon potrwa do 23 lipca 2019 roku. Tego dnia, o godzinie 21:00, możliwość wyszukiwania przeciwników zostanie wyłączona. Pozostanie jedynie opatrzyć rany i cieszyć się ze zdobytych nagród.

Mamy nadzieję, że jesteście gotowi, aby wziąć udział w Otchłani!

Ekipa Garmorykomentarze (44)

2019-06-19 09:38:26

Noc Kupały 2019!

[url=https://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=96295&ps=18#post42996490] imgf://www.margonem.pl/obrazki/www/kupala2019_news.gif [/url] Najkrótsza noc w roku zbliża się wielkimi krokami! Noc pełna zabaw i tańców do białego rana przy blasku ognia i księżyca. Podczas Nocy Kupały niemożliwe staje się możliwe! Tym razem jednak ktoś poważnie narozrabiał, bo na krainę spadły ogromne problemy i nieszczęścia! Jak sobie z tym poradzić? Czy i w tym roku uda się uratować Margonem i spędzić tę noc tak, jak należy? Musicie sprawdzić to sami!
Szczegóły w [url=https://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=96295&ps=18#post42996490]Blogu technicznym[/url].

Ekipa Garmorykomentarze (34)

2019-05-31 11:21:38

Wesołe Miasteczko ponownie otwarte!

Oto nadszedł dzień, którego datę pamięta niemal każde dziecko w Margonem. Mały Tomasz skoro świt zerwał się z łóżka i zaczął rozmyślać, cóż to za prezent przyszykował dla niego tata, gdy wtem... Nie, to niemożliwe... Ależ tak, na głównym placu w Ithan spaceruje sobie furbol... z masą baloników w łapie! Na dodatek właśnie rozmawia z kobietą z brodą!
Cóż to? Cyrk przyjechał? A może... Może rzeczywiście zjawił się w krainie?
Każdego, młodszego czy starszego, kto w głębi siebie wciąż czuje się dzieckiem, zapraszamy do Wesołego Miasteczka, gdzie zabawa trwa cały czas! Czy lubicie się bać, przeglądać w lustrze, czy ścigać z innymi, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Czesio już na Was czeka!

Szczegóły w Blogu technicznym.

Ekipa Garmorykomentarze (15)

2019-04-25 09:09:15

Sezon IX Smoczych Kuferków

W systemie wszechświata nastała wielka koniunkcja sfer. Co wywołało ten kosmiczny karambol? Nadejście Wiecznej Nocy? Wrzucenie pierścienia w ogień? A może odpowiedzialny jest jakiś siwowłosy rębajło z kocimi oczami? Cokolwiek by to nie było - Lodowy Król ma konkurencję, gdyż w krainach pojawił się zły czarnoksiężnik, który zorganizował już swoich jeźdźców. Żelazna Korona gromadzi swe siły! Dowiedzcie się więcej w Blogu Technicznym.

Sezon IX Smoczych Kuferków jest już w grze!

Ekipa Garmorykomentarze (17)

2019-04-11 10:07:57

Wielkanoc 2019!

Któż z nas nie chciał zostać poszukiwaczem skarbów, a został tylko kopaczem grobów? Cóż, żadna praca nie hańbi, a od kopania grobów do wykopywania kosztowności droga niedaleka, więc nie martwcie się, jest jeszcze dla Was nadzieja! W grobach przecież może znajdować się wiele złota, diamentów i innych kosztowności, wystarczy tylko trochę cierpliwości i każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli jednak obawiasz się klątwy zagrobowej i nie masz ochoty zakłócać spokoju nieboszczykom, to rozglądaj się uważnie, może zrobił to ktoś inny i zgubił coś po drodze?

Wielkanocny Bazar Szperaczy tylko w Torneg!
Kolorowe ulotki o powyższej treści zapełniły biuletyny wszystkich margonemskich miast północy. Kto by się spodziewał, że taka mała i niepozorna miejscowość dostąpi zaszczytu zorganizowania jednego z większych targowisk? Raj dla kupców, raj dla karczmarzy, raj dla żebraków! Nikt nie traci - wszyscy zyskują!


Szczegóły w Blogu Technicznym.

Ekipa Garmorykomentarze (19)

2019-04-03 13:01:50

Kwietniowa aktualizacja gry!

Aktualizacja wprowadza:
Zmiany w umiejętnościach - Yukar Ummki czeka na was (do 14 kwietnia włącznie) w Ithan!
• Naprawę respawnu Elit 2 po przerwie o 3:10, oraz kolizji powstałych podczas respawnu Elit 2.
• Przywrócenie changelogu.
• Stary Fonso i Materialista Gverkosz otrzymali nowy system wymiany przedmiotów.
• Więcej informacji dotyczących poprawek błędów oraz nowościach w interfejsach znajdziesz w changelogu.

Ekipa Garmorykomentarze (70)

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -