Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

  
Promocje z Facebooka dostępne są tylko dla zalogowanych użytkowników.
Witajcie w świecie gry Margonem, największej polskiej graficznej grze MMORPG! Margonem to prężnie rozwijający się świat, pełen groźnych potworów i unikatowych przedmiotów, świat w którym nieustannie czekają na ciebie nowe zadania do wykonania, a gracze z całej Polski chętnie się z tobą zmierzą w pojedynkach grupowych. Na co jeszcze czekasz? Włącz się do gry!

Szybkie niusy:

· 2018-01-16 14:46:01 Nowe tła na forum są już dostępne. Sprawdźcie, które do Was pasuje! /Achaja
· 2018-01-15 09:47:19 Zgarnij kufer Smoczych Łusek, czyli Dni Otwarte w Garmory! /Magda z biura
· 2018-01-10 09:03:05 Odświeżone zostały lokacje: Brama Północy, Skalista Wyżyna, Przełęcz Dwóch Koron, Wichrowe Szczyty, Uroczysko, Przedmieścia Karka-han, Karka-han + jaskinie. /Maddox

Nowości

2018-01-10 12:09:37

Otchłań Was wzywa!

Oficjalnie ogłaszamy, że uruchomiliśmy pierwszy sezon Otchłani! To nie tylko nowy tryb PvP, ale także dwa rodzaje nagród. Za walkę w Otchłani zdobywacie specjalną walutę. Wymienicie ją na interesujące przedmioty w specjalnym sklepie. A jeżeli chcecie zdobyć coś bardzo cennego, to musicie wspiąć się na szczyt rankingu.
Aktualizacja wprowadza także nowy rodzaj przedmiotów! Są wyjątkowe, ponieważ dostosują się do Was!
Pierwszy sezon Otchłani potrwa od 9 stycznia 2018 roku do 6 marca 2018 roku. Walki rozgrywają się codziennie od 19:00 do 21:00.

Ekipa Garmorykomentarze (44)

2017-12-13 10:06:59

GWIAZDKA 2017

Uwaga! Uwaga! Pracownicy pilnie poszukiwani! Pełni sił i energii, niebojący się wyzwań i ciężkiej pracy!
Każda chętna do pomocy para rąk, a nawet łap mile widziana. Oferujemy przyjazną atmosferę, zapłatę w jedzeniu i ciepłe czapki uszatki!

Tylko o jaką pracę chodzi? Czy Gwiazdka w tym roku jest zagrożona? I co na to wszystko Mikołaj? W nocy spadł śnieg, który zwiastuje nadchodzące święta. Lecz czy wszystko jest takie oczywiste? Czy każdy wyczekuje z niecierpliwością świąt? Na to i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź już dziś! Odwiedźcie Milenę z miasta Torneg, a wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane.
Nie zapomnijcie o wzajemnej pomocy w przygotowaniach, wszak Gwiazdka to czas magiczny, wszystko może się zdarzyć, a dobre uczynki liczą się podwójnie!
Zapracowany Mikołaj zyskał pięciu nowych, potężnych kocich przyjaciół, którzy postanowili w tym roku pomóc przy roznoszeniu prezentów. Mają ze sobą dużo fantów i lubią dobrą zabawę, ale czy starczy Wam sprytu, aby ich odnaleźć i dostać wyjątkowe prezenty? Nie macie się czego obawiać, gdyż są bardzo mili i sympatyczni.
Garść ważnych informacji:
• Event jest dedykowany dla postaci z minimum 15 poziomem doświadczenia i potrwa do godzin porannych 03.01.2018 r. Tego dnia NPCe eventowe zatrzymają się w Karka-han i zostaną tam do rana dnia 10.01.2018 r.
• Na mapkę eventową zabierze Was łódka, która czeka w Torneg.
• Prezent z kalendarza adwentowego będziecie mogli rozpakować u Mikołaja. Wcześniej jednak musicie odpowiedzieć na tajemnicze ogłoszenie. Szczegóły u Mileny w Torneg.
• W tym evencie będą dostępne questy dzienne, które pojawią się lada dzień, bądźcie bardzo czujni!
• Wraz z synchronizacją został odblokowany trzynasty dobry uczynek.
• Od dzisiaj do wykonania questa na Dzień Herbaty wymagany jest 41 poziom. Zadanie zostaje z nami na stałe. Wszyscy Ci, którzy wykonali je wcześniej, mają możliwość zrobić to jeszcze raz.
Event Gwiazdkowy został zakończony, NPCe opuściły Karka-han.

