Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

  

Strony Fanów Margonem


Naszemargo.pl - to miejsce, w którym możecie sprawdzić, jakie przedmioty wypadają z potworów w grze, obejrzeć zawartość przeróżnych sklepów, a także przeczytać solucje większości zadań dostępnych w krainie Margonem. Oprócz tego znajdziecie tam opisy wszystkich tytanów, herosów, wyszukiwarkę przedmiotów, panel symulowania umiejętności oraz zestawów ekwipunkowych!

eMargo - Twoje centrum wiedzy o Margonem! Tutaj znajdziesz informacje dotyczące przedmiotów, questów, profesji, umiejętności oraz wielu innych ciekawostek, które ułatwią postawienie pierwszych kroków w grze. Gracze z doświadczeniem i długim stażem zawsze służą radą, pomogą w odpowiednim doborze ekwipunku i umiejętności. Kąciki, galerie, opowiadania i wiele konkursów! Zapraszamy!

Kalkulatory Margonem - można tutaj znaleźć przydatne kalkulatory, które pomogą Wam wyliczyć poziomy w grupie czy działanie bonusów legendarnych.

Już nieaktualizowany Goniec z Rivendell - Humorystyczno-literacki magazyn dla fanów Margonem, wydawany przez członków klanu Rivendell. Wszystkie gazetki wydane przez Rivendell w jednym miejscu.
Chcesz, żeby i twój link się tutaj znalazł? Nic trudnego! Wystarczy napisać na panel kontaktowy. Pamiętaj jednak, że nagabywanie na panelu jest zabronione, a nie przestrzeganie tejże zasady będzie wiązało się z poniesieniem surowej kary. Zgłaszaj tylko poważne i profesjonalnie wykonane strony, które mają dużą liczbę odwiedzin (wymagane min. 100 dziennie).

Archiwalne numery Margonem e-zine

Pierwsza gazetka o Margonem, ukazywała się od 19.06.2007 do 17.08.2009.
21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

Bannery Margonem


Masz własną stronę internetową? Prowadzisz serwis? Chciałbyś podzielić się z innymi swoimi zainteresowaniami? Pobierz banner Margonem MMORPG w jednym z dostępnych rozmiarów!
Przez podmienienie linka w kodzie (zmienna href="..."), możecie umieścić pod bannerami swój link referencyjny!Banner 250x100: