Małe logo Margonem

Zaloguj się

Wojownik

Solidny pancerz, a w dłoniach potężny miecz! Wojownik to profesja dla graczy, którzy uwielbiają być w centrum zamieszania i przyjmować ciosy wrogów. Oczywiście, potrafią się przy tym nieźle odciąć.

Najważniejszą cechą wojownika jest siła!

Mag

Dobrze rzucona kula ognia potrafi nieźle przestraszyć wrogów. Wtedy warto mieć przygotowane zaklęcie zamrażania, tak na wszelki wypadek, gdyby szata zaczęła się palić. Mag to klasa stworzona dla graczy, którzy uwielbiają zgłębiać tajemnice potężnych zaklęć.

Dla Maga ważny jest intelekt!

Paladyn

Miecz i tarcza, a na dodatek zestaw niezłych czarów. Paladyni nie unikają walki i potrafią być bardzo pomocni w przypadku nagłej zmiany warunków starcia. Zawsze warto mieć pod ręką kogoś, kto potrafi się zasłonić tarczą!

Dla Paladyna bardzo ważne są siła i intelekt.

Łowca

Szybkość i precyzja. Łowcę pokochają gracze, którzy cenią sobie walkę dystansową oraz dokładne uderzenia. Jeżeli potrafisz dobrze się ustawić, to ta klasa jest właśnie dla Ciebie!

Dla Łowcy najistotniejsza jest zręczność!

Tancerz ostrzy

Niby ma tylko dwa krótkie miecze, ale włada nimi niczym prawdziwy mistrz. Brak tarczy nie przeszkadza w parowaniu ciosów, oręż doskonale sprawdza się w zadawaniu posępnych ciosów.

Dla Tancerza ostrzy istotnymi cechami są zręczność i siła.

Tropiciel

Zaklęta strzała wbita w pobliski pień? Najwyraźniej gdzieś w pobliżu czai się Tropiciel. Jest to idealna klasa dla graczy potrafiących połączyć precyzyjne uderzenia z wysublimowaną magią.

Dla Tropiciela kluczowe są zręczność i intelekt.

Reklama