Ekipa Garmorykomentarze (68)

2017-11-27 12:16:47

Wielka aktualizacja przedziału 207-242!

Na południowym zachodzie Margonem poruszył się las. Mieszkańcy kniei od lat spychani przez piaski i bagna ożyli na nowo. W leśnych gęstwinach pojawiły się mityczne Dendrokreatury, które odbudowały swoje królestwo. Odkryjcie krainę Dęborożca!

Dzisiejsza aktualizacja obejmuje:
* Nowe expowisko 235-239 lvl
* Nowy heros - Dęborożec - 242 lvl
* Dodanie, aż trzech nowych EII:
- Pancerny Maddok - 226 lvl (pamiętajcie, że loot jest niezniszczalny powyżej 230 poziomu)
- Silvanasus - 235 lvl (zamknięta EII)
- Dendroculus - 240 lvl (na mapie z wyłączoną przewagą poziomową)
* Dodanie przedmiotów pomocniczych do sklepu Garka Lubożnika
* Uzupełenienie szablonów przedmiotów: Rycerza z zza małym mieczem, Marlloth Malignitas, Mocnego Maddoksa
* Zmiana poziomowa Mocnego Maddoksa na 218 lvl i dodaniu mu legendarnego hełmu
* Zmiana poziomowa Maddoków i Aligatorów w ich okolicach na 215-224
* Prawie 80 nowych przedmiotów w tym 11 legendarnych!
Dodatkowo:
* Pojawiła się nowa grafika Kochanki Nocy, żab i ropuch z okolic Mythar
* Odświeżenie map: Gadzia kotlina, Złowrogie bagna (Kochanka nocy ma zmienione koordynaty respu na tych dwóch mapach)
* W Zawiłym Borze pojawiła się nowa jaskinia w której spotkacie Szalone misie. Teraz są zwykłymi potworami z jedną, nową Elitą - Pomylonym misiem z którego można zdobyć zarówno talizman jak i naszyjnik.

Ekipa Garmorykomentarze (221)

2017-10-19 09:29:51

HALLOWEEN 2017

Zastanawiałeś się kiedyś, czy wszystko robisz świadomie i z pełną kontrolą? A może często masz wrażenie, że nie jesteś sobą, jakby ktoś Tobą sterował? Czy decyzja o pomocy krasnoludom, lub nie, została podjęta przez Ciebie? Co, jeśli to część wielkiego planu, a Ty jesteś tylko marionetką, laleczką Nahdoo w rękach potężnego szamana?
Mirvenis-Adur zostało odkryte, skarby wróciły do krasnoludów, a złoty posąg Yavany zadziwia wszystkich swoją wielkością... Wielu powtarza słowa - uważaj, czego sobie życzysz, bo sukces może być przyczyną kolejnych porażek. Haniebna część krasnoludzkiej historii chce się zemścić, a przez błędy przodków cały świat stoi dziś pod znakiem inwazji Plugawych Karłów! Nikt nie jest winny, ale pokutować będą wszyscy, dlatego też musimy stanąć ramię w ramię i stawić czoła nadchodzącemu natarciu!
Czytajcie uważnie dialogi, podejmujcie odpowiednie decyzje i pamiętajcie, że raz zepsutego zadania nie da się odratować!
Event zakończy się w godzinach porannych dnia 06.11.2017 r.
Udanej zabawy!

Ekipa Garmorykomentarze (184)

2017-09-26 12:01:13

NOWE SKARBY W SMOCZYCH KUFERKACH

Głębinowa Gwardia pozyskała nowe skarby, które szybko umieściła w specjalnych kuferkach. Tym razem, najbardziej wyjątkową zdobyczą, jest Szata Złego Lisza. Krasnoludy podkreślają, że jej zdobycie wymagało odwagi i poświęcenia.
Zawartość aktualnie dostępnych kuferków znajdziecie na Blogu Technicznym.

Ekipa Garmorykomentarze (54)

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -